Cheap flights z Warszawy do Bazylei from 108 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 5.2
ndz. 12.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Bazylea-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Bazylea

Znaleziono najlepszą cenę

108 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 05min

Loty bezpośrednie

pon., pt. i sob.

Bazylea — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Warszawa - Bazylea w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 108 zł. Najlepsza oferta na lot Warszawa - Bazylea w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 031 zł.
Najszybszy lot Warszawa-Bazylea zajmuje 2h 05min.
Bezpośrednie loty Warszawa-Bazylea – poniedziałek, piątek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Bazylea: Bazylea EuroAirport Swiss (BSL)

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa - Bazylea?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Warszawa – Bazylea są najtańsze?

Maj. Najtańsza pora roku na lot Warszawa - Bazylea to Maj. Najdroższa pora to Kwiecień.

W który dzień tygodnia loty Warszawa – Bazylea są najtańsze?

piątek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Warszawa – Bazylea są najtańsze?

po południu. Loty Warszawa - Bazylea są około 54% droższe wieczorem niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa – Bazylea?

Wizz Air. Austrian Airlines, Brussels Airlines i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Bazylea.

Która trasa podróży Warszawa – Bazylea jest najtańsza?

Warszawa Chopina - Bazylea EuroAirport Swiss. Wybierz trasę Warszawa Chopina - Bazylea EuroAirport Swiss, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Bazylea.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Warszawa – Bazylea?

60 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Warszawa - Bazylea to 60 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa - Bazylea

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Bazylea, zmieniając zakładki
Wizz Air
14 mar
WAW08:35Warszawa Chopina
2h 05min
BSL10:40Bazylea EuroAirport Swiss
18 mar
BSL17:00Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW18:55Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
15 mar
WAW13:40Warszawa Chopina
26h 00min
1 przesiadka
BSL15:40Bazylea EuroAirport Swiss
18 mar
BSL17:00Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW18:55Warszawa Chopina
Wizz Air
7 mar
WAW07:35Warszawa Chopina
2h 05min
BSL09:40Bazylea EuroAirport Swiss
14 mar
BSL11:15Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW13:10Warszawa Chopina
Wizz Air
14 mar
WAW08:35Warszawa Chopina
2h 05min
BSL10:40Bazylea EuroAirport Swiss
18 mar
BSL17:00Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW18:55Warszawa Chopina
Wizz Air
11 mar
WAW13:20Warszawa Chopina
2h 05min
BSL15:25Bazylea EuroAirport Swiss
18 mar
BSL17:00Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW18:55Warszawa Chopina
Ryanair
10 mar
WMI10:40Warszawa Modlin
17h 50min
2 przesiadki
BSL04:30Bazylea EuroAirport Swiss
18 mar
BSL05:55Bazylea EuroAirport Swiss
25h 10min
2 przesiadki
WMI07:05Warszawa Modlin

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa - Bazylea w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa – Bazylea w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
31 mar
WAW08:45Warszawa Chopina
2h 05min
BSL10:50Bazylea EuroAirport Swiss
Wizz Air
14 mar
WAW08:35Warszawa Chopina
2h 05min
BSL10:40Bazylea EuroAirport Swiss
Ryanair
6 mar
WMI13:20Warszawa Modlin
15h 00min
2 przesiadki
BSL04:20Bazylea EuroAirport Swiss

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Warszawa – Bazylea

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Warszawa – Bazylea
Wizz Air
7 lut
WAW07:35Warszawa Chopina
2h 05min
BSL09:40Bazylea EuroAirport Swiss
14 mar
BSL11:15Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW13:10Warszawa Chopina
Kilka linii lotniczych
10 lut
WMI01:10Warszawa Modlin
13h 20min
2 przesiadki
BSL14:30Bazylea EuroAirport Swiss
12 lut
BSL01:20Bazylea EuroAirport Swiss
14h 35min
2 przesiadki
WMI15:55Warszawa Modlin
1 199 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 lut
WAW08:25Warszawa Chopina
6h 15min
1 przesiadka
BSL14:40Bazylea EuroAirport Swiss
9 lut
BSL04:45Bazylea EuroAirport Swiss
12h 50min
1 przesiadka
WAW17:35Warszawa Chopina
1 468 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lut
WAW00:35Warszawa Chopina
27h 00min
2 przesiadki
BSL03:35Bazylea EuroAirport Swiss
12 lut
BSL07:15Bazylea EuroAirport Swiss
22h 55min
2 przesiadki
WAW06:10Warszawa Chopina
1 299 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 lut
WAW02:45Warszawa Chopina
5h 25min
1 przesiadka
BSL08:10Bazylea EuroAirport Swiss
12 lut
BSL09:35Bazylea EuroAirport Swiss
8h 10min
1 przesiadka
WAW17:45Warszawa Chopina
1 580 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
10 lut
WAW00:35Warszawa Chopina
27h 00min
2 przesiadki
BSL03:35Bazylea EuroAirport Swiss
12 lut
BSL01:20Bazylea EuroAirport Swiss
13h 35min
1 przesiadka
WAW14:55Warszawa Chopina
1 520 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Bazylea

