Tanie loty na trasie Polska – Dania od 18 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Dania-Polska

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Polska-Dania

Najkrótszy czas lotu

1h 00min

Loty bezpośrednie

pon, wt, śr, czw, sob i ndz
Najszybszy lot Polska-Dania zajmuje 1h 00min.
Bezpośrednie loty Polska-Dania – poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT i Wizz Air.

Jak znaleźć najtańsze loty Polska - Dania?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Polska – Dania?

Wizz Air

LOT, Norwegian i Norwegian Air International to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Polska-Dania.

Która trasa podróży Polska – Dania jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Billund

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Billund, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Polska - Dania.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Polska - Dania

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Dania, zmieniając zakładki
Ryanair
19 lip
GDN05:25Gdańsk Rębiechowo
1h 20min
BLL06:45Billund
23 lip
BLL18:55Billund
1h 20min
GDN20:15Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
18 lip
GDN02:35Gdańsk Rębiechowo
1h 25min
BLL04:00Billund
19 lip
BLL07:10Billund
1h 20min
GDN08:30Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
28 lip
GDN09:00Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
AAR10:10Aarhus
31 lip
AAR13:25Aarhus
1h 05min
GDN14:30Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
17 lip
GDN05:35Gdańsk Rębiechowo
1h 20min
BLL06:55Billund
20 lip
BLL05:10Billund
1h 20min
GDN06:30Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
25 lip
GDN02:35Gdańsk Rębiechowo
1h 25min
BLL04:00Billund
29 lip
BLL09:30Billund
1h 15min
GDN10:45Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
17 lip
WRO04:10Wrocław-Strachowice
1h 30min
BLL05:40Billund
20 lip
BLL15:20Billund
1h 30min
WRO16:50Wrocław-Strachowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Polska - Dania w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska – Dania w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
17 lip
WRO04:10Wrocław-Strachowice
1h 30min
BLL05:40Billund
Wizz Air
8 lip
KRK01:30Kraków Balice
1h 45min
BLL03:15Billund
Ryanair
31 lip
GDN11:50Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
AAR13:00Aarhus

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Polska – Dania

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Polska – Dania
Ryanair
9 lip
GDN17:10Gdańsk Rębiechowo
1h 20min
BLL18:30Billund
13 lip
BLL05:10Billund
1h 20min
GDN06:30Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
8 lip
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
1h 25min
BLL03:50Billund
10 lip
BLL07:20Billund
1h 20min
GDN08:40Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
7 lip
GDN09:00Gdańsk Rębiechowo
1h 10min
AAR10:10Aarhus
14 lip
AAR10:35Aarhus
1h 05min
GDN11:40Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
10 lip
WRO04:10Wrocław-Strachowice
1h 30min
BLL05:40Billund
13 lip
BLL15:20Billund
1h 30min
WRO16:50Wrocław-Strachowice
Ryanair
6 lip
GDN03:25Gdańsk Rębiechowo
1h 20min
BLL04:45Billund
9 lip
BLL18:55Billund
1h 20min
GDN20:15Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
11 lip
KRK01:30Kraków Balice
1h 45min
BLL03:15Billund
18 lip
BLL03:50Billund
1h 45min
KRK05:35Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Dania

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Polska – Dania z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 25 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
RyanairCenaOd 39 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Scandinavian AirlinesCenaOd 151 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Scandinavian Airlines
NorwegianCenaOd 177 złBezpłatne odwołanieOcena
6,4
Szukaj lotów Norwegian
LOTCenaOd 187 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
7,3

Wejście na pokład

7,4

Komfort

7,9

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT
Norwegian Air InternationalCenaOd 304 złBezpłatne odwołanieOcena
8,9
Szukaj lotów Norwegian Air International
Brussels AirlinesCenaOd 460 złBezpłatne odwołanieOcena
6,9
Szukaj lotów Brussels Airlines
LufthansaCenaOd 563 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
airBalticCenaOd 585 złBezpłatne odwołanieOcena
6,8
Szukaj lotów airBaltic
KLMCenaOd 598 złBezpłatne odwołanieOcena
7,7
Szukaj lotów KLM

Loty Ryanair: Polska – Dania

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Polska – Dania
Ryanair
19 lip
GDN05:25Gdańsk Rębiechowo
1h 20min
BLL06:45Billund
23 lip
BLL18:55Billund
1h 20min
GDN20:15Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
17 lip
GDN05:35Gdańsk Rębiechowo
1h 20min
BLL06:55Billund
20 lip
BLL05:10Billund
1h 20min
GDN06:30Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
17 lip
WRO04:10Wrocław-Strachowice
1h 30min
BLL05:40Billund
20 lip
BLL15:20Billund
1h 30min
WRO16:50Wrocław-Strachowice

Loty Wizz Air: Polska – Dania

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Polska – Dania
Wizz Air
25 lip
GDN02:35Gdańsk Rębiechowo
1h 25min
BLL04:00Billund
29 lip
BLL09:30Billund
1h 15min
GDN10:45Gdańsk Rębiechowo
Wizz Air
15 wrz
WAW07:55Warszawa Chopina
1h 30min
CPH09:25Kopenhaga-Kastrup
16 wrz
CPH10:10Kopenhaga-Kastrup
1h 25min
WAW11:35Warszawa Chopina
Wizz Air
26 wrz
WAW08:10Warszawa Chopina
1h 30min
CPH09:40Kopenhaga-Kastrup
6 paź
CPH10:00Kopenhaga-Kastrup
1h 30min
WAW11:30Warszawa Chopina

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Polska – Dania oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Polska – Dania, takie jak Ryanair, LOT i Wizz Air, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.



Alternatywne trasy Polska-Dania

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena108 zł
Loty Gdańsk - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena72 zł
Loty Kraków - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena242 zł
Loty Kraków - Billund
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena108 zł
Loty Warszawa - Aarhus
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena72 zł
Loty Katowice - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena332 zł
Loty Gdańsk - Billund
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena45 zł
Loty Poznań - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena385 zł
Loty Poznań - Billund
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena130 zł
Loty Wrocław - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena260 zł
Loty Warszawa - Billund
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena403 zł
Loty Wrocław - Billund
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena40 zł

Loty podobne do tych na trasie Polska – Dania

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Polska – Dania

Loty do innych miast: Dania

Dania to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Polska – Dania. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Polska – Dania tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Polska – Dania.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Polska – Dania, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Dania) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.