Cheap flights z Kraków do Korfu from 120 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 4.4
wt. 11.4

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Korfu-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Korfu

Znaleziono najlepszą cenę

120 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 05min

Loty bezpośrednie

wt., czw. i ndz.

Korfu — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Korfu w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 120 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Korfu w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 183 zł.
Najszybszy lot Kraków-Korfu zajmuje 2h 05min.
Bezpośrednie loty Kraków-Korfu – wtorek, czwartek i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Ryanair.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Korfu: Korfu Ioannis Kapodistrias (CFU)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Korfu?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Korfu są najtańsze?

Marzec. Najtańsza pora roku na lot Kraków - Korfu to Marzec. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Korfu są najtańsze?

wtorek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Kraków – Korfu są najtańsze?

wieczorem. Loty Kraków - Korfu są około 57% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Korfu?

Ryanair. Aegean Airlines, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Korfu.

Która trasa podróży Kraków – Korfu jest najtańsza?

Kraków Balice - Korfu Ioannis Kapodistrias. Wybierz trasę Kraków Balice - Korfu Ioannis Kapodistrias, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Korfu.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Korfu?

55 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Korfu to 55 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Korfu

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne sześć miesięcy. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków – Korfu, zmieniając zakładki.
Ryanair
18 kwi
KRK15:30Kraków Balice
2h 05min
CFU17:35Korfu Ioannis Kapodistrias
27 kwi
CFU18:00Korfu Ioannis Kapodistrias
10h 00min
1 przesiadka
KRK04:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
9 maj
KRK15:30Kraków Balice
2h 05min
CFU17:35Korfu Ioannis Kapodistrias
15 maj
CFU20:00Korfu Ioannis Kapodistrias
21h 50min
3 przesiadki
KRK17:50Kraków Balice
Ryanair
9 kwi
KRK14:40Kraków Balice
2h 05min
CFU16:45Korfu Ioannis Kapodistrias
13 kwi
CFU16:00Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 05min
KRK18:05Kraków Balice
Ryanair
18 kwi
KRK15:30Kraków Balice
2h 05min
CFU17:35Korfu Ioannis Kapodistrias
27 kwi
CFU16:00Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 05min
KRK18:05Kraków Balice
Ryanair
9 kwi
KRK14:40Kraków Balice
2h 05min
CFU16:45Korfu Ioannis Kapodistrias
11 kwi
CFU19:00Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 05min
KRK21:05Kraków Balice
Ryanair
9 maj
KRK15:30Kraków Balice
2h 05min
CFU17:35Korfu Ioannis Kapodistrias
11 maj
CFU18:00Korfu Ioannis Kapodistrias
10h 00min
1 przesiadka
KRK04:00Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Korfu w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Korfu w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
18 kwi
KRK15:30Kraków Balice
2h 05min
CFU17:35Korfu Ioannis Kapodistrias
Ryanair
9 maj
KRK15:30Kraków Balice
2h 05min
CFU17:35Korfu Ioannis Kapodistrias
Ryanair
16 maj
KRK15:30Kraków Balice
2h 05min
CFU17:35Korfu Ioannis Kapodistrias

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Korfu

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Korfu
Ryanair
4 kwi
KRK15:30Kraków Balice
2h 05min
CFU17:35Korfu Ioannis Kapodistrias
6 kwi
CFU16:00Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 05min
KRK18:05Kraków Balice
Ryanair
4 kwi
KRK15:30Kraków Balice
2h 05min
CFU17:35Korfu Ioannis Kapodistrias
6 kwi
CFU16:00Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 05min
KRK18:05Kraków Balice
Ryanair
4 kwi
KRK15:30Kraków Balice
2h 05min
CFU17:35Korfu Ioannis Kapodistrias
6 kwi
CFU16:00Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 05min
KRK18:05Kraków Balice
Ryanair
4 kwi
KRK15:30Kraków Balice
2h 05min
CFU17:35Korfu Ioannis Kapodistrias
6 kwi
CFU16:00Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 05min
KRK18:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
6 kwi
KRK01:35Kraków Balice
11h 05min
2 przesiadki
CFU12:40Korfu Ioannis Kapodistrias
16 kwi
CFU18:10Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 05min
KRK20:15Kraków Balice
Ryanair
9 kwi
KRK14:40Kraków Balice
2h 05min
CFU16:45Korfu Ioannis Kapodistrias
13 kwi
CFU16:00Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 05min
KRK18:05Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Korfu

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Korfu z momondo
Linie lotnicze
Ocena
Bezpłatne odwołanie
Cena
RyanairCenaOd 226 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
1 172 opinii
Szukaj lotów Ryanair
Wizz AirCenaOd 358 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
238 opinii
Szukaj lotów Wizz Air
Aegean AirlinesCenaOd 539 złBezpłatne odwołanieOcena
8,5
79 opinii
Szukaj lotów Aegean Airlines
LufthansaCenaOd 575 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
602 opinie
Szukaj lotów Lufthansa

Loty Ryanair: Kraków – Korfu

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Kraków – Korfu
Ryanair
4 kwi
KRK15:30Kraków Balice
2h 05min
CFU17:35Korfu Ioannis Kapodistrias
6 kwi
CFU16:00Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 05min
KRK18:05Kraków Balice
Ryanair
4 kwi
KRK15:30Kraków Balice
2h 05min
CFU17:35Korfu Ioannis Kapodistrias
6 kwi
CFU16:00Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 05min
KRK18:05Kraków Balice
Ryanair
4 kwi
KRK15:30Kraków Balice
2h 05min
CFU17:35Korfu Ioannis Kapodistrias
6 kwi
CFU16:00Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 05min
KRK18:05Kraków Balice

  • Kraków Balice – Korfu Ioannis Kapodistrias – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Korfu Ioannis Kapodistrias dzieli dystans 1159,8 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 2h 05min.


Alternatywne trasy Kraków-Korfu

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena327 zł
Loty Katowice - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena521 zł
Loty Wrocław - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena293 zł
Loty Warszawa - Zakintos
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena499 zł
Loty Kraków - Zakintos
Najkrótszy czas lotu10h 20min
Najniższa cena968 zł
Loty Poznań - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena482 zł
Loty Gdańsk - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena245 zł
Loty Katowice - Zakintos
Najkrótszy czas lotu13h 35min
Najniższa cena1 226 zł
Loty Wrocław - Zakintos
Najkrótszy czas lotu5h 25min
Najniższa cena826 zł
Loty Rzeszów - Korfu
Najkrótszy czas lotu8h 35min
Najniższa cena1 153 zł
Loty Poznań - Zakintos
Najkrótszy czas lotu10h 20min
Najniższa cena955 zł
Loty Katowice - Argostoli
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena1 157 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Korfu

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Korfu

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Kraków – Korfu z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. Wszystkie oferty lotów Kraków – Korfu na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.