Wypożyczalnie samochodów Werona, Włochy

Werona, Włochy tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Werona, VE, Włochy
25 kwi — 2 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Werona, VE, Włochy
ndz 25.4
Południe
ndz 2.5
Południe

Wypożyczalnie samochodów Werona

Werona, Włochy - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Znakomity – 10.0

Ocena bazuje na 1 opinii

Ocena: Znakomity – 8.1

Ocena bazuje na 5 opiniach

Ocena: Dobry – 7.6

Ocena bazuje na 12 opiniach

Ocena: Dobry – 7.3

Ocena bazuje na 3 opiniach

Ocena: Dobry – 6.4

Ocena bazuje na 1 opinii


Werona, Włochy — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Wenecja-Marco Polo

Wynajem samochodów Werona

W tym miesiącu 54 osoby szukały samochodu na wynajem w mieście Werona.

Werona – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Werona – Alamo, Enterprise i National są jednymi z wielu wypożyczalni samochodów, które zmieniły swoje procedury czyszczenia pojazdów w związku z pandemią koronawirusa. Wypożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości samochodów, ale teraz dokładają dodatkowych starań, by zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zapoznaj się z listą dostępnych opcji w tym kraju. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Werona?

Werona – najtańszy wynajem aut oferuje INTERRENT , jeśli wynajmujesz samochód w wypożyczalni w mieście. Najlepsza cena za dzień znaleziona na momondo wynosi 30 zł, ale koszt wynajmu to zwykle wydatek rzędu 68 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość współpracujących z nami wypożyczalni z miasta Werona nie pobiera opłaty za rezygnację z wynajmu samochodu. Oznacza to, że jeśli Twoje plany nagle ulegną zmianie, wybrana przez Ciebie wypożyczalnia (np. Alamo, Enterprise czy National) da Ci możliwość darmowego odwołania rezerwacji (w zależności od tego, kiedy została ona dokonana).

Ile wypożyczalni ma NOLEGGIARE na terenie miasta Werona?

NOLEGGIARE ma 5 punktów wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 159 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Werona, Włochy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Limit prędkości w mieście Werona to 50 km/h, o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej. Poza miastem nie można poruszać się z prędkością większą niż 90 km/h. Po autostradach zaś można jechać z prędkością do 130 km/h.

Werona, Włochy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Jeśli interesuje Cię Werona, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu kwiecień wynosi tam 13°C, a opady 70 mm.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Werona – kwiecień to okres, kiedy pogoda nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące aut na wynajem, wyszukując idealny pojazd w mieście Werona. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Werona i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Fiat 500, Fiat Panda i Opel Corsa.

Czy pogoda w mieście Werona jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Wenecja Euganejska?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Werona i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Wenecja Euganejska to średnie temperatury w granicach 12°C i opady rzędu 67,3 mm.


Samochody w innych miastach - Włochy

Włochy – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Mediolan, Rzym czy Katania

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Werona

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Werona

Zacznij planować swoją podróż do: Werona