Wynajem samochodów w Albanii

Szukasz tanich ofert wynajmu aut w Albanii? Znajdziesz je tutaj!

Tirana, Albania
6 gru — 13 gru
Tirana, Albania
śr. 6.12
Południe
śr. 13.12
Południe
Wiek kierowcy:

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Albania

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Albania.

Albania – Która wypożyczalnia oferuje najtańszy wynajem aut?

Final Rentals z reguły oferuje najniższe ceny wynajmu samochodów (Albania). Osoby, które rezerwują w tej wypożyczalni, mogą często znaleźć oferty wynajmu w cenie już od 36 zł za dzień. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziesz ceny wynajmu poniżej średniej krajowej, wynoszącej 129 zł za dzień. Ceny mogą się różnić w zależności od miasta i typu samochodu.

Albania - która wypożyczalnia ma najwięcej punktów wynajmu?

SURPRICE CAR RENTAL , Albania to wypożyczalnia samochodów, która obecnie ma najwięcej punktów wynajmu w tym kraju. Szukając wypożyczalni aut w miejscu, do którego się wybierasz, możesz skorzystać z 31 punktów wynajmu w całym kraju. SURPRICE CAR RENTAL to wypożyczalnia, która stara się mieć swoje punkty wynajmu we wszystkich wartych odwiedzenia miejscach kraju. Tirana na przykład ma SURPRICE CAR RENTAL punktów wynajmu wypożyczalni 10.

Albania – Jakie samochody są najczęściej wypożyczane w tym kraju?

Wybór samochodów na wynajem jest duży, ale jeśli kraj, który odwiedzasz, to Albania, zwróć uwagę, że najpopularniejszy typ auta to Klasa ekonomiczna. Szacujemy, że 38% osób korzystających z naszego serwisu w ciągu ostatnich 30 dni wybrało właśnie typ samochodu Klasa ekonomiczna, którego wynajem to koszt średnio 205 zł za dzień. Możesz oczywiście wybrać inne auto w zależności of tego, ile chcesz wydać, co planujesz i jaka jest pogoda.

Albania – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Albania – znajdź najlepsze oferty popularnych samochodów do wynajęcia poniżej
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

31 zł/dzień

21 gru - 28 gru
Toyota Aygo
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

31 zł/dzień

21 gru - 28 gru
Toyota Yaris
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

39 zł/dzień

5 gru - 12 gru
Toyota Yaris
Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

40 zł/dzień

17 gru - 21 gru
Kia Picanto
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

45 zł/dzień

7 gru - 10 gru
Toyota Aygo
Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

46 zł/dzień

6 gru - 10 gru
Toyota Aygo
Fiat 500
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

47 zł/dzień

5 gru - 12 gru
Fiat 500
Renault Clio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

47 zł/dzień

6 gru - 10 gru
Renault Clio
Vauxhall Mokka
lub podobny (Kompaktowy SUV)
Dla 4 pasażerów

48 zł/dzień

21 gru - 28 gru
Vauxhall Mokka

Albania oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Albania – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Małe cars

68 zł - 296 zł

Wszystkie typy samochodów

110 zł - 503 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (małe car) w mieście Albania wynosi 132 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 68 zł za dzień. Wynajem auta typu małe car jest zazwyczaj 52% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Albania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Albania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (małe car) w mieście Albania znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średnie car) w mieście Albania wynosi 211 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 64%, zaczynającymi się już od 77 zł za dzień. Wynajem auta typu średnie car jest zazwyczaj 22% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Albania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Albania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średnie car) w mieście Albania znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duże car) w mieście Albania wynosi 413 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 52%, zaczynającymi się już od 202 zł za dzień. Wynajem auta typu duże car jest zazwyczaj 35% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Albania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Albania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Albania wynosi 231 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 49%, zaczynającymi się już od 119 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 15% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Albania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Albania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Albania znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Albania wynosi 355 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 42%, zaczynającymi się już od 209 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 25% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Albania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Albania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (van) w mieście Albania znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy car) w mieście Albania wynosi 408 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 30%, zaczynającymi się już od 287 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy car jest zazwyczaj 34% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Albania. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Albania zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Toyota Aygo
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

