Informacje
Najnowsze oferty
FAQ (Często zadawane pytania)

Cheap flights z Florencja do Kraków from 471 zł

1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
Mon 26.2
Mon 4.3
SWISS17h 50minZ przesiadkąod 599 zł
Znajdź podobne
SWISS9h 20minZ przesiadkąod 655 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines19h 30minZ przesiadkąod 683 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych7h 00minZ przesiadkąod 695 zł
Znajdź podobne
„W tym roku momondo zostało uznane za najlepszą stronę do wyszukiwania ofert lotów w internecie”.
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku

Informacje o trasie Kraków-Florencja
(FLR – KRK)

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Florencja-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

471 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 55min

Loty bezpośrednie

Brak

Lotniska w: Kraków

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Florencja - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 471 zł. Najlepsza oferta na lot Florencja - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 599 zł.
Najszybszy lot Florencja-Kraków zajmuje 2h 55min.
Nie ma bezpośrednich lotów Florencja-Kraków. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Florencja Peretola - Lotnisko Kraków Balice.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Florencja - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Florencja – Kraków są najtańsze?

Wrzesień. Najtańsza pora roku na lot Florencja - Kraków to Wrzesień. Najdroższa pora to Maj.

Która trasa podróży Florencja – Kraków jest najtańsza?

Florencja Peretola - Kraków Balice. Wybierz trasę Florencja Peretola - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Florencja - Kraków.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Florencja - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne sześć miesięcy. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Florencja – Kraków, zmieniając zakładki.
SWISS
4 kwi
FLR14:50Florencja Peretola
17h 50min
1 przesiadka
KRK08:40Kraków Balice
8 kwi
KRK19:30Kraków Balice
22h 45min
1 przesiadka
FLR18:15Florencja Peretola
Austrian Airlines
3 kwi
FLR18:30Florencja Peretola
19h 30min
1 przesiadka
KRK14:00Kraków Balice
6 kwi
KRK14:40Kraków Balice
3h 05min
1 przesiadka
FLR17:45Florencja Peretola
Kilka linii lotniczych
4 kwi
FLR11:30Florencja Peretola
7h 00min
2 przesiadki
KRK18:30Kraków Balice
8 kwi
KRK09:30Kraków Balice
13h 05min
1 przesiadka
FLR22:35Florencja Peretola
Lufthansa
3 kwi
FLR07:50Florencja Peretola
5h 35min
2 przesiadki
KRK13:25Kraków Balice
6 kwi
KRK06:00Kraków Balice
6h 55min
1 przesiadka
FLR12:55Florencja Peretola
Brussels Airlines
4 kwi
FLR11:30Florencja Peretola
12h 20min
2 przesiadki
KRK23:50Kraków Balice
8 kwi
KRK14:05Kraków Balice
44h 40min
2 przesiadki
FLR10:45Florencja Peretola
SWISS
21 mar
FLR09:35Florencja Peretola
9h 20min
1 przesiadka
KRK18:55Kraków Balice
25 mar
KRK20:00Kraków Balice
12h 50min
1 przesiadka
FLR08:50Florencja Peretola

Znajdź najtańsze oferty lotów Florencja - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Florencja – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty dostarczone przez KLM i SWISS.
Kilka linii lotniczych
7 cze
FLR10:55Florencja Peretola
6h 20min
1 przesiadka
KRK17:15Kraków Balice
SWISS
28 maj
FLR19:05Florencja Peretola
24h 20min
1 przesiadka
KRK19:25Kraków Balice
KLM
10 cze
FLR20:25Florencja Peretola
26h 00min
1 przesiadka
KRK22:25Kraków Balice

