Loty Europa Norwegia Bergen Kraków - Bergen

Loty Kraków-Bergen

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Bergen

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Bergen, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KRK
15:25
Lotnisko Kraków Balice
6h 05min
1 przesiadka
21:30
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Kilka linii lotniczych
BGO
11:10
Lotnisko Bergen Flesland
25h 05min
1 przesiadka
12:15
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
382 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KRK
15:25
Lotnisko Kraków Balice
6h 05min
1 przesiadka
21:30
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Kilka linii lotniczych
BGO
10:50
Lotnisko Bergen Flesland
10h 55min
1 przesiadka
21:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
491 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KRK
18:25
Lotnisko Kraków Balice
15h 55min
1 przesiadka
10:20
+1
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Kilka linii lotniczych
BGO
10:50
Lotnisko Bergen Flesland
10h 55min
1 przesiadka
21:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
503 PLN
SAS
SAS
KRK
18:35
Lotnisko Kraków Balice
3h 55min
1 przesiadka
22:30
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
SAS
BGO
12:10
Lotnisko Bergen Flesland
2h 20min
14:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
582 PLN
SAS
SAS
KRK
18:35
Lotnisko Kraków Balice
3h 55min
1 przesiadka
22:30
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
SAS
BGO
09:45
Lotnisko Bergen Flesland
2h 20min
12:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
639 PLN
Norwegian
Norwegian
KRK
17:35
Lotnisko Kraków Balice
2h 20min
19:55
BGO
Lotnisko Bergen Flesland
Norwegian
BGO
22:05
Lotnisko Bergen Flesland
4h 25min
1 przesiadka
02:30
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
574 PLN

Informacje o trasie Bergen-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Bergen
Najkrótszy czas lotu
2 godz. 20 min
Najszybszy lot Kraków-Bergen zajmuje 2 godz. 20 min.
Loty bezpośrednie
Wt i So
Bezpośrednie loty Kraków-Bergen – wtorek i sobota. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Norwegian..
Lotniska - Bergen
1 lotnisko
W pobliżu miasta Bergen znajduje się 1 lotnisko: Bergen Flesland (BGO).

Alternatywne trasy Kraków-Bergen

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów

Porównanie kosztów: Kraków i Bergen

Porównaj koszt codziennych zakupów (Kraków i Bergen)
Jedzenie
Niedroga restauracja
23 PLN
Kraków
79 PLN
Bergen
fast food
Danie w McDonald's
20 PLN
Kraków
46 PLN
Bergen
Napój
0,33 l
4 PLN
Kraków
12,92 PLN
Bergen
Kawa
Cappuccino
8 PLN
Kraków
17,59 PLN
Bergen
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
4 PLN
Kraków
16,24 PLN
Bergen

Kraków - loty do:

Bergen - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Bergen to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Norwegia Bergen Kraków - Bergen