1 maja wchodzą w życie zmiany w naszej Polityce prywatności i plików cookie. OK

Loty Europa Niemcy Berlin Wrocław - Berlin

Loty Wrocław-Berlin

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Wrocław - Berlin

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Berlin, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
WRO
20:50
Lotnisko Wrocław-Strachowice
3h 35min
1 przesiadka
00:25
+1
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Lufthansa
TXL
22:00
Lotnisko Berlin-Tegel
3h 20min
1 przesiadka
01:20
+1
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
533 PLN
Lufthansa
Lufthansa
WRO
16:50
Lotnisko Wrocław-Strachowice
3h 35min
1 przesiadka
20:25
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Lufthansa
TXL
09:15
Lotnisko Berlin-Tegel
3h 10min
1 przesiadka
12:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
586 PLN
Eurowings
Eurowings
WRO
13:25
Lotnisko Wrocław-Strachowice
4h 30min
1 przesiadka
17:55
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Eurowings
TXL
08:30
Lotnisko Berlin-Tegel
5h 10min
1 przesiadka
13:40
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
620 PLN
Lufthansa
Lufthansa
WRO
16:50
Lotnisko Wrocław-Strachowice
3h 35min
1 przesiadka
20:25
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Lufthansa
TXL
09:15
Lotnisko Berlin-Tegel
3h 10min
1 przesiadka
12:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
586 PLN
Lufthansa
Lufthansa
WRO
20:50
Lotnisko Wrocław-Strachowice
3h 35min
1 przesiadka
00:25
+1
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Lufthansa
TXL
22:00
Lotnisko Berlin-Tegel
3h 20min
1 przesiadka
01:20
+1
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
533 PLN
Lufthansa
Lufthansa
WRO
13:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
3h 55min
1 przesiadka
16:55
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Lufthansa
TXL
09:15
Lotnisko Berlin-Tegel
3h 10min
1 przesiadka
12:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
650 PLN

Informacje o trasie Berlin-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Berlin
Najkrótszy czas lotu
3 godz. 55 min
Najszybszy lot Wrocław-Berlin zajmuje 3 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Berlin. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Wrocław-Strachowice - Berlin-Tegel i Wrocław-Strachowice - Berlin-Schönefeld.
Lotniska - Berlin
2 lotnisk(a)
W pobliżu miasta Berlin znajdują się 2 lotniska: Berlin-Schönefeld (SXF), Berlin-Tegel (TXL).

Porównanie kosztów: Wrocław i Berlin

Porównaj koszt codziennych zakupów (Wrocław i Berlin)
Jedzenie
Niedroga restauracja
23,88 PLN
Wrocław
34,18 PLN
Berlin
fast food
Danie w McDonald's
17,91 PLN
Wrocław
29,91 PLN
Berlin
Napój
0,33 l
3,87 PLN
Wrocław
9,07 PLN
Berlin
Kawa
Cappuccino
8,81 PLN
Wrocław
11,71 PLN
Berlin
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,39 PLN
Wrocław
11,97 PLN
Berlin

Wrocław - loty do:

Berlin - loty z:

  • Wrocław-Strachowice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Berlin to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Niemcy Berlin Wrocław - Berlin