Loty Europa Polska Katowice Kopenhaga - Katowice

Tanie loty Kopenhaga - Katowice

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kopenhaga - Katowice

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kopenhaga - Katowice, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
19 lis
CPH
08:20
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
6h 50min
1 przesiadka
15:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Ryanair
22 lis
KTW
19:30
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
27h 50min
1 przesiadka
23:20
+1
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
463 PLN
Lufthansa
Lufthansa
01 lis
CPH
07:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
6h 30min
1 przesiadka
13:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
06 lis
KTW
14:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 20min
1 przesiadka
18:30
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
550 PLN
Lufthansa
Lufthansa
30 paź
CPH
11:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
3h 45min
1 przesiadka
14:45
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
06 lis
KTW
14:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 20min
1 przesiadka
18:30
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
561 PLN
Lufthansa
Lufthansa
30 paź
CPH
11:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
3h 45min
1 przesiadka
14:45
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
06 lis
KTW
14:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 20min
1 przesiadka
18:30
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
561 PLN
Lufthansa
Lufthansa
05 lis
CPH
20:10
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
4h 20min
1 przesiadka
00:30
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
10 lis
KTW
14:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 20min
1 przesiadka
18:30
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
667 PLN
Lufthansa
Lufthansa
28 wrz
CPH
21:00
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
4h 25min
1 przesiadka
01:25
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
30 wrz
KTW
20:20
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 15min
1 przesiadka
00:35
+1
CPH
Lotnisko Kopenhaga-Kastrup
1 378 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kopenhaga-Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
maj
Najtańsza pora roku na lot Kopenhaga - Katowice to maj. Najdroższa pora to grudzień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Katowice?
rano
Loty Kopenhaga - Katowice są około 0% droższe rano niż rano.
Które połączenie jest najtańsze?
Kopenhaga-Kastrup - Katowice-Pyrzowice
Wybierz trasę Kopenhaga-Kastrup - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kopenhaga - Katowice.
CPH
Kopenhaga-Kastrup
KTW
Katowice-Pyrzowice
Kiedy najtaniej polecę do miasta Katowice?
43 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kopenhaga - Katowice to 43 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Katowice-Kopenhaga

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kopenhaga-Katowice
Najkrótszy czas lotu 3 godz. 45 min Najszybszy lot Kopenhaga-Katowice zajmuje 3 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Kopenhaga-Katowice. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kopenhaga-Kastrup - Katowice-Pyrzowice.
Lotniska - Katowice 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Alternatywne trasy Kopenhaga-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kopenhaga - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
161 PLN
Billund - Kraków
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
306 PLN
Kopenhaga - Wrocław
Najkrótszy czas lotu
1h 10min
Najniższa cena
389 PLN

Kopenhaga - loty do:

Katowice - loty z:

*Ceny lotów do miasta Katowice to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Katowice Kopenhaga - Katowice