Loty Europa Chorwacja Split Warszawa - Split

Tanie loty Warszawa - Split

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Warszawa - Split

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Split, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Austrian Airlines
Austrian Airlines
09 maj
12:40
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
3h 45min
1 przesiadka
SPU
16:25
Lotnisko Split
Austrian Airlines
22 maj
17:15
SPU
Lotnisko Split
3h 50min
1 przesiadka
WAW
21:05
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
600 zł
Austrian Airlines
Austrian Airlines
10 maj
12:40
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
3h 45min
1 przesiadka
SPU
16:25
Lotnisko Split
Austrian Airlines
15 maj
17:15
SPU
Lotnisko Split
3h 50min
1 przesiadka
WAW
21:05
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
615 zł
KLM
KLM
13 lip
08:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
11h 00min
1 przesiadka
SPU
19:00
Lotnisko Split
KLM
21 lip
14:50
SPU
Lotnisko Split
9h 20min
1 przesiadka
WAW
00:10
+1
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
630 zł
Wizz Air
Wizz Air
02 lip
22:10
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
SPU
00:00
+1
Lotnisko Split
Wizz Air
16 lip
19:50
SPU
Lotnisko Split
1h 50min
WAW
21:40
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
726 zł
Wizz Air
Wizz Air
23 cze
22:10
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
1h 50min
SPU
00:00
+1
Lotnisko Split
Wizz Air
27 cze
19:50
SPU
Lotnisko Split
1h 50min
WAW
21:40
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
760 zł
Austrian Airlines
Austrian Airlines
09 maj
12:40
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
3h 45min
1 przesiadka
SPU
16:25
Lotnisko Split
Austrian Airlines
22 maj
17:15
SPU
Lotnisko Split
3h 50min
1 przesiadka
WAW
21:05
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
600 zł

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa-Split?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
październik
Najtańsza pora roku na lot Warszawa - Split to październik. Najdroższa pora to luty.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Split?
wieczorem
Loty Warszawa - Split są około 13% droższe w południe niż wieczorem.
Która linia lotnicza lata do miasta Split najtaniej?
Ryanair
Ryanair, British Airways i Enter Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Split.
Które połączenie jest najtańsze?
Warszawa Lotnisko Chopina - Split
Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Split, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Split.
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
SPU
Split
Kiedy najtaniej polecę do miasta Split?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Warszawa - Split to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Split-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Split
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 50 min Najszybszy lot Warszawa-Split zajmuje 1 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Warszawa-Split. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Warszawa Lotnisko Chopina - Split.
Lotniska - Split 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Split: Split (SPU)

Alternatywne trasy Warszawa-Split

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Warszawa - Zadar
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
584 zł
Warszawa - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
630 zł

Warszawa - loty do:

Split - loty z:

*Ceny lotów do: Split to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Chorwacja Split Warszawa - Split