Tanie loty na trasie Berlin – Zurych od 152 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Zurych-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Zurych

Znaleziono najlepszą cenę

152 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 25min

Loty bezpośrednie

pon, wt, pt, sob i ndz

Zurych — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Berlin - Zurych w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 152 zł. Najlepsza oferta na lot Berlin - Zurych w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 2 409 zł.
Najszybszy lot Berlin-Zurych zajmuje 1h 25min.
Bezpośrednie loty Berlin-Zurych – poniedziałek, wtorek, piątek, sobota i niedziela. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Air Canada.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Zurych: Zurych-Kloten (ZRH)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Zurych?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Zurych są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Zurych to Listopad. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Zurych są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Berlin – Zurych są najtańsze?

po południu

Loty Berlin - Zurych są około 37% droższe wieczorem niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Zurych?

easyJet

SWISS i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Zurych.

Która trasa podróży Berlin – Zurych jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Zurych-Kloten

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Zurych-Kloten, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Zurych.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Zurych?

59 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Zurych to 59 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Zurych

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Zurych, zmieniając zakładki
easyJet
20 paź
BER13:50Berlin Brandenburg
1h 35min
ZRH15:25Zurych-Kloten
23 paź
ZRH16:50Zurych-Kloten
1h 35min
BER18:25Berlin Brandenburg
SWISS
4 sie
BER03:00Berlin Brandenburg
1h 30min
ZRH04:30Zurych-Kloten
7 sie
ZRH03:20Zurych-Kloten
1h 25min
BER04:45Berlin Brandenburg
easyJet
1 paź
BER02:25Berlin Brandenburg
1h 35min
ZRH04:00Zurych-Kloten
8 paź
ZRH04:30Zurych-Kloten
1h 35min
BER06:05Berlin Brandenburg
easyJet
15 wrz
BER13:50Berlin Brandenburg
1h 35min
ZRH15:25Zurych-Kloten
19 wrz
ZRH04:45Zurych-Kloten
1h 35min
BER06:20Berlin Brandenburg
easyJet
11 lis
BER14:00Berlin Brandenburg
1h 35min
ZRH15:35Zurych-Kloten
14 lis
ZRH04:10Zurych-Kloten
1h 35min
BER05:45Berlin Brandenburg
easyJet
13 paź
BER13:50Berlin Brandenburg
1h 35min
ZRH15:25Zurych-Kloten
14 paź
ZRH12:25Zurych-Kloten
1h 35min
BER14:00Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Zurych w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Zurych w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez easyJet.
easyJet
17 wrz
BER02:25Berlin Brandenburg
1h 35min
ZRH04:00Zurych-Kloten
easyJet
5 wrz
BER02:40Berlin Brandenburg
1h 35min
ZRH04:15Zurych-Kloten
easyJet
13 paź
BER13:50Berlin Brandenburg
1h 35min
ZRH15:25Zurych-Kloten

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Zurych

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Zurych
SWISS
5 lip
BER03:00Berlin Brandenburg
1h 30min
ZRH04:30Zurych-Kloten
28 lip
ZRH03:20Zurych-Kloten
1h 25min
BER04:45Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
10 lip
BER16:30Berlin Brandenburg
1h 30min
ZRH18:00Zurych-Kloten
14 lip
ZRH03:00Zurych-Kloten
2h 55min
1 przesiadka
BER05:55Berlin Brandenburg
1 049 zł
Znajdź podobne
KLM
5 lip
BER17:20Berlin Brandenburg
11h 15min
1 przesiadka
ZRH04:35Zurych-Kloten
18 lip
ZRH15:25Zurych-Kloten
12h 55min
1 przesiadka
BER04:20Berlin Brandenburg
1 102 zł
Znajdź podobne
easyJet
9 lip
BER13:50Berlin Brandenburg
1h 35min
ZRH15:25Zurych-Kloten
16 lip
ZRH16:05Zurych-Kloten
1h 35min
BER17:40Berlin Brandenburg
1 107 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
5 lip
BER03:00Berlin Brandenburg
1h 30min
ZRH04:30Zurych-Kloten
8 lip
ZRH10:40Zurych-Kloten
6h 45min
1 przesiadka
BER17:25Berlin Brandenburg
1 129 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
5 lip
BER07:15Berlin Brandenburg
20h 20min
1 przesiadka
ZRH03:35Zurych-Kloten
18 sie
ZRH16:40Zurych-Kloten
17h 40min
1 przesiadka
BER10:20Berlin Brandenburg
1 165 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Zurych

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Zurych z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJetCenaOd 310 złBezpłatne odwołanieOcena
6,8
Szukaj lotów easyJet
SWISSCenaOd 474 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
8,4

Wejście na pokład

8,3

Komfort

8,6

Załoga

7,6

Rozrywka

8,0

Jedzenie

Opinie

Jestem bardzo niezadowolony z odebrania mnie z lotniska we Wrocławiu jestem osobą niepełnosprawną i musiałem zejść po schodach nie mówiąc o wchodzeniu po schodach i odprawie poziom zero

1 / 1
Szukaj lotów SWISS
  • Loty SWISS Berlin – Zurych

    SWISS obsługuje około 18 lotów na trasie Berlin – Zurych w tygodniu. Średnia cena biletu na to połączenie waha się w granicach 150 zł, jednak użytkownikom momondo udało się znaleźć oferty SWISS Berlin – Zurych już za 106 zł w obie strony. Linie SWISS oceniane są na 8,4/10 (na podstawie 134 opinii).

