Loty Europa Chorwacja Katowice - Chorwacja

Tanie loty Katowice - Chorwacja

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Chorwacja

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Chorwacja, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
10 sty
15:20
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
7h 40min
1 przesiadka
ZAG
23:00
Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman
Lufthansa
12 sty
16:05
ZAG
Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman
8h 35min
1 przesiadka
KTW
00:40
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
596 PLN
Lufthansa
Lufthansa
18 kwi
08:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
11h 45min
1 przesiadka
SPU
19:55
Lotnisko Split
Lufthansa
25 kwi
20:45
SPU
Lotnisko Split
4h 30min
1 przesiadka
KTW
01:15
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
952 PLN
Lufthansa
Lufthansa
18 kwi
08:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
11h 45min
1 przesiadka
SPU
19:55
Lotnisko Split
Lufthansa
24 kwi
13:10
SPU
Lotnisko Split
6h 40min
2 przesiad.
KTW
19:50
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
998 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 cze
16:40
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
18h 45min
2 przesiad.
PUY
11:25
+1
Lotnisko Pula
Lufthansa
13 cze
12:05
PUY
Lotnisko Pula
5h 50min
1 przesiadka
KTW
17:55
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 068 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 cze
20:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
16h 50min
2 przesiad.
RJK
13:20
+1
Lotnisko Rijeka
Lufthansa
13 cze
21:25
RJK
Lotnisko Rijeka
16h 50min
1 przesiadka
KTW
14:15
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 083 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 mar
14:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
5h 40min
1 przesiadka
SPU
19:50
Lotnisko Split
Lufthansa
08 mar
08:30
SPU
Lotnisko Split
5h 00min
1 przesiadka
KTW
13:30
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 095 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 mar
14:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
5h 40min
1 przesiadka
SPU
19:50
Lotnisko Split
Lufthansa
08 mar
08:30
SPU
Lotnisko Split
5h 00min
1 przesiadka
KTW
13:30
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 095 PLN
Lufthansa
Lufthansa
12 gru
07:15
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
4h 40min
1 przesiadka
ZAG
11:55
Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman
Lufthansa
16 gru
15:55
ZAG
Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman
8h 35min
1 przesiadka
KTW
00:30
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 578 PLN
Lufthansa
Lufthansa
10 sty
15:20
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
7h 40min
1 przesiadka
ZAG
23:00
Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman
Lufthansa
12 sty
16:05
ZAG
Lotnisko Zagrzeb Franjo Tuđman
8h 35min
1 przesiadka
KTW
00:40
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
596 PLN
Lufthansa
Lufthansa
18 kwi
08:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
11h 45min
1 przesiadka
SPU
19:55
Lotnisko Split
Lufthansa
25 kwi
20:45
SPU
Lotnisko Split
4h 30min
1 przesiadka
KTW
01:15
+1
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
952 PLN
Lufthansa
Lufthansa
18 kwi
08:10
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
11h 45min
1 przesiadka
SPU
19:55
Lotnisko Split
Lufthansa
24 kwi
13:10
SPU
Lotnisko Split
6h 40min
2 przesiad.
KTW
19:50
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
998 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 cze
16:40
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
18h 45min
2 przesiad.
PUY
11:25
+1
Lotnisko Pula
Lufthansa
13 cze
12:05
PUY
Lotnisko Pula
5h 50min
1 przesiadka
KTW
17:55
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 068 PLN

Alternatywne trasy Katowice-Chorwacja

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Zadar
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
406 PLN
Wrocław - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu
5h 00min
Najniższa cena
503 PLN
Kraków - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu
2h 50min
Najniższa cena
549 PLN
Katowice - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu
4h 40min
Najniższa cena
596 PLN
Kraków - Split
Najkrótszy czas lotu
4h 15min
Najniższa cena
743 PLN
Wrocław - Split
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
809 PLN
Kraków - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
5h 10min
Najniższa cena
820 PLN
Wrocław - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
9h 55min
Najniższa cena
878 PLN
Katowice - Split
Najkrótszy czas lotu
3h 15min
Najniższa cena
952 PLN
Kraków - Pula
Najkrótszy czas lotu
9h 55min
Najniższa cena
959 PLN
Katowice - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
5h 55min
Najniższa cena
1 025 PLN
Katowice - Pula
Najkrótszy czas lotu
9h 50min
Najniższa cena
1 068 PLN
Katowice - Rijeka
Najkrótszy czas lotu
16h 50min
Najniższa cena
1 083 PLN
Kraków - Rijeka
Najkrótszy czas lotu
17h 10min
Najniższa cena
1 095 PLN
Wrocław - Zadar
Najkrótszy czas lotu
8h 45min
Najniższa cena
1 095 PLN
Katowice - Zadar
Najkrótszy czas lotu
5h 00min
Najniższa cena
1 211 PLN
Wrocław - Rijeka
Najkrótszy czas lotu
9h 15min
Najniższa cena
1 277 PLN
Wrocław - Pula
Najkrótszy czas lotu
3h 05min
Najniższa cena
1 327 PLN
Zobacz więcej

Katowice - loty do:

Chorwacja - loty z:

*Ceny lotów do: Chorwacja to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Chorwacja Katowice - Chorwacja