Wynajem samochodów w Prowincja Phuket

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Prowincja Phuket? Znajdziesz je tutaj!

Phuket, Tajlandia
25 sie — 1 wrz
Zwrot w miejscu odbioru
Phuket, Tajlandia
czw. 25.8
Południe
czw. 1.9
Południe
Wiek kierowcy:

Prowincja Phuket oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Prowincja Phuket – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

87 zł - 167 zł

Wszystkie typy samochodów

123 zł - 298 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Prowincja Phuket wynosi 112 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 24%, zaczynającymi się już od 87 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 43% tańszy niższe od średnich cen w mieście Prowincja Phuket. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Prowincja Phuket zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Prowincja Phuket znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Prowincja Phuket wynosi 129 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 14%, zaczynającymi się już od 113 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 35% tańszy niższe od średnich cen w mieście Prowincja Phuket. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Prowincja Phuket zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Prowincja Phuket wynosi 283 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lipca, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 176 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 31% droższe niższe od średnich cen w mieście Prowincja Phuket. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Prowincja Phuket zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Prowincja Phuket wynosi 209 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lipca, z cenami niższymi o około 24%, zaczynającymi się już od 161 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 6% droższe niższe od średnich cen w mieście Prowincja Phuket. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Prowincja Phuket zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Prowincja Phuket wynosi 223 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest września, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 132 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 12% droższe niższe od średnich cen w mieście Prowincja Phuket. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Prowincja Phuket zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

17 zł/dzień

1 wrz - 30 wrz
Renault Clio
Seat Leon
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

19 zł/dzień

1 wrz - 30 wrz
Seat Leon

Prowincja Phuket – wypożyczalnie samochodów

Prowincja Phuket - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0
2 lokalizacje
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

4,9

Odbiór/zwrot

2,9

Value

4,9
4 lokalizacje
3 lokalizacje
2 lokalizacje
2 lokalizacje
2 lokalizacje
2 lokalizacje

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Prowincja Phuket – sprawdź największe atrakcje w pobliżu popularnych wypożyczalni samochodów

Atrakcje w pobliżu:

Nai Yang Beach3,2 km
Nai Thon Beach7,2 km
Bang Tao Beach14,0 km
Surin Beach15,7 km
Kamala Beach17,7 km

Prowincja Phuket – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Prowincja Phuket – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Prowincja Phuket

Prowincja Phuket - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

W ostatnim tygodniu osoby korzystające z naszej strony znalazły w regionie Prowincja Phuket zarówno niskie ceny wynajmu aut – od 82 zł/dzień, jak i dochodzące do 193 zł/dzień. Różnica wynosi więc 57%, natomiast średni koszt wypożyczenia samochodu kształtuje się na poziomie 148 zł/dzień. Ceny mogą się różnić, w zależności od typu samochodu i wypożyczalni.

Obecnie najtańszą firmą, oferującą wynajem samochodów w regionie Prowincja Phuket, jest National. Osoby korzystające z naszej strony znalazły ceny rozpoczynające się już od 82 zł za dzień. Jeśli w mieście, do którego się wybierasz, nie ma oddziałów National, spróbuj znaleźć THAIRENTACAR lub Budget – są to kolejne korzystne cenowo wypożyczalnie w tym regionie, z cenami odpowiednio od 86 zł/dzień i 133 zł/dzień.

Najlepszą wypożyczalnią aut w regionie Prowincja Phuket jest Budget. Bazujemy tutaj na średniej ocenie użytkowników momondo, wynoszącej 8,8/10 na podstawie 6 opinii. Jeśli planujesz podróż do regionu Prowincja Phuket, Phuket jest jednym z miast, w którym znajdziesz jeden z 3 oddziałów tej firmy.

Turyści udający się w ten region najchętniej wypożyczają samochody na 3 dni, płacąc średnio 142 zł za dzień. Interesuje Cię wynajem tylko na weekend? Zapłacisz łącznie około 274 zł. Cena tygodniowego wypożyczenia waha się w granicach 1 009 zł, natomiast łączny koszt wynajmu auta na miesięczną wyprawę wynosi około 5 715 zł.


Prowincja Phuket – wypożyczalnie samochodów w popularnych miastach

Prowincja Phuket – porównaj ceny wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach

Prowincja Phuket – wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach

Prowincja Phuket – wypożycz samochód na jednym z najpopularniejszych lotnisk

Zacznij planować swoją podróż do: Prowincja Phuket


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Tak, dogodne zasady tankowania to jeden z filtrów wyszukiwania oferowanych przez momondo dla wszystkich lokalizacji.

Tak, momondo pokazuje oferty z usługą dokładnego czyszczenia wypożyczanych samochodów.

Tak, momondo umożliwia wyszukiwanie ofert wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.