Kiruna – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 25.9
sob 2.10

Kiruna — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Kiruna?

    Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Warszawa – Kiruna jest 541 zł za osobę. To o 46% taniej od średnich cen lotów do miasta Kiruna. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

  • Czy w pobliżu miasta Kiruna znajdują się inne lotniska?

    Podróżujący wybierający się do miasta Kiruna mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Gällivare (84 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Kiruna?

    Za lot na Lotnisko Gällivare zapłacisz średnio 999 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Kiruna — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Kiruna znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
19 paź
WAW18:45Warszawa Lotnisko Chopina
14h 30min
3 przesiadki
KRN09:15Kiruna
26 paź
KRN10:00Kiruna
8h 10min
2 przesiadki
WAW18:10Warszawa Lotnisko Chopina
1 925 zł
Znajdź podobne
SAS
13 lis
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
23h 15min
2 przesiadki
KRN08:10Kiruna
16 lis
KRN08:50Kiruna
10h 05min
2 przesiadki
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
1 769 zł
Znajdź podobne
SAS
13 lis
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
23h 15min
2 przesiadki
KRN08:10Kiruna
16 lis
KRN08:50Kiruna
10h 05min
2 przesiadki
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
1 777 zł
Znajdź podobne
SAS
13 lis
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
28h 00min
2 przesiadki
KRN12:55Kiruna
16 lis
KRN08:50Kiruna
10h 05min
2 przesiadki
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
1 761 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 paź
WAW09:10Warszawa Lotnisko Chopina
24h 05min
2 przesiadki
KRN09:15Kiruna
26 paź
KRN10:00Kiruna
23h 35min
2 przesiadki
WAW09:35Warszawa Lotnisko Chopina
1 609 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 wrz
KRK13:30Kraków Balice
24h 45min
3 przesiadki
KRN14:15Kiruna
20 paź
KRN09:45Kiruna
24h 55min
2 przesiadki
KRK10:40Kraków Balice
1 621 zł
Znajdź podobne

Kiruna – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Kiruna w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Norwegian i SAS.
SAS
WAWWarszawa Lotnisko Chopina
20h 30min
KRNKiruna
SAS
GDNGdańsk Rębiechowo
28h 00min
KRNKiruna
Norwegian
KRKKraków Balice
29h 35min
KRNKiruna

Kiruna — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Kiruna
Najkrótszy czas lotu29h 35min
Najniższa cena1 593 zł
Loty Gdańsk - Kiruna
Najkrótszy czas lotu28h 00min
Najniższa cena1 761 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Kiruna