Loty SWISS: Florencja – Kraków

Nasze najlepsze oferty linii SWISS na lot Florencja – Kraków
SWISS
4 kwi
FLR14:50Florencja Peretola
17h 50min
1 przesiadka
KRK08:40Kraków Balice
8 kwi
KRK19:30Kraków Balice
22h 45min
1 przesiadka
FLR18:15Florencja Peretola
SWISS
21 mar
FLR09:35Florencja Peretola
9h 20min
1 przesiadka
KRK18:55Kraków Balice
25 mar
KRK20:00Kraków Balice
12h 50min
1 przesiadka
FLR08:50Florencja Peretola
SWISS
21 mar
FLR14:50Florencja Peretola
4h 05min
1 przesiadka
KRK18:55Kraków Balice
25 mar
KRK06:00Kraków Balice
26h 50min
2 przesiadki
FLR08:50Florencja Peretola

Loty Lufthansa: Florencja – Kraków

Nasze najlepsze oferty linii Lufthansa na lot Florencja – Kraków
Lufthansa
3 kwi
FLR07:50Florencja Peretola
5h 35min
2 przesiadki
KRK13:25Kraków Balice
6 kwi
KRK06:00Kraków Balice
6h 55min
1 przesiadka
FLR12:55Florencja Peretola
Lufthansa
24 maj
FLR18:50Florencja Peretola
15h 40min
1 przesiadka
KRK10:30Kraków Balice
26 maj
KRK06:00Kraków Balice
16h 45min
2 przesiadki
FLR22:45Florencja Peretola
1 038 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 kwi
FLR18:50Florencja Peretola
5h 00min
1 przesiadka
KRK23:50Kraków Balice
28 kwi
KRK12:45Kraków Balice
10h 00min
1 przesiadka
FLR22:45Florencja Peretola
1 118 zł
Znajdź podobne

  • Florencja Peretola – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Florencja Peretola – Kraków Balice zajmuje ok. 959,6 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 2h 55min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.

  • loty z: Lotnisko Florencja Peretola - Lotnisko Kraków Balice – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    loty z: Lotnisko Florencja Peretola - Lotnisko Kraków Balice – ceny są aktualizowane codziennie.

  • Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem z: Lotnisko Florencja Peretola - Lotnisko Kraków Balice?

    Minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, jednak linie lotnicze oferujące usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki mogą mieć własne ograniczenia wiekowe związane m.in. z długością i godziną lotu oraz przesiadkami. Zalecane jest skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano wylot (Lotnisko Florencja Peretola - Lotnisko Kraków Balice).

  • Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Lotnisko Kraków Balice?

    Dokumenty podróżne i zdrowotne wymagane na podróż (Lotnisko Kraków Balice) mogą się różnić w zależności od planów podróży i osobistych okoliczności. Zasadniczo należy mieć ze sobą kilka dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub prawo jazdy oraz paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu. Zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi lub inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Alternatywne trasy Florencja-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Piza - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena659 zł
Loty Florencja - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena603 zł
Loty Piza - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 50min
Najniższa cena615 zł
Loty Florencja - Wrocław
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena683 zł
Loty Piza - Warszawa
Najkrótszy czas lotu15h 15min
Najniższa cena663 zł
Loty Florencja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 55min
Najniższa cena902 zł

Loty podobne do tych na trasie Florencja – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Florencja – Kraków

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów na trasie Florencja – Kraków?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Florencja – Kraków. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Czy znajdę loty Florencja – Kraków na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

Wszystkie wyszukiwania lotów Florencja – Kraków na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty na trasie Florencja – Kraków?

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Florencja – Kraków, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu Florencja – Kraków. Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Ceny lotów Florencja – Kraków można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Kraków)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując loty z momondo
Najlepsze marki i oferty
Najlepsze marki i oferty
Porównuj oferty z setek stron.
Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
Darmowe Wi-Fi? Przesiadka? Dostosuj wyniki w kilka sekund.
Niezawodnie i bezpłatnie
Niezawodnie i bezpłatnie
Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
Lot do Florencja
1 dorosły
Mon 26.2
Mon 4.3
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.