Loty Europa Chorwacja Zadar Kraków - Zadar

Loty Kraków-Zadar

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Zadar

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Zadar, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
13 paź
KRK
08:15
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
09:50
ZAD
Lotnisko Zadar
Ryanair
16 paź
ZAD
22:40
Lotnisko Zadar
1h 35min
00:15
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
164 PLN
Ryanair
Ryanair
09 paź
KRK
20:40
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
22:15
ZAD
Lotnisko Zadar
Ryanair
16 paź
ZAD
22:40
Lotnisko Zadar
1h 35min
00:15
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
198 PLN
Ryanair
Ryanair
13 paź
KRK
08:15
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
09:50
ZAD
Lotnisko Zadar
Ryanair
20 paź
ZAD
10:15
Lotnisko Zadar
1h 35min
11:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
209 PLN
Ryanair
Ryanair
13 paź
KRK
08:15
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
09:50
ZAD
Lotnisko Zadar
Ryanair
16 paź
ZAD
22:40
Lotnisko Zadar
1h 35min
00:15
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
164 PLN
Ryanair
Ryanair
09 paź
KRK
20:40
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
22:15
ZAD
Lotnisko Zadar
Ryanair
16 paź
ZAD
22:40
Lotnisko Zadar
1h 35min
00:15
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
198 PLN
Ryanair
Ryanair
13 paź
KRK
08:15
Lotnisko Kraków Balice
1h 35min
09:50
ZAD
Lotnisko Zadar
Ryanair
20 paź
ZAD
10:15
Lotnisko Zadar
1h 35min
11:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
209 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Zadar?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
po południu
Loty Kraków - Zadar są około 316% droższe w południe niż po południu.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Laudamotion
Laudamotion, Ryanair i Eurowings to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Zadar.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Zadar
Wybierz trasę Kraków Balice - Zadar, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Zadar.
KRK
Kraków Balice
ZAD
Zadar
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Zadar to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Zadar-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Zadar
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 35 min
Najszybszy lot Kraków-Zadar zajmuje 1 godz. 35 min.
Loty bezpośrednie
Śr i Nd
Bezpośrednie loty Kraków-Zadar – środa i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Ryanair..
Lotniska - Zadar
1 lotnisko
Jest 1 lotnisko w pobliżu Zadar: Zadar (ZAD)

Alternatywne trasy Kraków-Zadar

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Rijeka
Najkrótszy czas lotu
4h 45min
Najniższa cena
951 PLN
Kraków - Pula
Najkrótszy czas lotu
4h 30min
Najniższa cena
818 PLN
Kraków - Split
Najkrótszy czas lotu
4h 10min
Najniższa cena
814 PLN
Katowice - Rijeka
Najkrótszy czas lotu
7h 30min
Najniższa cena
924 PLN
Katowice - Pula
Najkrótszy czas lotu
5h 35min
Najniższa cena
1 004 PLN
Katowice - Split
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
293 PLN
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Zadar - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
Loty Europa Chorwacja Zadar Kraków - Zadar