  • Loty easyJet Berlin – Zurych

    Inne popularne linie obsługujące trasę Berlin – Zurych to easyJet (6,8/10, 203 opinie). easyJet oferuje średnio 1 połączenie Berlin – Zurych w tygodniu, zaczynających się już od 70 zł za bilet w obie strony. Średnia cena wynosi natomiast 80 zł.


Loty easyJet: Berlin – Zurych

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Zurych
easyJet
20 paź
BER13:50Berlin Brandenburg
1h 35min
ZRH15:25Zurych-Kloten
23 paź
ZRH16:50Zurych-Kloten
1h 35min
BER18:25Berlin Brandenburg
easyJet
1 paź
BER02:25Berlin Brandenburg
1h 35min
ZRH04:00Zurych-Kloten
8 paź
ZRH04:30Zurych-Kloten
1h 35min
BER06:05Berlin Brandenburg
easyJet
15 wrz
BER13:50Berlin Brandenburg
1h 35min
ZRH15:25Zurych-Kloten
19 wrz
ZRH04:45Zurych-Kloten
1h 35min
BER06:20Berlin Brandenburg

Loty KLM: Berlin – Zurych

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Berlin – Zurych
KLM
5 lip
BER17:20Berlin Brandenburg
11h 15min
1 przesiadka
ZRH04:35Zurych-Kloten
18 lip
ZRH15:25Zurych-Kloten
12h 55min
1 przesiadka
BER04:20Berlin Brandenburg
1 102 zł
Znajdź podobne
KLM
5 lip
BER17:20Berlin Brandenburg
11h 15min
1 przesiadka
ZRH04:35Zurych-Kloten
19 lip
ZRH15:25Zurych-Kloten
12h 55min
1 przesiadka
BER04:20Berlin Brandenburg
1 138 zł
Znajdź podobne
KLM
5 lip
BER17:20Berlin Brandenburg
11h 15min
1 przesiadka
ZRH04:35Zurych-Kloten
17 lip
ZRH13:35Zurych-Kloten
4h 25min
1 przesiadka
BER18:00Berlin Brandenburg
1 205 zł
Znajdź podobne

Wybierz najlepszy sposób podróży na trasie Berlin – Zurych.


  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Zurych-Kloten oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Zurych-Kloten, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to SWISS, easyJet i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak SWISS, które oferują tego typu elastyczność.

  • Czy lot to najszybsza opcja podróży na trasie Berlin – Zurych?

    Biorąc pod uwagę wyłącznie czas samej podróży, wyszukiwania naszych użytkowników wskazują na to, że loty na trasie Berlin – Zurych to najszybsza opcja, którą podróż trwa zaledwie 1h 30min. Jeżeli czas podróży nie jest dla Ciebie najważniejszy, dobrymi alternatywami będą pociągi z miasta Berlin do miasta Zurych oraz autobusy (Berlin – Zurych).

  • Czy lot to najtańsza opcja podróży na trasie Berlin – Zurych?

    Autobus na trasie Berlin – Zurych w cenie od 236 zł pozwala zaoszczędzić 26% w porównaniu do lotu na trasie Berlin – Zurych oraz podróży pociągiem z miasta Berlin do miasta Zurych.

  • Berlin Brandenburg – Zurych-Kloten – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Berlin Brandenburg – Zurych-Kloten zajmuje ok. 669,2 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 1h 30min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.

  • Jaki jest ślad węglowy lotu na trasie Berlin Brandenburg – Zurych-Kloten?

    Lot na trasie Berlin Brandenburg – Zurych-Kloten emituje średnio 148kg dwutlenku węgla. Opcja sortowania wyników wyszukiwania momondo według CO2 pozwala znaleźć loty o najniższym możliwym śladzie węglowym. Emisja dwutlenku węgla przez pociąg na tej trasie jest o 75% mniejsza. Ślad węglowy autobusu na trasie Zurych-Kloten – Berlin Brandenburg wynosi około 23kg (84% mniej niż w przypadku lotu).



Alternatywne trasy Berlin-Zurych

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Genewa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena848 zł

Loty do innych miast: Szwajcaria

Zurych to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów Berlin – Zurych z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Berlin – Zurych tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Berlin – Zurych. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów Berlin – Zurych, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.