Loty Europa Norwegia Bodø Kraków - Bodø

Tanie loty Kraków - Bodø

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Bodø

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Bodø, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Norwegian
Norwegian
19 mar
13:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
7h 50min
1 przesiadka
BOO
21:35
Lotnisko Bodø
Norwegian
22 mar
21:50
BOO
Lotnisko Bodø
15h 45min
2 przesiad.
KRK
13:35
+1
Lotnisko Kraków Balice
911 PLN
Lufthansa
Lufthansa
09 sty
07:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
8h 20min
2 przesiad.
BOO
15:20
Lotnisko Bodø
Lufthansa
16 sty
13:40
BOO
Lotnisko Bodø
10h 30min
2 przesiad.
KRK
00:10
+1
Lotnisko Kraków Balice
1 050 PLN
Lufthansa
Lufthansa
09 sty
07:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
8h 20min
2 przesiad.
BOO
15:20
Lotnisko Bodø
Lufthansa
16 sty
13:40
BOO
Lotnisko Bodø
10h 30min
2 przesiad.
KRK
00:10
+1
Lotnisko Kraków Balice
1 050 PLN
Norwegian
Norwegian
19 mar
13:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
7h 50min
1 przesiadka
BOO
21:35
Lotnisko Bodø
Norwegian
22 mar
21:50
BOO
Lotnisko Bodø
15h 45min
2 przesiad.
KRK
13:35
+1
Lotnisko Kraków Balice
911 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Bodø?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
październik
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Bodø to październik. Najdroższa pora to marzec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bodø?
rano
Loty Kraków - Bodø są około 34% droższe w południe niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Bodø najtaniej?
Lufthansa
Lufthansa, SAS i Norwegian to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Bodø.
Które połączenie jest najtańsze?
Kraków Balice - Bodø
Wybierz trasę Kraków Balice - Bodø, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Bodø.
KRK
Kraków Balice
BOO
Bodø

Informacje o trasie Bodø-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Bodø
Najkrótszy czas lotu 7 godz. 45 min Najszybszy lot Kraków-Bodø zajmuje 7 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Bodø. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kraków Balice - Bodø.
Lotniska - Bodø 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Bodø: Bodø (BOO)

Kraków - loty do:

Bodø - loty z:

*Ceny lotów do: Bodø to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Bodø Kraków - Bodø