Tani wynajem aut Bordeaux, Francja

Bordeaux, Francja – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Bordeaux, Żyronda, Francja
24 cze — 1 lip
Zwrot w miejscu odbioru
Bordeaux, Żyronda, Francja
czw 24.6
Południe
czw 1.7
Południe
Wiek kierowcy:

Bordeaux, Francja oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Małe Cars

75 zł - 649 zł

All Car Types

84 zł - 566 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Bordeaux, Francja wynosi 128 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest marca, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 35% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bordeaux. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bordeaux zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Bordeaux, Francja wynosi 169 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 14% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bordeaux. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bordeaux zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Bordeaux, Francja wynosi 236 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 17% droższe niższe od średnich cen w mieście Bordeaux. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bordeaux zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Bordeaux, Francja wynosi 228 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest lutego, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 0 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 15% droższe niższe od średnich cen w mieście Bordeaux. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bordeaux zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
262 zł/dzień
Bordeaux
Aeroport De Merignac
Citroen C2
262 zł/dzień
Zobacz ofertę
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
270 zł/dzień
Bordeaux
Avenue René Cassin
Citroen C2
270 zł/dzień
Zobacz ofertę
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
275 zł/dzień
Bordeaux
Merignac Airport
Citroen C2
275 zł/dzień
Zobacz ofertę

Wypożyczalnie samochodów Bordeaux

Bordeaux, Francja - wszystkie największe wypożyczalnie
4 lokalizacji
Opis

Czystość

8,9

Komfort

8,7

Ogólnie

8,7

Odbiór/Zwrot

8,3

Jakość a cena

8,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

9,2

Komfort

8,5

Ogólnie

7,0

Odbiór/Zwrot

7,0

Jakość a cena

7,5
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,8

Komfort

7,6

Ogólnie

7,6

Odbiór/Zwrot

7,1

Jakość a cena

7,0
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,4

Komfort

7,4

Ogólnie

6,5

Odbiór/Zwrot

7,1

Jakość a cena

7,1
5 lokalizacji
Opis

Czystość

7,1

Komfort

7,7

Ogólnie

6,0

Odbiór/Zwrot

4,6

Jakość a cena

6,4
6 lokalizacji
4 lokalizacji
4 lokalizacji

Bordeaux, Francja — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Bordeaux

Wynajem samochodów Bordeaux

Do tej pory czerwiec to miesiąc, w którym momondo odnotowało 278 wyszukiwań wynajmu samochodów w mieście Bordeaux.

Bordeaux – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Bordeaux – Budget, Enterprise i Avis to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Bordeaux. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Bordeaux?

W mieście Bordeaux, Francja najwięcej wypożyczalni ma Hertz. W 5 punktach wynajmu wypożyczenie samochodu kosztuje zwykle 293 zł za dzień.

Bordeaux, Francja – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Bordeaux wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 80 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 130 km/h.

Bordeaux, Francja - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu czerwiec?

Podróżujący do miasta Bordeaux w takim miesiącu jak czerwiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 19°C i opadów rzędu 60 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

czerwiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Bordeaux – czerwiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Bordeaux jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Nowa Akwitania?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 18°C i opady w granicach 70 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Bordeaux.


Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Bordeaux

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Bordeaux

Zacznij planować swoją podróż do: Bordeaux