Loty Europa Norwegia Stavanger Gdańsk - Stavanger

Tanie loty Gdańsk - Stavanger

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Stavanger

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Stavanger, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
07 maj
GDN
08:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 45min
09:55
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
Wizz Air
12 maj
SVG
15:25
Lotnisko Stavanger Sola
1h 35min
17:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
430 PLN
Wizz Air
Wizz Air
16 kwi
GDN
08:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 45min
09:55
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
Wizz Air
23 kwi
SVG
15:25
Lotnisko Stavanger Sola
1h 35min
17:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
519 PLN
Wizz Air
Wizz Air
07 mar
GDN
07:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
09:00
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
Wizz Air
09 mar
SVG
11:25
Lotnisko Stavanger Sola
3h 15min
1 przesiadka
14:40
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
527 PLN
Wizz Air
Wizz Air
07 maj
GDN
08:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 45min
09:55
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
Wizz Air
12 maj
SVG
15:25
Lotnisko Stavanger Sola
1h 35min
17:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
430 PLN
Wizz Air
Wizz Air
16 kwi
GDN
08:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 45min
09:55
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
Wizz Air
23 kwi
SVG
15:25
Lotnisko Stavanger Sola
1h 35min
17:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
519 PLN
Wizz Air
Wizz Air
07 mar
GDN
07:10
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
09:00
SVG
Lotnisko Stavanger Sola
Wizz Air
09 mar
SVG
11:25
Lotnisko Stavanger Sola
3h 15min
1 przesiadka
14:40
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
527 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk-Stavanger?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Stavanger to styczeń. Najdroższa pora to lipiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Stavanger?
rano
Loty Gdańsk - Stavanger są około 58% droższe po południu niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Stavanger najtaniej?
Wizz Air
Wizz Air, Norwegian i SAS to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Stavanger.
Które połączenie jest najtańsze?
Gdańsk Rębiechowo - Stavanger Sola
Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Stavanger Sola, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Stavanger.
GDN
Gdańsk Rębiechowo
SVG
Stavanger Sola
Kiedy najtaniej polecę do miasta Stavanger?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Stavanger to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Stavanger-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Stavanger
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 50 min Najszybszy lot Gdańsk-Stavanger zajmuje 1 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie Wt, Śr, So i Nd Bezpośrednie loty Gdańsk-Stavanger – wtorek, środa, sobota i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Stavanger 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Stavanger: Stavanger Sola (SVG)

Alternatywne trasy Gdańsk-Stavanger

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Oslo
Najkrótszy czas lotu
1h 25min
Najniższa cena
81 PLN
Bydgoszcz - Oslo
Najkrótszy czas lotu
5h 25min
Najniższa cena
1 123 PLN

Gdańsk - loty do:

Stavanger - loty z:

*Ceny lotów do: Stavanger to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Stavanger Gdańsk - Stavanger