Tanie loty Poznań - Lotnisko Londyn-City

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 23.10
sob 30.10

Informacje o trasie Lotnisko Londyn-City-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Lotnisko Londyn-City
Znaleziono najlepszą cenę2 897 złNajlepsza cena za lot Poznań – Lotnisko Londyn-City znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 2 897 zł
Najkrótszy czas lotu5h 05minNajszybszy lot Poznań-Lotnisko Londyn-City zajmuje 5h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Lotnisko Londyn-City. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Londyn-City.

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Lotnisko Londyn-City?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Lotnisko Londyn-City?

Ryanair

LOT, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Lotnisko Londyn-City.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Lotnisko Londyn-City

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Lotnisko Londyn-City, zmieniając zakładki
KLM
19 lis
POZ09:20Poznań Ławica
5h 05min
1 przesiadka
LCY14:25Londyn-City
23 lis
LCY12:05Londyn-City
19h 45min
1 przesiadka
POZ07:50Poznań Ławica
Lufthansa
18 lis
POZ09:35Poznań Ławica
4h 05min
1 przesiadka
LCY13:40Londyn-City
21 lis
LCY12:15Londyn-City
4h 15min
1 przesiadka
POZ16:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
6 lis
POZ08:50Poznań Ławica
30h 10min
2 przesiadki
LCY14:00Londyn-City
8 lis
LCY12:15Londyn-City
19h 45min
1 przesiadka
POZ08:00Poznań Ławica
1 051 zł
Znajdź podobne
KLM
28 gru
POZ09:20Poznań Ławica
5h 05min
1 przesiadka
LCY14:25Londyn-City
2 sty
LCY08:45Londyn-City
23h 05min
1 przesiadka
POZ07:50Poznań Ławica
KLM
30 gru
POZ09:20Poznań Ławica
19h 30min
1 przesiadka
LCY04:50Londyn-City
8 sty
LCY03:40Londyn-City
4h 10min
1 przesiadka
POZ07:50Poznań Ławica
Lufthansa
25 lis
POZ01:20Poznań Ławica
12h 20min
1 przesiadka
LCY13:40Londyn-City
5 gru
LCY12:15Londyn-City
4h 15min
1 przesiadka
POZ16:30Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Lotnisko Londyn-City w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Lotnisko Londyn-City w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez KLM, LOT i Lufthansa.
LOT
27 lis
POZ07:50Poznań Ławica
30h 10min
2 przesiadki
LCY14:00Londyn-City
Kilka linii lotniczych
28 lis
POZ06:40Poznań Ławica
21h 55min
3 przesiadki
LCY04:35Londyn-City
KLM
2 sty
POZ09:20Poznań Ławica
19h 30min
1 przesiadka
LCY04:50Londyn-City

Znajdź oferty lotu last-minute Poznań – Lotnisko Londyn-City

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Poznań – Lotnisko Londyn-City
Lufthansa
27 paź
POZ02:25Poznań Ławica
11h 00min
1 przesiadka
LCY13:25Londyn-City
2 lis
LCY06:05Londyn-City
11h 25min
1 przesiadka
POZ17:30Poznań Ławica
KLM
26 paź
POZ10:15Poznań Ławica
18h 55min
1 przesiadka
LCY05:10Londyn-City
7 lis
LCY08:45Londyn-City
23h 05min
1 przesiadka
POZ07:50Poznań Ławica
Lufthansa
27 paź
POZ02:25Poznań Ławica
11h 00min
1 przesiadka
LCY13:25Londyn-City
2 lis
LCY06:05Londyn-City
11h 25min
1 przesiadka
POZ17:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
27 paź
POZ17:45Poznań Ławica
21h 40min
2 przesiadki
LCY15:25Londyn-City
2 lis
LCY14:15Londyn-City
18h 45min
1 przesiadka
POZ09:00Poznań Ławica
1 787 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 paź
POZ02:25Poznań Ławica
11h 00min
1 przesiadka
LCY13:25Londyn-City
15 lis
LCY12:15Londyn-City
4h 15min
1 przesiadka
POZ16:30Poznań Ławica
1 024 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 paź
POZ02:25Poznań Ławica
11h 00min
1 przesiadka
LCY13:25Londyn-City
26 paź
LCY05:15Londyn-City
3h 40min
1 przesiadka
POZ08:55Poznań Ławica
1 252 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Lotnisko Londyn-City

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Lotnisko Londyn-City z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 181 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
Lufthansa
CenaOd 610 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
LOT
CenaOd 629 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Londyn-City oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Londyn-City, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to LOT, Lufthansa i Ryanair. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak LOT, które oferują tego typu elastyczność.

  • Poznań Ławica – Londyn-City – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Poznań Ławica – Londyn-City wynosi 1157,6 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 4h 05min.


Alternatywne trasy Poznań-Lotnisko Londyn-City

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Katowice - Lotnisko Londyn-Stansted
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena51 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Londyn-Stansted
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena55 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Londyn-Stansted
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena55 zł
Loty Kraków - Lotnisko Londyn-Luton
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena71 zł
Loty Poznań - Lotnisko Londyn-Stansted
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena71 zł
Loty Kraków - Lotnisko Londyn-Stansted
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena71 zł
Loty Katowice - Lotnisko Londyn-Luton
Najkrótszy czas lotu2h 25min
Najniższa cena83 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Londyn-Luton
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena83 zł
Loty Wrocław - Lotnisko Londyn-Luton
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena94 zł
Loty Gdańsk - Lotnisko Londyn-Gatwick
Najkrótszy czas lotu4h 55min
Najniższa cena386 zł
Loty Katowice - Lotnisko Londyn-Gatwick
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena402 zł
Loty Poznań - Lotnisko Londyn-Heathrow
Najkrótszy czas lotu4h 40min
Najniższa cena496 zł

Podobne loty: Poznań – Lotnisko Londyn-City

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Poznań – Lotnisko Londyn-City