1 maja wchodzą w życie zmiany w naszej Polityce prywatności i plików cookie. OK

Loty Europa Niemcy Berlin Lublin - Berlin

Loty Lublin-Berlin

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Lublin - Berlin

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Lublin - Berlin, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
23 kwi
LUZ
17:10
Lotnisko Lublin
6h 55min
2 przesiad.
00:05
+1
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Kilka linii lotniczych
26 kwi
TXL
09:40
Lotnisko Berlin-Tegel
6h 50min
1 przesiadka
16:30
LUZ
Lotnisko Lublin
1 997 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
23 kwi
LUZ
00:20
Lotnisko Lublin
10h 50min
1 przesiadka
11:10
SXF
Lotnisko Berlin-Schönefeld
Kilka linii lotniczych
26 kwi
SXF
18:45
Lotnisko Berlin-Schönefeld
5h 40min
1 przesiadka
00:25
+1
LUZ
Lotnisko Lublin
2 602 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
23 kwi
LUZ
17:10
Lotnisko Lublin
6h 55min
2 przesiad.
00:05
+1
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Kilka linii lotniczych
26 kwi
TXL
09:40
Lotnisko Berlin-Tegel
6h 50min
1 przesiadka
16:30
LUZ
Lotnisko Lublin
1 997 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
23 kwi
LUZ
00:20
Lotnisko Lublin
10h 50min
1 przesiadka
11:10
SXF
Lotnisko Berlin-Schönefeld
Kilka linii lotniczych
26 kwi
SXF
18:45
Lotnisko Berlin-Schönefeld
5h 40min
1 przesiadka
00:25
+1
LUZ
Lotnisko Lublin
2 602 PLN

Informacje o trasie Berlin-Lublin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Lublin-Berlin
Najkrótszy czas lotu
6 godz. 55 min
Najszybszy lot Lublin-Berlin zajmuje 6 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Lublin-Berlin. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lublin - Berlin-Schönefeld i Lublin - Berlin-Tegel.
Lotniska - Berlin
2 lotnisk(a)
W pobliżu miasta Berlin znajdują się 2 lotniska: Berlin-Schönefeld (SXF), Berlin-Tegel (TXL).

Porównanie kosztów: Lublin i Berlin

Porównaj koszt codziennych zakupów (Lublin i Berlin)
Jedzenie
Niedroga restauracja
20 PLN
Lublin
34,21 PLN
Berlin
fast food
Danie w McDonald's
16 PLN
Lublin
29,93 PLN
Berlin
Napój
0,33 l
2,66 PLN
Lublin
9,07 PLN
Berlin
Kawa
Cappuccino
8 PLN
Lublin
11,72 PLN
Berlin
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,19 PLN
Lublin
11,98 PLN
Berlin

Lublin - loty do:

Berlin - loty z:

*Ceny lotów do miasta Berlin to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Niemcy Berlin Lublin - Berlin