Wynajem samochodów w Albanii

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Albanii? Znajdziesz je tutaj!

Tirana, Albania
8 lip — 15 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Tirana, Albania
pt 8.7
Południe
pt 15.7
Południe
Wiek kierowcy:

Albania – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Albania – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Toyota Fortuner
lub podobny (Średni SUV)
Dla 5 pasażerów

38 zł/dzień

26 wrz - 6 paź
Toyota Fortuner
Nissan Kicks
lub podobny (Standardowy SUV)
Dla 5 pasażerów

52 zł/dzień

2 paź - 7 paź
Nissan Kicks
Peugeot 207
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

27 zł/dzień

1 paź - 6 paź
Peugeot 207
Renault Duster
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów

23 zł/dzień

16 wrz - 26 wrz
Renault Duster
Fiat 500
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów

20 zł/dzień

16 wrz - 26 wrz
Fiat 500
Daihatsu Sirion
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

18 zł/dzień

2 paź - 7 paź
Daihatsu Sirion
Toyota Rush
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

48 zł/dzień

2 paź - 7 paź
Toyota Rush
Porsche Panamera
lub podobny (Wybór strony)
Dla 5 pasażerów
Samochody 5-drzwiowe

37 zł/dzień

27 wrz - 7 paź
Porsche Panamera
Renault Duster
lub podobny (Średnia)
Dla 5 pasażerów

29 zł/dzień

16 wrz - 26 wrz
Renault Duster

Albania oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Albania – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Samochody Małe

53 zł - 302 zł

Wszystkie typy samochodów

75 zł - 604 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Albania wynosi 127 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 59%, zaczynającymi się już od 53 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 52% tańszy niższe od średnich cen w mieście Albania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Albania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Małe) w mieście Albania znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Albania wynosi 202 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 74%, zaczynającymi się już od 54 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 23% tańszy niższe od średnich cen w mieście Albania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Albania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Średnie) w mieście Albania znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Albania wynosi 411 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 48%, zaczynającymi się już od 215 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 37% droższe niższe od średnich cen w mieście Albania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Albania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Albania wynosi 259 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 62%, zaczynającymi się już od 99 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (SUV) są o 2% tańszy niższe od średnich cen w mieście Albania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Albania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Albania znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Albania wynosi 308 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 199 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 15% droższe niższe od średnich cen w mieście Albania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Albania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (Van) w mieście Albania znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Fiat 500
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów

20 zł/dzień

16 wrz - 26 wrz
Fiat 500
Daihatsu Sirion
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

18 zł/dzień

2 paź - 7 paź
Daihatsu Sirion
Fiat 500
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów

15 zł/dzień

16 wrz - 26 wrz
Fiat 500

Albania – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Albania – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Albania

Albania - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

diRENT z reguły oferuje najniższe ceny wynajmu samochodów (Albania). Użytkownicy, którzy rezerwują w tej wypożyczalni, mogą często znaleźć oferty wynajmu w cenie już od 65 zł za dzień. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz ceny wynajmu poniżej średniej krajowej, wynoszącej 239 zł za dzień. Ceny mogą się różnić w zależności od miasta i typu samochodu.

SURPRICE CAR RENTAL , Albania to wypożyczalnia samochodów, która obecnie ma najwięcej punktów wynajmu w tym kraju. Szukając wypożyczalni aut w miejscu, do którego się wybierasz, możesz skorzystać z 26 punktów wynajmu w całym kraju. SURPRICE CAR RENTAL to wypożyczalnia, która stara się mieć swoje punkty wynajmu we wszystkich wartych odwiedzenia miejscach kraju. Tirana na przykład ma SURPRICE CAR RENTAL punktów wynajmu wypożyczalni 9.

Albania – Zarówno krajowych, jaki i zagranicznych kierowców obowiązuje po prawej stronie. Jazda po przeciwnej stronie może prowadzić do naruszenia przepisów ruchu drogowego oraz poważnych wypadków.

Jakość krajowej sieci dróg została oceniona na 4,3 (gdzie 1 to najniższa ocena, a 7 to ocena najwyższa). Oznacza to, że kraj ten zajmuje 52. miejsce w rankingu 137 państw świata. Stan dróg może się znacznie różnić w poszczególnych regionach kraju, a ocena ta ma charakter orientacyjny i może być tylko punktem odniesienia.

Albania – Najwyższe dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi podczas prowadzenia samochodu wynosi 0,50‰. Obowiązujące limity mogą różnić się w zależności od regionu i miasta, dlatego warto przed podróżą sprawdzić te informacje. Prawny wiek spożywania alkoholu w tym kraju to 18 lat. Osobom prowadzącym pojazdy, które nie osiągnęły tego wieku, mogą być przyznawane surowsze kary.

Wybór samochodów na wynajem jest duży, ale jeśli kraj, który odwiedzasz, to Albania, zwróć uwagę, że najpopularniejszy typ auta to Economy. Szacujemy, że 43% naszych użytkowników w ciągu ostatnich 30 dni wybrało właśnie typ samochodu Economy, którego wynajem to koszt średnio 85 zł za dzień. Możesz oczywiście wybrać inne auto w zależności of tego, ile chcesz wydać, co planujesz i jaka jest pogoda.


Albania – wypożyczalnie samochodów w popularnych miastach

Albania – porównaj ceny wynajmu samochodów na najpopularniejszych lotniskach

Albania – wypożyczalnie samochodów na popularnych lotniskach

Albania – wypożycz samochód na jednym z najpopularniejszych lotnisk

Zacznij planować swoją podróż do: Albania


Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania, umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Rezerwuj z pełnym przekonaniem
Porównujemy oferty wynajmu samochodów z ponad 70 000 lokalizacji, umożliwiając Ci dokonanie szybkiego i łatwego wyboru.
Świadomość ekologiczna
Wybierz jeden z wielu pojazdów, w tym hybrydowe i elektryczne, aby Twoja podróż była przyjemna i przyjazna środowisku.
Brak ukrytych kosztów
Wszystkie podane ceny są cenami całkowitymi. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat, więc masz pewność, że cena, którą widzisz, jest wiarygodna.