Cheap flights z Florencja do Polski from 322 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pt. 19.8
pt. 26.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Polska-Florencja

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Florencja-Polska

Najkrótszy czas lotu

3h 45min

Loty bezpośrednie

Brak
Najszybszy lot Florencja-Polska zajmuje 3h 45min.
Nie ma bezpośrednich lotów Florencja-Polska. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Florencja Peretola - Lotnisko Wrocław-Strachowice, Lotnisko Florencja Peretola - Lotnisko Kraków Balice i Lotnisko Florencja Peretola - Lotnisko Warszawa Chopina.

Jak znaleźć najtańsze loty Florencja - Polska?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Florencja – Polska?

Austrian Airlines

Austrian Airlines to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Florencja-Polska.

Która trasa podróży Florencja – Polska jest najtańsza?

Florencja Peretola - Kraków Balice

Wybierz trasę Florencja Peretola - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Florencja - Polska.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Florencja - Polska

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Florencja - Polska, zmieniając zakładki
Lufthansa
26 paź
FLR13:00Florencja Peretola
6h 20min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
31 paź
KRK02:00Kraków Balice
10h 30min
1 przesiadka
FLR12:30Florencja Peretola
Kilka linii lotniczych
15 wrz
FLR02:05Florencja Peretola
9h 50min
1 przesiadka
KRK11:55Kraków Balice
27 wrz
KRK03:25Kraków Balice
10h 15min
1 przesiadka
FLR13:40Florencja Peretola
Austrian Airlines
30 sie
FLR14:25Florencja Peretola
19h 25min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
3 wrz
KRK10:30Kraków Balice
20h 10min
1 przesiadka
FLR06:40Florencja Peretola
KLM
1 lis
FLR08:45Florencja Peretola
27h 25min
1 przesiadka
KRK12:10Kraków Balice
4 lis
KRK02:00Kraków Balice
16h 55min
1 przesiadka
FLR18:55Florencja Peretola
1 098 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
15 wrz
FLR04:55Florencja Peretola
14h 25min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
27 wrz
KRK02:00Kraków Balice
26h 10min
2 przesiadki
FLR04:10Florencja Peretola
1 429 zł
Znajdź podobne
Air France
1 lis
FLR02:25Florencja Peretola
9h 45min
2 przesiadki
KRK12:10Kraków Balice
4 lis
KRK12:50Kraków Balice
16h 15min
2 przesiadki
FLR05:05Florencja Peretola
1 479 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Florencja - Polska w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Florencja – Polska w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Austrian Airlines, Lufthansa i SWISS.
Kilka linii lotniczych
28 wrz
FLR03:30Florencja Peretola
25h 25min
1 przesiadka
GDN04:55Gdańsk Rębiechowo
Austrian Airlines
28 wrz
FLR14:25Florencja Peretola
5h 00min
1 przesiadka
KRK19:25Kraków Balice
SWISS
12 paź
FLR14:50Florencja Peretola
13h 55min
1 przesiadka
GDN04:45Gdańsk Rębiechowo

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Florencja – Polska

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Florencja – Polska
Lufthansa
19 sie
FLR09:30Florencja Peretola
9h 50min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
23 sie
KRK02:00Kraków Balice
3h 15min
1 przesiadka
FLR05:15Florencja Peretola
1 406 zł
Znajdź podobne
Brussels Airlines
19 sie
FLR04:55Florencja Peretola
14h 25min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
23 sie
KRK15:05Kraków Balice
13h 05min
2 przesiadki
FLR04:10Florencja Peretola
1 837 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 sie
FLR10:40Florencja Peretola
8h 40min
2 przesiadki
KRK19:20Kraków Balice
23 sie
KRK02:00Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
FLR08:50Florencja Peretola
1 610 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Florencja – Polska

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Florencja – Polska z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Austrian AirlinesCenaOd 1 019 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines

Loty Austrian Airlines: Florencja – Polska

Nasze najlepsze oferty Austrian Airlines na lot Florencja – Polska
Austrian Airlines
30 sie
FLR14:25Florencja Peretola
19h 25min
1 przesiadka
KRK09:50Kraków Balice
3 wrz
KRK10:30Kraków Balice
20h 10min
1 przesiadka
FLR06:40Florencja Peretola
Austrian Airlines
12 paź
FLR14:25Florencja Peretola
4h 15min
1 przesiadka
WAW18:40Warszawa Chopina
20 paź
WAW04:25Warszawa Chopina
9h 15min
1 przesiadka
FLR13:40Florencja Peretola
1 003 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
12 paź
FLR07:25Florencja Peretola
7h 10min
1 przesiadka
WAW14:35Warszawa Chopina
25 paź
WAW04:25Warszawa Chopina
9h 15min
1 przesiadka
FLR13:40Florencja Peretola
1 052 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Florencja – Polska

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Florencja – Polska
Lufthansa
26 paź
FLR13:00Florencja Peretola
6h 20min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
31 paź
KRK02:00Kraków Balice
10h 30min
1 przesiadka
FLR12:30Florencja Peretola
Lufthansa
26 paź
FLR13:00Florencja Peretola
6h 20min
1 przesiadka
KRK19:20Kraków Balice
31 paź
KRK02:20Kraków Balice
10h 10min
2 przesiadki
FLR12:30Florencja Peretola
Lufthansa
23 gru
FLR12:15Florencja Peretola
5h 20min
1 przesiadka
WAW17:35Warszawa Chopina
7 sty
WAW02:30Warszawa Chopina
4h 55min
1 przesiadka
FLR07:25Florencja Peretola
1 016 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Florencja Peretola – Polska oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Florencja Peretola – Polska, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Austrian Airlines i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Austrian Airlines, które oferują tego typu elastyczność.



Alternatywne trasy Florencja-Polska

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Florencja - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 50min
Najniższa cena898 zł
Loty Piza - Warszawa
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena363 zł
Loty Florencja - Kraków
Najkrótszy czas lotu6h 20min
Najniższa cena703 zł
Loty Piza - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena191 zł
Loty Piza - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena336 zł
Loty Florencja - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena821 zł
Loty Florencja - Wrocław
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena1 252 zł

Loty podobne do tych na trasie Florencja – Polska

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Florencja – Polska

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych, by umożliwić Ci znalezienie najlepszej oferty lotu Florencja – Polska. Miliony osób ufają i korzystają z momondo każdego roku – jesteś w dobrych rękach.

Loty na trasie Florencja – Polska z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Florencja – Polska, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów Florencja – Polska. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.