Tanie loty na trasie Ateny – Chios od 193 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 30.1
ndz 6.2

Informacje o trasie Chios-Ateny

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Ateny-Chios
Najkrótszy czas lotu0h 50minNajszybszy lot Ateny-Chios zajmuje 0h 50min.
Loty bezpośrednieponBezpośrednie loty Ateny-Chios – poniedziałek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Sky Express.
Chios — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Chios: Chios (JKH)

Jak znaleźć najtańsze loty Ateny - Chios?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Ateny – Chios są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Ateny - Chios to Maj. Najdroższa pora to Kwiecień.

W który dzień tygodnia loty Ateny – Chios są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.

Kiedy loty Ateny – Chios są najtańsze?

rano

Loty Ateny - Chios są około 0% droższe rano niż rano.

Która trasa podróży Ateny – Chios jest najtańsza?

Ateny Eleftherios V. - Chios

Wybierz trasę Ateny Eleftherios V. - Chios, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Ateny - Chios.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Ateny – Chios?

44 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Ateny - Chios to 44 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Ateny - Chios

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Ateny - Chios, zmieniając zakładki
Olympic Air
6 kwi
ATH03:30Ateny Eleftherios V.
0h 50min
JKH04:20Chios
11 kwi
JKH17:10Chios
0h 55min
ATH18:05Ateny Eleftherios V.
Olympic Air
18 cze
ATH07:05Ateny Eleftherios V.
0h 40min
JKH07:45Chios
23 cze
JKH04:50Chios
0h 55min
ATH05:45Ateny Eleftherios V.
Olympic Air
16 cze
ATH07:05Ateny Eleftherios V.
0h 40min
JKH07:45Chios
27 cze
JKH17:10Chios
0h 55min
ATH18:05Ateny Eleftherios V.
Olympic Air
22 kwi
ATH07:05Ateny Eleftherios V.
0h 40min
JKH07:45Chios
3 maj
JKH08:20Chios
0h 40min
ATH09:00Ateny Eleftherios V.

Znajdź najtańsze oferty lotów Ateny - Chios w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Ateny – Chios w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Olympic Air.
Olympic Air
3 lut
ATH02:05Ateny Eleftherios V.
0h 50min
JKH02:55Chios
Olympic Air
4 lut
ATH08:10Ateny Eleftherios V.
7h 25min
1 przesiadka
JKH15:35Chios

Loty Olympic Air: Ateny – Chios

Nasze najlepsze oferty Olympic Air na lot Ateny – Chios
Olympic Air
6 kwi
ATH03:30Ateny Eleftherios V.
0h 50min
JKH04:20Chios
11 kwi
JKH17:10Chios
0h 55min
ATH18:05Ateny Eleftherios V.
Olympic Air
18 cze
ATH07:05Ateny Eleftherios V.
0h 40min
JKH07:45Chios
23 cze
JKH04:50Chios
0h 55min
ATH05:45Ateny Eleftherios V.
Olympic Air
16 cze
ATH07:05Ateny Eleftherios V.
0h 40min
JKH07:45Chios
27 cze
JKH17:10Chios
0h 55min
ATH18:05Ateny Eleftherios V.

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Ateny Eleftherios V. – Chios oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Ateny Eleftherios V. – Chios, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za zmianę rezerwacji to Olympic Air. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Olympic Air, które oferują tego typu elastyczność.

  • Ateny Eleftherios V. – Chios – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Ateny Eleftherios V. – Chios wynosi 214,8 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 0h 40min.


Loty podobne do tych na trasie Ateny – Chios

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Ateny – Chios