Loty Europa Węgry Budapeszt Kraków - Budapeszt

Tanie loty Kraków - Budapeszt

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Budapeszt-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Budapeszt
Znaleziono najlepszą cenę 1 608 zł Najlepsza cena za lot Kraków – Budapeszt znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 1 608 zł
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 5 min Najszybszy lot Kraków-Budapeszt zajmuje 1 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie Pn, Wt, Cz i Pt Bezpośrednie loty Kraków-Budapeszt – poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to LOT..
Lotniska - Budapeszt 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Budapeszt: Budapeszt Budapest Liszt Ferenc (BUD)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Budapeszt?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
marzec
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Budapeszt to marzec. Najdroższa pora to czerwiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
piątek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Budapeszt?
po południu
Loty Kraków - Budapeszt są około 20% droższe wieczorem niż po południu.
Która linia lotnicza lata do miasta Budapeszt najtaniej?
Wizz Air
Wizz Air, Ryanair i Eurowings to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Budapeszt.
Które połączenie jest najtańsze?
Kraków Balice - Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Wybierz trasę Kraków Balice - Budapeszt Budapest Liszt Ferenc, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Budapeszt.
KRK
Kraków Balice
BUD
Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Kiedy najtaniej polecę do miasta Budapeszt?
40 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Budapeszt to 40 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Budapeszt

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Budapeszt, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
24 kwi
08:20
KRK
Lotnisko Kraków Balice
14h 45min
1 przesiadka
BUD
23:05
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Ryanair
27 kwi
09:45
BUD
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
7h 20min
1 przesiadka
KRK
17:05
Lotnisko Kraków Balice
407 zł
Ryanair
Ryanair
01 kwi
15:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
9h 55min
1 przesiadka
BUD
01:50
+1
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Ryanair
05 kwi
11:20
BUD
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 05min
KRK
12:25
Lotnisko Kraków Balice
454 zł
Lufthansa
Lufthansa
14 mar
18:20
KRK
Lotnisko Kraków Balice
6h 05min
1 przesiadka
BUD
00:25
+1
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Lufthansa
17 mar
19:40
BUD
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
2h 45min
1 przesiadka
KRK
22:25
Lotnisko Kraków Balice
486 zł
Brussels Airlines
Brussels Airlines
22 mar
13:05
KRK
Lotnisko Kraków Balice
4h 40min
1 przesiadka
BUD
17:45
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Brussels Airlines
23 mar
10:20
BUD
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 05min
KRK
11:25
Lotnisko Kraków Balice
897 zł
Austrian Airlines
Austrian Airlines
21 sie
09:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
3h 35min
1 przesiadka
BUD
12:45
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Austrian Airlines
23 sie
20:45
BUD
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
2h 45min
1 przesiadka
KRK
23:30
Lotnisko Kraków Balice
498 zł
Eurowings
Eurowings
12 maj
15:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
5h 50min
1 przesiadka
BUD
21:40
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
Eurowings
15 maj
15:40
BUD
Lotnisko Budapeszt Budapest Liszt Ferenc
1h 05min
KRK
16:45
Lotnisko Kraków Balice
644 zł

Alternatywne trasy Kraków-Budapeszt

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu
6h 00min
Najniższa cena
312 zł
Loty Kraków - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu
1h 05min
Najniższa cena
407 zł
Loty Katowice - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu
4h 50min
Najniższa cena
419 zł
Loty Kraków - Debreczyn
Najkrótszy czas lotu
26h 45min
Najniższa cena
486 zł
Loty Rzeszów - Budapeszt
Najkrótszy czas lotu
12h 05min
Najniższa cena
739 zł
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Budapeszt - loty z:


Loty do innych miast: Węgry

Budapeszt to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do: Budapeszt to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Węgry Budapeszt Kraków - Budapeszt