Loty Europa Norwegia Bergen Gdańsk - Bergen

Tanie loty Gdańsk - Bergen

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Bergen

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Bergen, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
08 lis
GDN
07:15
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
09:15
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Wizz Air
11 lis
BGO
09:55
Lotnisko Bergen Flesland
1h 45min
11:40
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
141 PLN
Wizz Air
Wizz Air
29 lis
GDN
07:15
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
09:15
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Wizz Air
01 gru
BGO
14:40
Lotnisko Bergen Flesland
1h 45min
16:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
259 PLN
Wizz Air
Wizz Air
18 paź
GDN
12:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 55min
14:05
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Wizz Air
30 paź
BGO
14:40
Lotnisko Bergen Flesland
1h 45min
16:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
263 PLN
Wizz Air
Wizz Air
18 paź
GDN
12:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 55min
14:05
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Wizz Air
30 paź
BGO
14:40
Lotnisko Bergen Flesland
1h 45min
16:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
263 PLN
Wizz Air
Wizz Air
26 wrz
GDN
08:25
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 55min
10:20
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Wizz Air
01 paź
BGO
10:40
Lotnisko Bergen Flesland
1h 45min
12:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
274 PLN
Wizz Air
Wizz Air
12 paź
GDN
08:15
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 55min
10:10
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Wizz Air
22 paź
BGO
10:40
Lotnisko Bergen Flesland
1h 45min
12:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
443 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk-Bergen?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
wrzesień
Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Bergen to wrzesień. Najdroższa pora to lipiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
sobota
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bergen?
rano
Loty Gdańsk - Bergen są około 68% droższe po południu niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Bergen najtaniej?
Wizz Air
Wizz Air, SAS i KLM to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Bergen.
Które połączenie jest najtańsze?
Gdańsk Rębiechowo - Bergen Flesland
Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Bergen Flesland, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Bergen.
GDN
Gdańsk Rębiechowo
BGO
Bergen Flesland
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bergen?
43 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Bergen to 43 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Bergen-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Bergen
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 55 min Najszybszy lot Gdańsk-Bergen zajmuje 1 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie Codziennie Bezpośrednie loty Gdańsk-Bergen każdego dnia.
Lotniska - Bergen 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Bergen: Bergen Flesland (BGO)

Gdańsk - loty do:

Bergen - loty z:

*Ceny lotów do miasta Bergen to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Bergen Gdańsk - Bergen