31 zł/dzień

21 gru - 28 gru
Toyota Aygo
Toyota Yaris
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów

39 zł/dzień

5 gru - 12 gru
Toyota Yaris

Albania – wypożyczalnie samochodów

Albania - wszystkie największe wypożyczalnie

SURPRICE CAR RENTAL

31 lokalizacji

GREEN MOTION

13 lokalizacji

SICILY BY CAR

9 lokalizacji

Sixt

9 lokalizacji

ADDCAR RENTAL

8 lokalizacji

Enterprise Rent-A-Car

8 lokalizacji

CarWiz

7 lokalizacji

Sunnycars

7 lokalizacji

Albania – wypożycz samochód w pobliżu jednego z tych popularnych hoteli

Albania – najpopularniejsze hotele

Wynajem samochodów Albania

Albania - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Albania - Czy w tym kraju obowiązuje ruch lewostronny czy prawostronny?

Albania – Zarówno krajowych, jaki i zagranicznych kierowców obowiązuje po prawej stronie. Jazda po przeciwnej stronie może prowadzić do naruszenia przepisów ruchu drogowego oraz poważnych wypadków.

Albania - jaka jest jakość krajowych dróg?

Jakość krajowej sieci dróg została oceniona na 4,3 (gdzie 1 to najniższa ocena, a 7 to ocena najwyższa). Oznacza to, że kraj ten zajmuje 52. miejsce w rankingu 137 państw świata. Stan dróg może się znacznie różnić w poszczególnych regionach kraju, a ocena ta ma charakter orientacyjny i może być tylko punktem odniesienia.

Albania – Jakie jest dopuszczalny poziom alkoholu we krwi dla kierowców?

Albania – Najwyższe dopuszczalne stężenie alkoholu we krwi podczas prowadzenia samochodu wynosi 0,50‰. Obowiązujące limity mogą różnić się w zależności od regionu i miasta, dlatego warto przed podróżą sprawdzić te informacje. Prawny wiek spożywania alkoholu w tym kraju to 18 lat. Osobom prowadzącym pojazdy, które nie osiągnęły tego wieku, mogą być przyznawane surowsze kary.

samochody w: Albania – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Albania – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

samochody w: Albania – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Albania – dostępnych jest 210 operatorów (dane na listopada 2023.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Albania?

Minimalny wiek kierowców różni się w zależności od kraju (dotyczy to również: Albania). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Zasadniczo, aby wynająć samochód za granicą, musisz mieć 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z polityką wybranej wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Albania: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Albania: przy wynajmie samochodu w wszyscy kierowcy muszą okazać ważne prawo jazdy. Międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu jest wymagane, jeśli prawo jazdy jest napisane w języku innym niż język kraju wynajmu i może być konieczne, aby uniknąć ryzyka potencjalnej grzywny. W przypadku wynajmu za granicą konieczne może być również przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z wypożyczalnią, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Albania – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

momondo przeszukuje i porównuje tysiące stron z wynajmem samochodów, aby zapewnić Ci najlepszy wybór zasad wynajmu i wypożyczalni. Znalezienie samochodu jest szybkie i bezpłatne, więc korzystanie z momondo do rezerwacji samochodów ma sens.

Albania – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo umożliwia znalezienie najlepszej oferty wynajmu samochodu, oferując przydatne filtry zawężające wyszukiwanie. Filtry te obejmują między innymi: cenę, typ nadwozia, wypożyczalnię i określone zasady, na których może Ci zależeć.

Albania – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Oczywiście! momondo oferuje filtry wyszukiwania umożliwiające znalezienie wypożyczalni samochodów z opcją bezpłatnego odwołania.

Albania – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Tak, momondo ma filtry umożliwiające znalezienie ofert z dogodnymi zasadami tankowania.

Albania – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, momondo pokaże Ci oferty obejmujące dokładne czyszczenie samochodów do wynajęcia w tym miejscu.

Albania – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Tak, na momondo znajdziesz oferty wynajmu aut bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Albania)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.