Tani wynajem aut Phuket, Tajlandia

Phuket, Tajlandia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Phuket, Tajlandia
27 wrz — 4 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Phuket, Tajlandia
pon 27.9
Południe
pon 4.10
Południe
Wiek kierowcy:

Phuket, Tajlandia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

71 zł - 154 zł

Wszystkie typy samochodów

86 zł - 261 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Phuket, Tajlandia wynosi 99 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 29%, zaczynającymi się już od 71 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 40% tańszy niższe od średnich cen w mieście Phuket. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Phuket zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Phuket, Tajlandia wynosi 111 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 12%, zaczynającymi się już od 98 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 33% tańszy niższe od średnich cen w mieście Phuket. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Phuket zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Phuket, Tajlandia wynosi 219 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 225 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 26% droższe niższe od średnich cen w mieście Phuket. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Phuket zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Phuket, Tajlandia wynosi 156 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lipca, z cenami niższymi o około 14%, zaczynającymi się już od 135 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 5% tańszy niższe od średnich cen w mieście Phuket. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Phuket zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (SUV) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Phuket, Tajlandia wynosi 181 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 5%, zaczynającymi się już od 172 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 10% droższe niższe od średnich cen w mieście Phuket. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Phuket zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Phuket

Phuket, Tajlandia - wszystkie największe wypożyczalnie
1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

8,6
3 lokalizacji
Opis

Czystość

8,6

Komfort

8,6

Ogólnie

8,6

Odbiór/Zwrot

9,3

Jakość a cena

8,6
1 lokalizacja
Opis

Czystość

8,0

Komfort

7,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

9,0

Jakość a cena

8,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort

7,2

Ogólnie

5,6

Odbiór/Zwrot

6,8

Jakość a cena

6,4
2 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

1,9

Odbiór/Zwrot

1,9

Jakość a cena

1,9
3 lokalizacji
2 lokalizacji
2 lokalizacji

Phuket, Tajlandia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Phuket

Wynajem samochodów Phuket

W tym miesiącu 140 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Phuket.

Phuket – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Phuket, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Europcar, Budget i Avis. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Phuket, Tajlandia - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Październik?

Październik – samochód na weekend: najlepsze oferty w mieście Phuket zaczynają się od ok. 113 zł do 147 zł. Oferty wynajmu samochodu na tydzień nieco się różnią. Ceny zaczynają się od ok. 64 zł, a ich średnia to 167 zł.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Phuket?

Thrifty oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Phuket, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 73 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 53 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Phuket oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Phuket – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Październik?

Jeśli Październik to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Phuket, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 200 mm a temperatura oscyluje w okolicach 27 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 202 zł dziennie w mieście Phuket.

Ile wypożyczalni ma Avis na terenie miasta Phuket?

Avis to popularna wypożyczalnia w mieście Phuket, Tajlandia, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Phuket, Tajlandia oferuje 2 punkty wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 96 zł dziennie.

Phuket, Tajlandia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości podczas jazdy po mieście Phuket to 60 km/h. Ograniczenie te może obowiązywać także w okolicznych miastach i miejscowościach. Limit prędkości poza miastem wynosi 90 km/h, a po autostradach można poruszać się z prędkością 120 km/h. Pamiętaj jednak, by zwracać uwagę na znaki drogowe – w niektórych obszarach ograniczenia prędkości mogą się różnić.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Phuket?

Samochody Ford Focus i Ford Explorer to najczęściej wypożyczane opcje w mieście Phuket (według naszych danych). Ceny za wypożyczenie Ford Focus w mieście Phuket zależą od wypożyczalni, jednak zazwyczaj wynoszą ok. 124 zł/dzień, choć można znaleźć oferty już za 61 zł/dzień. Ceny za wynajem Ford Explorer również mogą się różnić, jednak średnio wynoszą 307 zł/dzień, z okazjami już od 161 zł/dzień.

Phuket, Tajlandia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Wrzesień?

Wrzesień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Phuket wynosi średnio 27 °C a przewidywane opady 410 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Wrzesień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Mimo tego, że Wrzesień należy do cieplejszych miesięcy, jest to również pora częstszych opadów. momondo poleca wynajem samochodu z klimatyzacją, aby zapewnić sobie komfort w wysokich temperaturach panujących w mieście Phuket.

Czy pogoda w mieście Phuket jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Prowincja Phuket?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Phuket i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Prowincja Phuket to średnie temperatury w granicach 27 °C i opady rzędu 410 mm.


Samochody w innych miastach - Tajlandia

Tajlandia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Bangkok, Koh Samui czy Krabi

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Phuket

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Phuket

Zacznij planować swoją podróż do: Phuket