San Juan – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 25.10
pon 1.11

Najtańsze loty do miasta San Juan

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście San Juan
Warszawa Lotnisko Chopina
Lotnisko San Juan Luis Muñoz Marín

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - San Juan

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - San Juan (PR1)

Ceny lotów Warszawa - San Juan są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na San Juan. Średnia cena wynosi 2 959 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - SAN JUANWrzesień35% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - San Juan kosztują średnio 1 932 zł w miesiącu Wrzesień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - SAN JUANSierpień32% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - San Juan to 3 910 zł w miesiącu Sierpień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - SAN JUANWrzesień538% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - San Juan w miesiącu Wrzesień

San Juan — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta San Juan?

    Użytkownicy rezerwujący loty Londyn – San Juan znaleźli oferty o 75% tańsze od średnich cen lotów do miasta San Juan. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta San Juan najtaniej?

    Jeśli Wrzesień to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Lipiec, kiedy ceny lotów Polska - San Juan wynoszą średnio 2 537 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do San Juan?

    Loty Polska – San Juan warto kupować na 25 dni przed planowanym wylotem. To wtedy użytkownicy momondo znajdują najlepsze ceny lotów, które wynoszą wtedy średnio 2 960 zł. Pamiętaj, że tanie loty do miasta San Juan można znaleźć w dowolnym czasie. W ciągu ostatnich 72 godzin nasi użytkownicy znaleźli loty w cenie już od 2 482 zł.

  • Czy w pobliżu miasta San Juan znajdują się inne lotniska?

    Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta San Juan, rozważ Lotnisko San Juan Luis Muñoz Marín, Lotnisko Ceiba J. Aponte de la Torre, Lotnisko Ponce Mercedita, Lotnisko Vieques lub Lotnisko Culebra.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta San Juan?

    Średnie ceny lotów na Lotnisko Culebra wynoszą 5 634 zł za osobę – jest to więc najtańsze lotnisko w pobliżu miasta San Juan. Ceny te są zależne od lotniska wylotu. Wypróbuj Przewodnik po cenach lotów momondo, by znaleźć najtańsze loty.


San Juan — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – San Juan znalezione przez użytkowników momondo.
Air Canada
14 sty
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
35h 40min
2 przesiadki
SJU13:40San Juan Luis Muñoz Marín
30 sty
SJU09:55San Juan Luis Muñoz Marín
16h 40min
2 przesiadki
WAW02:35Warszawa Lotnisko Chopina
2 482 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 sty
KRK01:25Kraków Balice
23h 30min
2 przesiadki
SJU00:55San Juan Luis Muñoz Marín
29 sty
SJU05:30San Juan Luis Muñoz Marín
31h 40min
2 przesiadki
KRK13:10Kraków Balice
2 537 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 sty
KRK01:25Kraków Balice
23h 30min
2 przesiadki
SJU00:55San Juan Luis Muñoz Marín
29 sty
SJU05:30San Juan Luis Muñoz Marín
31h 40min
2 przesiadki
KRK13:10Kraków Balice
2 545 zł
Znajdź podobne
United Airlines
8 lis
WAW02:20Warszawa Lotnisko Chopina
46h 35min
2 przesiadki
SJU00:55San Juan Luis Muñoz Marín
22 lis
SJU10:20San Juan Luis Muñoz Marín
49h 20min
2 przesiadki
WAW11:40Warszawa Lotnisko Chopina
2 691 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 mar
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
35h 40min
2 przesiadki
SJU13:40San Juan Luis Muñoz Marín
17 mar
SJU05:30San Juan Luis Muñoz Marín
30h 55min
2 przesiadki
WAW12:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 695 zł
Znajdź podobne
Air France
8 sty
KRK11:50Kraków Balice
35h 00min
2 przesiadki
SJU22:50San Juan Luis Muñoz Marín
21 sty
SJU13:20San Juan Luis Muñoz Marín
36h 05min
2 przesiadki
KRK01:25Kraków Balice
2 703 zł
Znajdź podobne

San Juan – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 San Juan w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Lufthansa.
Kilka linii lotniczych
6 lis
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
35h 26min
3 przesiadki
SJU12:26San Juan Luis Muñoz Marín
2 038 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 lis
KRK01:20Kraków Balice
23h 35min
2 przesiadki
SJU00:55San Juan Luis Muñoz Marín
2 046 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 lis
WAW05:15Warszawa Lotnisko Chopina
32h 11min
2 przesiadki
SJU12:26San Juan Luis Muñoz Marín
2 148 zł
Znajdź podobne

Które linie latają do miasta San Juan?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta San Juan
  • Które linie latają do miasta San Juan?

    American Airlines, KLM, Lufthansa i British Airways to najpopularniejsze linie lotnicze, które według naszych danych regularnie obsługują loty Polska – San Juan. Znalezienie lotów tych linii lotniczych na trasie Polska – San Juan nie powinno stanowić problemu.


San Juan: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta San Juan

San Juan — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - San Juan
Najkrótszy czas lotu17h 02min
Najniższa cena2 533 zł
Loty Gdańsk - San Juan
Najkrótszy czas lotu23h 55min
Najniższa cena4 685 zł

Zacznij planować swoją podróż do: San Juan