Loty Europa Polska Kraków Kopenhaga - Kraków

Loty Kopenhaga-Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kopenhaga - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kopenhaga - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
17 cze
CPH
00:40
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
02:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
21 cze
KRK
15:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
16:55
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
154 PLN
Ryanair
Ryanair
12 lip
CPH
17:20
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
19:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
15 lip
KRK
22:25
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
00:15
+1
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
170 PLN
Ryanair
Ryanair
27 maj
CPH
00:40
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 50min
02:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Ryanair
03 cze
KRK
22:25
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
00:15
+1
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
201 PLN
Norwegian
Norwegian
16 lip
CPH
16:25
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 30min
17:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Norwegian
22 lip
KRK
22:25
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
00:15
+1
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
482 PLN
Norwegian Air International
Norwegian Air International
26 maj
CPH
15:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 30min
16:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Norwegian Air International
31 maj
KRK
15:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
16:55
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
494 PLN
Norwegian Air International
Norwegian Air International
26 maj
CPH
15:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1h 30min
16:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Norwegian Air International
03 cze
KRK
22:25
Lotnisko Kraków Balice
1h 50min
00:15
+1
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
497 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kopenhaga-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
listopad
Najtańsza pora roku na lot Kopenhaga - Kraków to listopad. Najdroższa pora to lipiec.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
piątek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
w południe
Loty Kopenhaga - Kraków są około 93% droższe rano niż w południe.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Wizz Air
Wizz Air, Ryanair i Norwegian Air International to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kopenhaga-Kraków.
NAJTAŃSZA TRASA
Kopenhaga-Kastrup - Kraków Balice
Wybierz trasę Kopenhaga-Kastrup - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kopenhaga - Kraków.
CPH
Kopenhaga-Kastrup
KRK
Kraków Balice
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kopenhaga - Kraków to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Kraków-Kopenhaga

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kopenhaga-Kraków
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 30 min
Najszybszy lot Kopenhaga-Kraków zajmuje 1 godz. 30 min.
Loty bezpośrednie
Pn, Wt, Śr, Cz, Pt i Nd
Bezpośrednie loty Kopenhaga-Kraków – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to SAS, Ryanair i Norwegian Air International..
Lotniska - Kraków
1 lotnisko
W pobliżu miasta Kraków znajduje się 1 lotnisko: Kraków Balice (KRK).

Alternatywne trasy Kopenhaga-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów

Kopenhaga - loty do:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do miasta Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Kopenhaga - Kraków