Cheap flights z Poznań do Larnaka from 461 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 6.12
wt. 13.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Larnaka-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Larnaka

Znaleziono najlepszą cenę

461 zł

Najkrótszy czas lotu

7h 35min

Loty bezpośrednie

Brak

Larnaka — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Poznań - Larnaka w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 461 zł. Najlepsza oferta na lot Poznań - Larnaka w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 9 167 zł.
Najszybszy lot Poznań-Larnaka zajmuje 7h 35min.
Nie ma bezpośrednich lotów Poznań-Larnaka. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Larnaka.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Larnaka: Larnaka (LCA)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Larnaka?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Larnaka są najtańsze?

Styczeń. Najtańsza pora roku na lot Poznań - Larnaka to Styczeń. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Poznań – Larnaka są najtańsze?

środa. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Poznań – Larnaka są najtańsze?

wieczorem. Loty Poznań - Larnaka są około 60% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Larnaka?

Lufthansa. Lufthansa to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Poznań-Larnaka.

Która trasa podróży Poznań – Larnaka jest najtańsza?

Poznań Ławica - Larnaka. Wybierz trasę Poznań Ławica - Larnaka, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Larnaka.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Larnaka

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Larnaka, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
2 lut
POZ17:20Poznań Ławica
21h 50min
1 przesiadka
LCA15:10Larnaka
5 lut
LCA15:00Larnaka
16h 20min
1 przesiadka
POZ07:20Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
2 lut
POZ11:20Poznań Ławica
8h 55min
1 przesiadka
LCA20:15Larnaka
5 lut
LCA01:30Larnaka
17h 15min
2 przesiadki
POZ18:45Poznań Ławica
1 024 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
7 lut
POZ01:05Poznań Ławica
9h 35min
2 przesiadki
LCA10:40Larnaka
14 lut
LCA12:25Larnaka
19h 55min
2 przesiadki
POZ08:20Poznań Ławica
2 049 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 mar
POZ11:20Poznań Ławica
8h 55min
1 przesiadka
LCA20:15Larnaka
6 mar
LCA00:25Larnaka
19h 05min
2 przesiadki
POZ19:30Poznań Ławica
1 387 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lut
POZ03:05Poznań Ławica
10h 40min
2 przesiadki
LCA13:45Larnaka
5 lut
LCA10:30Larnaka
9h 00min
2 przesiadki
POZ19:30Poznań Ławica
1 400 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 kwi
POZ12:15Poznań Ławica
9h 00min
1 przesiadka
LCA21:15Larnaka
26 kwi
LCA08:20Larnaka
6h 15min
1 przesiadka
POZ14:35Poznań Ławica
1 414 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Larnaka w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
30 mar
POZ14:15Poznań Ławica
16h 30min
1 przesiadka
LCA06:45Larnaka
Kilka linii lotniczych
30 mar
POZ11:00Poznań Ławica
9h 10min
2 przesiadki
LCA20:10Larnaka
Kilka linii lotniczych
28 gru
POZ02:30Poznań Ławica
6h 40min
1 przesiadka
LCA09:10Larnaka

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Poznań – Larnaka

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Poznań – Larnaka
Kilka linii lotniczych
8 gru
POZ17:00Poznań Ławica
14h 00min
1 przesiadka
LCA07:00Larnaka
11 gru
LCA08:35Larnaka
22h 25min
1 przesiadka
POZ07:00Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
9 gru
POZ17:05Poznań Ławica
13h 50min
1 przesiadka
LCA06:55Larnaka
12 gru
LCA15:15Larnaka
15h 45min
1 przesiadka
POZ07:00Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
9 gru
POZ17:05Poznań Ławica
13h 50min
1 przesiadka
LCA06:55Larnaka
11 gru
LCA08:35Larnaka
22h 25min
1 przesiadka
POZ07:00Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
9 gru
POZ00:50Poznań Ławica
28h 10min
2 przesiadki
LCA05:00Larnaka
12 gru
LCA01:10Larnaka
26h 55min
2 przesiadki
POZ04:05Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
8 gru
POZ17:00Poznań Ławica
14h 00min
1 przesiadka
LCA07:00Larnaka
11 gru
LCA15:00Larnaka
19h 15min
2 przesiadki
POZ10:15Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
9 gru
POZ17:10Poznań Ławica
20h 30min
2 przesiadki
LCA13:40Larnaka
11 gru
LCA08:35Larnaka
22h 25min
1 przesiadka
POZ07:00Poznań Ławica

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Larnaka

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Larnaka z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LufthansaCenaOd 1 327 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
Szukaj lotów Lufthansa

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Larnaka oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Larnaka, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa i Wizz Air UK. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Poznań Ławica – Larnaka – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Poznań Ławica – Larnaka wynosi ok. 2350,6 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 6h 25min.


Alternatywne trasy Poznań-Larnaka

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena282 zł
Loty Kraków - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena304 zł
Loty Kraków - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena313 zł
Loty Wrocław - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena166 zł
Loty Warszawa - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena465 zł
Loty Katowice - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena192 zł
Loty Gdańsk - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 40min
Najniższa cena313 zł
Loty Katowice - Larnaka
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena215 zł
Loty Warszawa - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena224 zł
Loty Gdańsk - Pafos
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena139 zł
Loty Poznań - Pafos
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena465 zł
Loty Warszawa - Nikozja
Najkrótszy czas lotu6h 45min
Najniższa cena1 320 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Larnaka

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Larnaka

Loty do innych miast: Cypr

Larnaka to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Poznań – Larnaka. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Poznań – Larnaka, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Poznań – Larnaka dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Poznań – Larnaka.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.