Wypożyczalnie samochodów Ottawa, Ontario

Ottawa, ON tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Ottawa, ON, Kanada
27 kwi — 4 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Ottawa, ON, Kanada
wt 27.4
Południe
wt 4.5
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Ottawa

Ottawa, ON - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 8.7

Ocena bazuje na 353 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.5

Ocena bazuje na 54 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.2

Ocena bazuje na 31 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.1

Ocena bazuje na 81 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.6

Ocena bazuje na 11 opiniach

Ocena: Znakomity – 8.5

Ocena bazuje na 17 opiniach

Ocena: Dobry – 7.9

Ocena bazuje na 27 opiniach

Ocena: Dobry – 7.0

Ocena bazuje na 11 opiniach


Ottawa, ON — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Montreal Pierre Elliott Trudeau Intl

Wynajem samochodów Ottawa

Do tej pory w tym miesiącu użytkownicy momondo szukali samochodu na wynajem w mieście Ottawa 4 razy.

Ottawa – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Ottawa – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Alamo, Enterprise i Avis to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Ottawa daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Alamo, Enterprise czy Avis – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Ottawa, ON – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Ottawa powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 60 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Ottawa, można poruszać się z prędkością do 110 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Ottawa, ON - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

kwiecień to miesiąc, w którym temperatura w mieście Ottawa wynosi średnio 7°C a przewidywane opady 71 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Ottawa – kwiecień to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Ottawa. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Ottawa i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Chevrolet Spark i Toyota Corolla.

Czy pogoda w mieście Ottawa jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Ontario?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 7°C i opady w granicach 75,8 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Ottawa.


Zacznij planować swoją podróż do: Ottawa