Tanie loty na trasie Wrocław – Korfu od 562 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Korfu-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Korfu
Znaleziono najlepszą cenę2 240 złNajlepsza cena za lot Wrocław – Korfu znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 2 240 zł
Najkrótszy czas lotu2h 15minNajszybszy lot Wrocław-Korfu zajmuje 2h 15min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Korfu. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Wrocław-Strachowice - Lotnisko Korfu Ioannis Kapodistrias.
Korfu — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Korfu: Korfu Ioannis Kapodistrias (CFU)

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław - Korfu?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Wrocław – Korfu są najtańsze?

Lipiec

Najtańsza pora roku na lot Wrocław - Korfu to Lipiec. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Wrocław – Korfu są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Wrocław – Korfu są najtańsze?

wieczorem

Loty Wrocław - Korfu są około 44% droższe po południu niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Wrocław – Korfu?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Wrocław-Korfu.

Która trasa podróży Wrocław – Korfu jest najtańsza?

Wrocław-Strachowice - Korfu Ioannis Kapodistrias

Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Korfu Ioannis Kapodistrias, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Korfu.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Wrocław – Korfu?

22 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Wrocław - Korfu to 22 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Wrocław - Korfu

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Korfu, zmieniając zakładki
Ryanair
24 cze
WRO15:30Wrocław-Strachowice
22h 50min
1 przesiadka
CFU14:20Korfu Ioannis Kapodistrias
1 lip
CFU10:10Korfu Ioannis Kapodistrias
10h 00min
1 przesiadka
WRO20:10Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
7 lut
WRO01:45Wrocław-Strachowice
24h 30min
2 przesiadki
CFU02:15Korfu Ioannis Kapodistrias
28 lut
CFU03:50Korfu Ioannis Kapodistrias
15h 35min
2 przesiadki
WRO19:25Wrocław-Strachowice
Lufthansa
10 lip
WRO10:40Wrocław-Strachowice
17h 25min
2 przesiadki
CFU04:05Korfu Ioannis Kapodistrias
20 lip
CFU05:50Korfu Ioannis Kapodistrias
14h 15min
1 przesiadka
WRO20:05Wrocław-Strachowice
Ryanair
24 cze
WRO15:30Wrocław-Strachowice
22h 50min
1 przesiadka
CFU14:20Korfu Ioannis Kapodistrias
1 lip
CFU10:10Korfu Ioannis Kapodistrias
10h 00min
1 przesiadka
WRO20:10Wrocław-Strachowice
Ryanair
23 maj
WRO04:00Wrocław-Strachowice
11h 45min
1 przesiadka
CFU15:45Korfu Ioannis Kapodistrias
29 maj
CFU09:55Korfu Ioannis Kapodistrias
22h 45min
1 przesiadka
WRO08:40Wrocław-Strachowice
Kilka linii lotniczych
11 lut
WRO15:15Wrocław-Strachowice
18h 00min
2 przesiadki
CFU09:15Korfu Ioannis Kapodistrias
14 lut
CFU03:50Korfu Ioannis Kapodistrias
27h 25min
2 przesiadki
WRO07:15Wrocław-Strachowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Korfu

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Wrocław – Korfu z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 553 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty Lufthansa: Wrocław – Korfu

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Wrocław – Korfu
Lufthansa
10 lip
WRO10:40Wrocław-Strachowice
17h 25min
2 przesiadki
CFU04:05Korfu Ioannis Kapodistrias
20 lip
CFU05:50Korfu Ioannis Kapodistrias
14h 15min
1 przesiadka
WRO20:05Wrocław-Strachowice
Lufthansa
12 lip
WRO10:40Wrocław-Strachowice
17h 25min
2 przesiadki
CFU04:05Korfu Ioannis Kapodistrias
20 lip
CFU05:50Korfu Ioannis Kapodistrias
14h 15min
1 przesiadka
WRO20:05Wrocław-Strachowice
Lufthansa
10 lip
WRO02:10Wrocław-Strachowice
25h 55min
1 przesiadka
CFU04:05Korfu Ioannis Kapodistrias
20 lip
CFU05:50Korfu Ioannis Kapodistrias
14h 15min
1 przesiadka
WRO20:05Wrocław-Strachowice

Loty Ryanair: Wrocław – Korfu

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Wrocław – Korfu
Ryanair
24 cze
WRO15:30Wrocław-Strachowice
22h 50min
1 przesiadka
CFU14:20Korfu Ioannis Kapodistrias
1 lip
CFU10:10Korfu Ioannis Kapodistrias
10h 00min
1 przesiadka
WRO20:10Wrocław-Strachowice
Ryanair
24 cze
WRO15:30Wrocław-Strachowice
22h 50min
1 przesiadka
CFU14:20Korfu Ioannis Kapodistrias
1 lip
CFU10:10Korfu Ioannis Kapodistrias
10h 00min
1 przesiadka
WRO20:10Wrocław-Strachowice
Ryanair
23 maj
WRO04:00Wrocław-Strachowice
11h 45min
1 przesiadka
CFU15:45Korfu Ioannis Kapodistrias
29 maj
CFU09:55Korfu Ioannis Kapodistrias
22h 45min
1 przesiadka
WRO08:40Wrocław-Strachowice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Wrocław-Strachowice – Korfu Ioannis Kapodistrias oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Wrocław-Strachowice – Korfu Ioannis Kapodistrias, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Ryanair i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Wrocław-Strachowice – Korfu Ioannis Kapodistrias – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Wrocław-Strachowice – Korfu Ioannis Kapodistrias – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1295,9 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 2h 15min.


Alternatywne trasy Wrocław-Korfu

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena419 zł
Loty Poznań - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena407 zł
Loty Rzeszów - Korfu
Najkrótszy czas lotu30h 55min
Najniższa cena1 140 zł
Loty Warszawa - Zakintos
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena578 zł
Loty Kraków - Zakintos
Najkrótszy czas lotu11h 30min
Najniższa cena550 zł
Loty Kraków - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena155 zł
Loty Wrocław - Zakintos
Najkrótszy czas lotu9h 35min
Najniższa cena861 zł
Loty Katowice - Zakintos
Najkrótszy czas lotu9h 45min
Najniższa cena869 zł
Loty Katowice - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena431 zł
Loty Katowice - Argostoli
Najkrótszy czas lotu27h 45min
Najniższa cena1 032 zł
Loty Gdańsk - Zakintos
Najkrótszy czas lotu12h 35min
Najniższa cena809 zł
Loty Poznań - Zakintos
Najkrótszy czas lotu25h 10min
Najniższa cena993 zł

Loty podobne do tych na trasie Wrocław – Korfu

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Wrocław – Korfu