Cheap flights z Kraków do Bejrut from 807 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.8
śr. 24.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Bejrut-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Bejrut

Znaleziono najlepszą cenę

807 zł

Najkrótszy czas lotu

6h 50min

Loty bezpośrednie

Brak

Bejrut — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Bejrut w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 807 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Bejrut w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 8 639 zł.
Najszybszy lot Kraków-Bejrut zajmuje 6h 50min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Bejrut. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Beirut.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Bejrut: Beirut (BEY)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Bejrut?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Bejrut są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Bejrut to Wrzesień. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Bejrut są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Kraków – Bejrut są najtańsze?

rano

Loty Kraków - Bejrut są około 23% droższe po południu niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Bejrut?

LOT

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Bejrut.

Która trasa podróży Kraków – Bejrut jest najtańsza?

Kraków Balice - Beirut

Wybierz trasę Kraków Balice - Beirut, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Bejrut.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Bejrut

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Bejrut, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
29 paź
KRK01:55Kraków Balice
11h 00min
2 przesiadki
BEY12:55Beirut
6 lis
BEY12:45Beirut
20h 15min
1 przesiadka
KRK09:00Kraków Balice
1 365 zł
Znajdź podobne
LOT
9 wrz
KRK11:00Kraków Balice
10h 55min
1 przesiadka
BEY21:55Beirut
20 wrz
BEY23:50Beirut
11h 30min
1 przesiadka
KRK11:20Kraków Balice
1 710 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 paź
KRK10:25Kraków Balice
11h 30min
1 przesiadka
BEY21:55Beirut
27 paź
BEY12:50Beirut
7h 55min
1 przesiadka
KRK20:45Kraków Balice
1 873 zł
Znajdź podobne
KLM
9 lis
KRK01:00Kraków Balice
31h 15min
2 przesiadki
BEY08:15Beirut
14 lis
BEY11:00Beirut
20h 10min
2 przesiadki
KRK07:10Kraków Balice
2 358 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 paź
KRK10:00Kraków Balice
32h 50min
3 przesiadki
BEY18:50Beirut
6 lis
BEY12:45Beirut
20h 15min
1 przesiadka
KRK09:00Kraków Balice
1 428 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 paź
KRK01:55Kraków Balice
11h 00min
2 przesiadki
BEY12:55Beirut
5 lis
BEY20:35Beirut
12h 00min
2 przesiadki
KRK07:35Kraków Balice
1 442 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Bejrut w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
10 wrz
KRK03:15Kraków Balice
17h 10min
2 przesiadki
BEY20:25Beirut
Kilka linii lotniczych
20 sie
KRK12:00Kraków Balice
32h 50min
2 przesiadki
BEY20:50Beirut
1 088 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 wrz
KRK11:10Kraków Balice
20h 25min
1 przesiadka
BEY07:35Beirut
1 265 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Bejrut

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Bejrut
Kilka linii lotniczych
19 sie
KRK14:25Kraków Balice
7h 30min
1 przesiadka
BEY21:55Beirut
31 sie
BEY19:10Beirut
17h 20min
2 przesiadki
KRK12:30Kraków Balice
2 249 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 sie
KRK03:10Kraków Balice
11h 20min
2 przesiadki
BEY14:30Beirut
31 sie
BEY19:10Beirut
22h 00min
2 przesiadki
KRK17:10Kraków Balice
3 002 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
19 sie
KRK14:25Kraków Balice
7h 30min
1 przesiadka
BEY21:55Beirut
31 sie
BEY04:50Beirut
12h 20min
1 przesiadka
KRK17:10Kraków Balice
3 242 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sie
KRK15:45Kraków Balice
15h 15min
1 przesiadka
BEY07:00Beirut
31 sie
BEY04:50Beirut
12h 20min
1 przesiadka
KRK17:10Kraków Balice
3 387 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sie
KRK17:30Kraków Balice
43h 25min
2 przesiadki
BEY12:55Beirut
31 sie
BEY04:50Beirut
27h 55min
2 przesiadki
KRK08:45Kraków Balice
3 859 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 sie
KRK17:30Kraków Balice
43h 25min
2 przesiadki
BEY12:55Beirut
31 sie
BEY19:10Beirut
49h 15min
3 przesiadki
KRK20:25Kraków Balice
3 945 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Bejrut

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Bejrut z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 908 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Lufthansa
LOTCenaOd 1 373 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,7

Załoga

6,7

Rozrywka

6,8

Jedzenie

Opinie

Wejście na pokład rekawem

1 / 6
Szukaj lotów LOT

Loty LOT: Kraków – Bejrut

Nasze najlepsze oferty LOT na lot Kraków – Bejrut
LOT
9 wrz
KRK11:00Kraków Balice
10h 55min
1 przesiadka
BEY21:55Beirut
20 wrz
BEY23:50Beirut
11h 30min
1 przesiadka
KRK11:20Kraków Balice
1 710 zł
Znajdź podobne
LOT
9 wrz
KRK11:00Kraków Balice
10h 55min
1 przesiadka
BEY21:55Beirut
16 wrz
BEY23:50Beirut
8h 30min
1 przesiadka
KRK08:20Kraków Balice
2 168 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Kraków – Bejrut

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Kraków – Bejrut
Lufthansa
20 paź
KRK10:25Kraków Balice
11h 30min
1 przesiadka
BEY21:55Beirut
27 paź
BEY12:50Beirut
7h 55min
1 przesiadka
KRK20:45Kraków Balice
1 873 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 paź
KRK15:05Kraków Balice
6h 50min
1 przesiadka
BEY21:55Beirut
27 paź
BEY12:50Beirut
7h 55min
1 przesiadka
KRK20:45Kraków Balice
1 882 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
9 lis
KRK01:20Kraków Balice
13h 40min
1 przesiadka
BEY15:00Beirut
13 lis
BEY23:00Beirut
14h 40min
1 przesiadka
KRK13:40Kraków Balice
1 891 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Beirut oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Beirut, takie jak LOT i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Beirut – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Kraków Balice – Beirut wynosi 2200,1 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 6h 50min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Kraków-Bejrut

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Bejrut
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena1 215 zł
Loty Wrocław - Bejrut
Najkrótszy czas lotu19h 15min
Najniższa cena2 081 zł
Loty Gdańsk - Bejrut
Najkrótszy czas lotu21h 40min
Najniższa cena3 991 zł
Loty Katowice - Bejrut
Najkrótszy czas lotu9h 25min
Najniższa cena1 927 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Bejrut

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Bejrut

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Bejrut jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Kraków – Bejrut i oszczędzisz czas i pieniądze.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Kraków – Bejrut, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Kraków – Bejrut, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Kraków – Bejrut, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Bejrut) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.