Cheap flights z Gdańsk do Chania (Kreta) from 69 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 16.8
wt. 23.8

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Chania (Kreta)-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Chania (Kreta)

Znaleziono najlepszą cenę

69 zł

Najkrótszy czas lotu

3h 15min

Loty bezpośrednie

Brak

Chania (Kreta) — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Gdańsk - Chania (Kreta) w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 69 zł. Najlepsza oferta na lot Gdańsk - Chania (Kreta) w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 567 zł.
Najszybszy lot Gdańsk-Chania (Kreta) zajmuje 3h 15min.
Nie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Chania (Kreta). Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Chania (Kreta) Souda.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Chania (Kreta): Chania (Kreta) Souda (CHQ)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Chania (Kreta)?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Gdańsk – Chania (Kreta) są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Chania (Kreta) to Marzec. Najdroższa pora to Styczeń.

W który dzień tygodnia loty Gdańsk – Chania (Kreta) są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Gdańsk – Chania (Kreta) są najtańsze?

w południe

Loty Gdańsk - Chania (Kreta) są około 40% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Chania (Kreta)?

Ryanair

Ryanair, Scandinavian Airlines i Smartwings Poland to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Chania (Kreta).

Która trasa podróży Gdańsk – Chania (Kreta) jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Chania (Kreta) Souda

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Chania (Kreta) Souda, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Chania (Kreta).

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Gdańsk – Chania (Kreta)?

41 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Chania (Kreta) to 41 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Chania (Kreta)

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Chania (Kreta), zmieniając zakładki
Ryanair
23 paź
GDN09:40Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
CHQ12:55Chania (Kreta) Souda
26 paź
CHQ13:35Chania (Kreta) Souda
3h 15min
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
21 wrz
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
CHQ12:10Chania (Kreta) Souda
23 paź
CHQ16:05Chania (Kreta) Souda
22h 45min
2 przesiadki
GDN14:50Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
28 wrz
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
CHQ12:10Chania (Kreta) Souda
5 paź
CHQ13:35Chania (Kreta) Souda
3h 15min
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
31 sie
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
CHQ12:10Chania (Kreta) Souda
10 wrz
CHQ16:55Chania (Kreta) Souda
13h 30min
1 przesiadka
GDN06:25Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
17 wrz
GDN08:05Gdańsk Rębiechowo
7h 25min
1 przesiadka
CHQ15:30Chania (Kreta) Souda
23 paź
CHQ14:20Chania (Kreta) Souda
3h 15min
GDN17:35Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
12 paź
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
CHQ12:10Chania (Kreta) Souda
19 paź
CHQ13:35Chania (Kreta) Souda
3h 15min
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Chania (Kreta) w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Chania (Kreta) w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Norwegian i Ryanair.
Ryanair
23 paź
GDN09:40Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
CHQ12:55Chania (Kreta) Souda
Ryanair
26 paź
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
CHQ12:10Chania (Kreta) Souda
Norwegian
18 sie
GDN10:00Gdańsk Rębiechowo
12h 15min
1 przesiadka
CHQ22:15Chania (Kreta) Souda

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Gdańsk – Chania (Kreta)

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Gdańsk – Chania (Kreta)
Ryanair
17 sie
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
CHQ12:10Chania (Kreta) Souda
21 sie
CHQ14:20Chania (Kreta) Souda
3h 15min
GDN17:35Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
17 sie
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
CHQ12:10Chania (Kreta) Souda
24 sie
CHQ20:30Chania (Kreta) Souda
32h 20min
2 przesiadki
GDN04:50Gdańsk Rębiechowo
Norwegian
17 sie
GDN18:00Gdańsk Rębiechowo
28h 15min
2 przesiadki
CHQ22:15Chania (Kreta) Souda
24 sie
CHQ20:30Chania (Kreta) Souda
32h 20min
2 przesiadki
GDN04:50Gdańsk Rębiechowo
1 060 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 sie
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
17h 25min
1 przesiadka
CHQ04:00Chania (Kreta) Souda
22 sie
CHQ14:20Chania (Kreta) Souda
28h 20min
1 przesiadka
GDN18:40Gdańsk Rębiechowo
2 101 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 sie
GDN18:00Gdańsk Rębiechowo
28h 15min
2 przesiadki
CHQ22:15Chania (Kreta) Souda
21 sie
CHQ14:20Chania (Kreta) Souda
3h 15min
GDN17:35Gdańsk Rębiechowo
1 083 zł
Znajdź podobne
Norwegian
17 sie
GDN18:00Gdańsk Rębiechowo
14h 10min
1 przesiadka
CHQ08:10Chania (Kreta) Souda
24 sie
CHQ20:30Chania (Kreta) Souda
32h 20min
2 przesiadki
GDN04:50Gdańsk Rębiechowo
1 165 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Chania (Kreta)

