Loty Europa Norwegia Haugesund Gdańsk - Haugesund

Loty Gdańsk-Haugesund

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Haugesund

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Haugesund, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
23 sie
GDN
13:15
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
15:05
HAU
Lotnisko Haugesund
Wizz Air
25 sie
HAU
11:30
Lotnisko Haugesund
1h 35min
13:05
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
238 PLN
Wizz Air
Wizz Air
08 sie
GDN
09:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
10:50
HAU
Lotnisko Haugesund
Wizz Air
12 sie
HAU
15:35
Lotnisko Haugesund
1h 40min
17:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
431 PLN
Wizz Air
Wizz Air
08 sie
GDN
09:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
10:50
HAU
Lotnisko Haugesund
Wizz Air
12 sie
HAU
15:35
Lotnisko Haugesund
1h 40min
17:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
458 PLN
Wizz Air
Wizz Air
23 sie
GDN
13:15
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
15:05
HAU
Lotnisko Haugesund
Wizz Air
25 sie
HAU
11:30
Lotnisko Haugesund
1h 35min
13:05
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
238 PLN
Wizz Air
Wizz Air
08 sie
GDN
09:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
10:50
HAU
Lotnisko Haugesund
Wizz Air
12 sie
HAU
15:35
Lotnisko Haugesund
1h 40min
17:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
431 PLN
Wizz Air
Wizz Air
08 sie
GDN
09:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
10:50
HAU
Lotnisko Haugesund
Wizz Air
12 sie
HAU
15:35
Lotnisko Haugesund
1h 40min
17:15
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
458 PLN

Informacje o trasie Haugesund-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Haugesund
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 50 min Najszybszy lot Gdańsk-Haugesund zajmuje 1 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie Pn, Śr, Cz, Pt i Nd Bezpośrednie loty Gdańsk-Haugesund – poniedziałek, środa, czwartek, piątek i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Wizz Air..
Lotniska - Haugesund 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Haugesund: Haugesund (HAU)

Alternatywne trasy Gdańsk-Haugesund

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Bergen
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
144 PLN

Gdańsk - loty do:

Haugesund - loty z:

  • Gdańsk Rębiechowo
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Haugesund to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Haugesund Gdańsk - Haugesund