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa – Bazylea z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJetCenaOd 121 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów easyJet
Wizz AirCenaOd 144 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,1

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

1 / 10

Super miła zaloga-w końcu po polsku mówią do nas.Super pilot opowiada ciekawie,bezpieczny lot I super delikatne ladowanie.Boję się latać a z Wami to przyjemność. Dziękuję!

Szukaj lotów Wizz Air
LufthansaCenaOd 467 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Lufthansa
Brussels AirlinesCenaOd 482 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Brussels Airlines
Austrian AirlinesCenaOd 534 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Austrian Airlines

Loty Wizz Air: Warszawa – Bazylea

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Warszawa – Bazylea
Wizz Air
14 mar
WAW08:35Warszawa Chopina
2h 05min
BSL10:40Bazylea EuroAirport Swiss
18 mar
BSL17:00Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW18:55Warszawa Chopina
Wizz Air
7 mar
WAW07:35Warszawa Chopina
2h 05min
BSL09:40Bazylea EuroAirport Swiss
14 mar
BSL11:15Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW13:10Warszawa Chopina
Wizz Air
14 mar
WAW08:35Warszawa Chopina
2h 05min
BSL10:40Bazylea EuroAirport Swiss
18 mar
BSL17:00Bazylea EuroAirport Swiss
1h 55min
WAW18:55Warszawa Chopina

Loty Lufthansa: Warszawa – Bazylea

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Warszawa – Bazylea
Lufthansa
8 lut
WAW08:25Warszawa Chopina
6h 15min
1 przesiadka
BSL14:40Bazylea EuroAirport Swiss
9 lut
BSL04:45Bazylea EuroAirport Swiss
12h 50min
1 przesiadka
WAW17:35Warszawa Chopina
1 468 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
10 lut
WAW02:45Warszawa Chopina
5h 25min
1 przesiadka
BSL08:10Bazylea EuroAirport Swiss
12 lut
BSL09:35Bazylea EuroAirport Swiss
8h 10min
1 przesiadka
WAW17:45Warszawa Chopina
1 580 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa – Bazylea oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa – Bazylea, takie jak easyJet, Wizz Air i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Warszawa – Bazylea – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Bazylea i Warszawa są od siebie oddalone o 1089,8 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 2h 05min.


Alternatywne trasy Warszawa-Bazylea

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Zurych
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena485 zł
Loty Warszawa - Genewa
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena550 zł
Loty Kraków - Zurych
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena663 zł
Loty Wrocław - Zurych
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena779 zł
Loty Kraków - Bazylea
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena346 zł
Loty Gdańsk - Zurych
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena680 zł
Loty Katowice - Zurych
Najkrótszy czas lotu3h 55min
Najniższa cena628 zł
Loty Kraków - Genewa
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena546 zł
Loty Rzeszów - Zurych
Najkrótszy czas lotu5h 05min
Najniższa cena1 165 zł
Loty Wrocław - Genewa
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena723 zł
Loty Gdańsk - Genewa
Najkrótszy czas lotu4h 10min
Najniższa cena563 zł
Loty Poznań - Genewa
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena823 zł

Loty podobne do tych na trasie Warszawa – Bazylea

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Warszawa – Bazylea

Loty do innych miast: Szwajcaria

Bazylea to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Warszawa – Bazylea. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Warszawa – Bazylea tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Warszawa – Bazylea, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów Warszawa – Bazylea, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.