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Chania (Kreta) z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
RyanairCenaOd 142 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,0

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Sam lot Ryanairem jest naprawdę dobry pomimo wielu negatywnych opinii. Umiejętności pilotów oraz profesionalizm obsługi jest naprawdę na wysokim poziomie. Zdecydowanie do poprawy sam onboarding, czekanie na lotnisku, wpuszczanie do korytarzy kiedy samolot nie jest gotowy i trzeba czekać dodatkowe 20-30min żeby wejść na pokład. Denerwująca jest również ich polityka bagażowa że ciężko się połapać co będzie bagażem podręcznym a co nie, dopłata za wybranie miejsca też jest już lekką przesadą.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
Smartwings PolandCenaOd 467 złBezpłatne odwołanieOcena
0,0
Szukaj lotów Smartwings Poland
Scandinavian AirlinesCenaOd 930 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
Szukaj lotów Scandinavian Airlines

Loty Ryanair: Gdańsk – Chania (Kreta)

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Gdańsk – Chania (Kreta)
Ryanair
23 paź
GDN09:40Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
CHQ12:55Chania (Kreta) Souda
26 paź
CHQ13:35Chania (Kreta) Souda
3h 15min
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
28 wrz
GDN08:55Gdańsk Rębiechowo
3h 15min
CHQ12:10Chania (Kreta) Souda
5 paź
CHQ13:35Chania (Kreta) Souda
3h 15min
GDN16:50Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
17 wrz
GDN08:05Gdańsk Rębiechowo
7h 25min
1 przesiadka
CHQ15:30Chania (Kreta) Souda
23 paź
CHQ14:20Chania (Kreta) Souda
3h 15min
GDN17:35Gdańsk Rębiechowo

Loty Lufthansa: Gdańsk – Chania (Kreta)

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Gdańsk – Chania (Kreta)
Lufthansa
20 sie
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
17h 25min
1 przesiadka
CHQ04:00Chania (Kreta) Souda
22 sie
CHQ14:20Chania (Kreta) Souda
28h 20min
1 przesiadka
GDN18:40Gdańsk Rębiechowo
2 101 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
20 sie
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
18h 50min
2 przesiadki
CHQ04:00Chania (Kreta) Souda
22 sie
CHQ14:20Chania (Kreta) Souda
20h 25min
2 przesiadki
GDN10:45Gdańsk Rębiechowo
2 787 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
17 sie
GDN09:10Gdańsk Rębiechowo
18h 45min
2 przesiadki
CHQ03:55Chania (Kreta) Souda
21 sie
CHQ06:10Chania (Kreta) Souda
12h 30min
2 przesiadki
GDN18:40Gdańsk Rębiechowo
3 175 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Chania (Kreta) Souda oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Chania (Kreta) Souda, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Smartwings Poland i Scandinavian Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Gdańsk Rębiechowo – Chania (Kreta) Souda – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Gdańsk Rębiechowo – Chania (Kreta) Souda wynosi 2133,9 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 3h 15min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.



Alternatywne trasy Gdańsk-Chania (Kreta)

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Heraklion
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena576 zł
Loty Wrocław - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena507 zł
Loty Kraków - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena580 zł
Loty Kraków - Heraklion
Najkrótszy czas lotu2h 35min
Najniższa cena534 zł
Loty Poznań - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu3h 00min
Najniższa cena608 zł
Loty Katowice - Heraklion
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena854 zł
Loty Katowice - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu8h 25min
Najniższa cena603 zł
Loty Warszawa - Chania (Kreta)
Najkrótszy czas lotu2h 50min
Najniższa cena416 zł
Loty Wrocław - Heraklion
Najkrótszy czas lotu9h 00min
Najniższa cena946 zł
Loty Warszawa - Sitia
Najkrótszy czas lotu12h 35min
Najniższa cena1 923 zł
Loty Gdańsk - Heraklion
Najkrótszy czas lotu3h 15min
Najniższa cena676 zł
Loty Poznań - Heraklion
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena653 zł

Loty podobne do tych na trasie Gdańsk – Chania (Kreta)

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Gdańsk – Chania (Kreta)

Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.