1 maja wchodzą w życie zmiany w naszej Polityce prywatności i plików cookie. OK

Loty Europa Niemcy Berlin Rzeszów - Berlin

Loty Rzeszów-Berlin

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Rzeszów - Berlin

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Rzeszów - Berlin, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
06 sie
RZE
08:15
Lotnisko Rzeszów Jasionka
5h 50min
1 przesiadka
14:05
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Lufthansa
10 sie
TXL
18:00
Lotnisko Berlin-Tegel
7h 00min
1 przesiadka
01:00
+1
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
502 PLN
Lufthansa
Lufthansa
08 sie
RZE
08:15
Lotnisko Rzeszów Jasionka
5h 50min
1 przesiadka
14:05
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Lufthansa
10 sie
TXL
18:00
Lotnisko Berlin-Tegel
7h 00min
1 przesiadka
01:00
+1
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
502 PLN
Lufthansa
Lufthansa
10 sie
RZE
08:15
Lotnisko Rzeszów Jasionka
3h 50min
1 przesiadka
12:05
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Lufthansa
12 sie
TXL
19:00
Lotnisko Berlin-Tegel
6h 00min
1 przesiadka
01:00
+1
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
502 PLN
Lufthansa
Lufthansa
11 sie
RZE
08:15
Lotnisko Rzeszów Jasionka
3h 50min
1 przesiadka
12:05
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Lufthansa
14 sie
TXL
21:00
Lotnisko Berlin-Tegel
4h 00min
1 przesiadka
01:00
+1
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
502 PLN
Lufthansa
Lufthansa
10 maj
RZE
08:15
Lotnisko Rzeszów Jasionka
3h 20min
1 przesiadka
11:35
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Lufthansa
12 maj
TXL
09:30
Lotnisko Berlin-Tegel
5h 10min
1 przesiadka
14:40
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
609 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 sie
RZE
08:15
Lotnisko Rzeszów Jasionka
5h 50min
1 przesiadka
14:05
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Lufthansa
09 sie
TXL
11:00
Lotnisko Berlin-Tegel
3h 40min
1 przesiadka
14:40
RZE
Lotnisko Rzeszów Jasionka
609 PLN

Informacje o trasie Berlin-Rzeszów

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Rzeszów-Berlin
Najkrótszy czas lotu
3 godz. 50 min
Najszybszy lot Rzeszów-Berlin zajmuje 3 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Rzeszów-Berlin. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Rzeszów Jasionka - Berlin-Tegel i Rzeszów Jasionka - Berlin-Schönefeld.
Lotniska - Berlin
2 lotnisk(a)
W pobliżu miasta Berlin znajdują się 2 lotniska: Berlin-Schönefeld (SXF), Berlin-Tegel (TXL).

Porównanie kosztów: Rzeszów i Berlin

Porównaj koszt codziennych zakupów (Rzeszów i Berlin)
Jedzenie
Niedroga restauracja
19,93 PLN
Rzeszów
34,21 PLN
Berlin
fast food
Danie w McDonald's
15,95 PLN
Rzeszów
29,93 PLN
Berlin
Napój
0,33 l
4,12 PLN
Rzeszów
9,07 PLN
Berlin
Kawa
Cappuccino
6,36 PLN
Rzeszów
11,72 PLN
Berlin
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
2,99 PLN
Rzeszów
11,98 PLN
Berlin

Rzeszów - loty do:

Berlin - loty z:

  • Rzeszów Jasionka
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Berlin to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Niemcy Berlin Rzeszów - Berlin