Tanie loty Kraków - Lyon

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Lyon

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Lyon, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
easyJet
easyJet
19 gru
KRK
17:20
Lotnisko Kraków Balice
2h 15min
19:35
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
easyJet
05 sty
LYS
14:30
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
2h 05min
16:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
206 PLN
easyJet
easyJet
08 gru
KRK
17:05
Lotnisko Kraków Balice
2h 15min
19:20
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
easyJet
05 sty
LYS
14:30
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
2h 05min
16:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
291 PLN
Brussels Airlines
Brussels Airlines
18 lis
KRK
13:40
Lotnisko Kraków Balice
5h 25min
1 przesiadka
19:05
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
Brussels Airlines
22 lis
LYS
08:05
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
4h 45min
1 przesiadka
12:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
442 PLN
easyJet
easyJet
19 gru
KRK
17:20
Lotnisko Kraków Balice
2h 15min
19:35
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
easyJet
05 sty
LYS
14:30
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
2h 05min
16:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
206 PLN
easyJet
easyJet
08 gru
KRK
17:05
Lotnisko Kraków Balice
2h 15min
19:20
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
easyJet
05 sty
LYS
14:30
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
2h 05min
16:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
291 PLN
Eurowings
Eurowings
29 paź
KRK
15:20
Lotnisko Kraków Balice
5h 15min
1 przesiadka
20:35
LYS
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
Eurowings
05 lis
LYS
08:50
Lotnisko Lyon-Saint-Exupéry
2h 05min
10:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
458 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Lyon?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Lyon to styczeń. Najdroższa pora to kwiecień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
czwartek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Lyon?
rano
Loty Kraków - Lyon są około 29% droższe w południe niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Lyon najtaniej?
Eurowings
Eurowings, easyJet i Vueling to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Lyon.
Które połączenie jest najtańsze?
Kraków Balice - Lyon-Saint-Exupéry
Wybierz trasę Kraków Balice - Lyon-Saint-Exupéry, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Lyon.
KRK
Kraków Balice
LYS
Lyon-Saint-Exupéry
Kiedy najtaniej polecę do miasta Lyon?
44 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Lyon to 44 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Lyon-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Lyon
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 15 min Najszybszy lot Kraków-Lyon zajmuje 2 godz. 15 min.
Loty bezpośrednie Wt, Cz i Nd Bezpośrednie loty Kraków-Lyon – wtorek, czwartek i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to easyJet..
Lotniska - Lyon 2 lotniska Są 2 lotniska w pobliżu Lyon: Lyon-Saint-Exupéry (LYS), Lyon Grenoble (GNB)

Alternatywne trasy Kraków-Lyon

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Katowice - Lyon
Najkrótszy czas lotu
3h 35min
Najniższa cena
547 PLN

Kraków - loty do:

Lyon - loty z:

*Ceny lotów do: Lyon to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.