Tanie loty na trasie Ateny – Kraków od 95 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 1.6
śr 8.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Kraków-Ateny

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Ateny-Kraków

Znaleziono najlepszą cenę

95 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 20min

Loty bezpośrednie

sob

Kraków — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Ateny - Kraków w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 95 zł. Najlepsza oferta na lot Ateny - Kraków w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 016 zł.
Najszybszy lot Ateny-Kraków zajmuje 2h 20min.
Bezpośrednie loty Ateny-Kraków – sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Aegean Airlines.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Kraków: Kraków Balice (KRK)

Jak znaleźć najtańsze loty Ateny - Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Ateny – Kraków są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Ateny - Kraków to Luty. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Ateny – Kraków są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Ateny – Kraków są najtańsze?

w południe

Loty Ateny - Kraków są około 51% droższe po południu niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Ateny – Kraków?

Ryanair

Ryanair to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Ateny-Kraków.

Która trasa podróży Ateny – Kraków jest najtańsza?

Ateny Eleftherios V. - Kraków Balice

Wybierz trasę Ateny Eleftherios V. - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Ateny - Kraków.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Ateny – Kraków?

54 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Ateny - Kraków to 54 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Ateny - Kraków

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Ateny - Kraków, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
7 paź
ATH13:20Ateny Eleftherios V.
8h 10min
1 przesiadka
KRK21:30Kraków Balice
9 paź
KRK07:25Kraków Balice
2h 20min
ATH09:45Ateny Eleftherios V.
Ryanair
28 wrz
ATH04:40Ateny Eleftherios V.
10h 35min
1 przesiadka
KRK15:15Kraków Balice
9 paź
KRK07:25Kraków Balice
2h 20min
ATH09:45Ateny Eleftherios V.
Aegean Airlines
28 wrz
ATH04:25Ateny Eleftherios V.
2h 20min
KRK06:45Kraków Balice
8 paź
KRK14:20Kraków Balice
2h 20min
ATH16:40Ateny Eleftherios V.
Ryanair
5 paź
ATH14:50Ateny Eleftherios V.
2h 20min
KRK17:10Kraków Balice
9 paź
KRK07:25Kraków Balice
2h 20min
ATH09:45Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
7 paź
ATH13:20Ateny Eleftherios V.
8h 10min
1 przesiadka
KRK21:30Kraków Balice
8 paź
KRK14:20Kraków Balice
2h 20min
ATH16:40Ateny Eleftherios V.
Ryanair
5 paź
ATH04:40Ateny Eleftherios V.
10h 35min
1 przesiadka
KRK15:15Kraków Balice
9 paź
KRK07:25Kraków Balice
2h 20min
ATH09:45Ateny Eleftherios V.

Znajdź najtańsze oferty lotów Ateny - Kraków w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Ateny – Kraków w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
5 cze
ATH05:40Ateny Eleftherios V.
2h 20min
KRK08:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
7 cze
ATH13:30Ateny Eleftherios V.
22h 00min
2 przesiadki
KRK11:30Kraków Balice
Ryanair
5 cze
ATH05:40Ateny Eleftherios V.
2h 20min
KRK08:00Kraków Balice

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Ateny – Kraków

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Ateny – Kraków
Ryanair
5 cze
ATH05:40Ateny Eleftherios V.
2h 20min
KRK08:00Kraków Balice
11 cze
KRK07:40Kraków Balice
12h 40min
2 przesiadki
ATH20:20Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
5 cze
ATH05:40Ateny Eleftherios V.
2h 20min
KRK08:00Kraków Balice
11 cze
KRK12:00Kraków Balice
30h 55min
3 przesiadki
ATH18:55Ateny Eleftherios V.
Ryanair
5 cze
ATH05:40Ateny Eleftherios V.
2h 20min
KRK08:00Kraków Balice
11 cze
KRK10:10Kraków Balice
18h 20min
1 przesiadka
ATH04:30Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
5 cze
ATH05:40Ateny Eleftherios V.
2h 20min
KRK08:00Kraków Balice
11 cze
KRK14:20Kraków Balice
2h 20min
ATH16:40Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
5 cze
ATH06:25Ateny Eleftherios V.
25h 45min
2 przesiadki
KRK08:10Kraków Balice
11 cze
KRK07:40Kraków Balice
12h 40min
2 przesiadki
ATH20:20Ateny Eleftherios V.
Kilka linii lotniczych
5 cze
ATH15:45Ateny Eleftherios V.
22h 00min
2 przesiadki
KRK13:45Kraków Balice
11 cze
KRK12:00Kraków Balice
30h 55min
3 przesiadki
ATH18:55Ateny Eleftherios V.
1 066 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Ateny – Kraków

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Ateny – Kraków z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 359 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,3

Rozrywka

6,6

Jedzenie

Opinie

Było normalnie

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair

Loty Ryanair: Ateny – Kraków

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Ateny – Kraków
Ryanair
28 wrz
ATH04:40Ateny Eleftherios V.
10h 35min
1 przesiadka
KRK15:15Kraków Balice
9 paź
KRK07:25Kraków Balice
2h 20min
ATH09:45Ateny Eleftherios V.
Ryanair
5 paź
ATH14:50Ateny Eleftherios V.
2h 20min
KRK17:10Kraków Balice
9 paź
KRK07:25Kraków Balice
2h 20min
ATH09:45Ateny Eleftherios V.
Ryanair
5 paź
ATH04:40Ateny Eleftherios V.
10h 35min
1 przesiadka
KRK15:15Kraków Balice
9 paź
KRK07:25Kraków Balice
2h 20min
ATH09:45Ateny Eleftherios V.

Loty Aegean Airlines: Ateny – Kraków

Nasze najlepsze oferty Aegean Airlines na lot Ateny – Kraków
Aegean Airlines
28 wrz
ATH04:25Ateny Eleftherios V.
2h 20min
KRK06:45Kraków Balice
8 paź
KRK14:20Kraków Balice
2h 20min
ATH16:40Ateny Eleftherios V.
Aegean Airlines
3 sie
ATH04:25Ateny Eleftherios V.
2h 20min
KRK06:45Kraków Balice
6 sie
KRK14:20Kraków Balice
2h 20min
ATH16:40Ateny Eleftherios V.

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Ateny Eleftherios V. – Kraków Balice oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Ateny Eleftherios V. – Kraków Balice, takie jak Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Ateny Eleftherios V. – Kraków Balice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Ateny Eleftherios V. – Kraków Balice wynosi ok. 1375,4 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 2h 20min.



Alternatywne trasy Ateny-Kraków

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Ateny - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena529 zł
Loty Ateny - Wrocław
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena653 zł
Loty Ateny - Katowice
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena266 zł
Loty Ateny - Poznań
Najkrótszy czas lotu6h 15min
Najniższa cena701 zł
Loty Ateny - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu11h 10min
Najniższa cena649 zł

Loty podobne do tych na trasie Ateny – Kraków

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Ateny – Kraków

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.