Lotnisko Kijów-Żulany – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
pon. 28.11
pon. 5.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Najtańsze loty do miasta Lotnisko Kijów-Żulany

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Lotnisko Kijów-Żulany
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - LOTNISKO KIJÓW-ŻULANYMarzec51% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Kijów-Żulany kosztują średnio 173 zł w miesiącu Marzec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - LOTNISKO KIJÓW-ŻULANYLipiec183% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Lotnisko Kijów-Żulany to 995 zł w miesiącu Lipiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - LOTNISKO KIJÓW-ŻULANYGrudzień507% więcej wyszukiwańW miesiącu Grudzień najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Lotnisko Kijów-Żulany.

Lotnisko Kijów-Żulany — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Marzec jest miesiącem, w którym większość podróżujących do miasta Lotnisko Kijów-Żulany znajduje najtańsze oferty lotów w obie strony.

Według naszych danych, aby znaleźć najtańsze loty do regionu Lotnisko Kijów-Żulany z większości miast, warto zarezerwować bilety 30 dni przed lotem.

Lotnisko Kijów-Żulany: najtańsze loty to połączenia, których dzień wylotu to niedziela. Najdroższy dzień tygodnia to poniedziałek, więc staraj się omijać loty wychodzące tego dnia.

Lotnisko Kijów-Żulany: zazwyczaj tanie loty przypadają na południe, a pora dnia, gdy bilety są najdroższe, to rano.

Polska - jeśli lecisz z popularnego lotniska, takiego jak Warszawa Chopina lub Kraków Balice, i udajesz się na najpopularniejsze lotnisko w regionie Lotnisko Kijów-Żulany (Kijów-Żulany), możesz oczekiwać, że czas lotu będzie wynosił odpowiednio 13h 10min i 21h 50min.


Inne klasy lotu dla lotów do miasta Lotnisko Kijów-Żulany

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Lotnisko Kijów-Żulany)

Które linie latają do miasta Lotnisko Kijów-Żulany?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Lotnisko Kijów-Żulany

Które linie latają do miasta Lotnisko Kijów-Żulany?

Ukraine International Airlines jest linią lotniczą cieszącą się największą popularnością wśród osób korzystających z momondo, które wybierają się w podróż na trasie Polska – Lotnisko Kijów-Żulany. Wizz Air, Ryanair i LOT to kolejne popularne linie obsługujące loty Polska – Lotnisko Kijów-Żulany. Większość dużych linii lotniczych oferuje regularne loty na tej trasie, jest to jednak zależne od lotniska wylotu.


Inne lotniska w pobliżu Lotnisko Kijów-Żulany

Poniżej znajdziesz inne lotniska w pobliżu Lotnisko Kijów-Żulany oraz ich odległości od centrum miasta.

Kijów ma 2 lotniska: główny port lotniczy Kijów-Boryspol i mniejsze lotnisko Kijów-Żuliany – docelowy kierunek tanich linii lotniczych. Prywatny przewoźnik SkyBus obsługuje dojazdy z lotniska Boryspol do centrum Kijowa. Autobusy kursują przez całą dobę. Twoja podróż potrwa około 45 minut, możesz wysiąść na stacji metra Charkowska lub na południowym dworcu kolejowym w centrum miasta.

Bilety na autobus z lotniska do Kijowa kosztują zaledwie 26 UAH (4 PLN). Wygodniejszą, lecz droższą alternatywą jest taksówka: szacowana cena kursu to około 200 UAH (30 PLN). Dojazd z lotniska Żuliany do centrum Kijowa jest jeszcze łatwiejszy: przystanki komunikacji miejskiej znajdują się tuż przy wyjściach z terminali,a stamtąd dotrzesz do ścisłego centrum Kijowa i wielu pobliskich miejscowości.

Autobusy z Żulian do Kijowa kursują między 06:30 a 22:30, a bilety w cenie 3 UAH (0.50 PLN) kupisz u kierowców lub w kiosku. Jeśli chcesz jechać taksówką z lotniska do centrum Kijowa, po krótkich targach z kierowcą zbijesz cenę kursu nawet do 130 UAH (20 PLN)!


Lotnisko Kijów-Żulany — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena55 zł
Loty Bydgoszcz - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena95 zł
Loty Poznań - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu7h 15min
Najniższa cena1 909 zł
Loty Szczecin - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu23h 35min
Najniższa cena1 041 zł
Loty Kraków - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu21h 50min
Najniższa cena2 913 zł
Loty Berlin - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena6 550 zł
Loty Lublin - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu29h 30min
Najniższa cena3 054 zł
Loty Katowice - Lotnisko Kijów-Żulany
Najkrótszy czas lotu9h 15min
Najniższa cena5 036 zł

Popularne loty z: Lotnisko Kijów-Żulany

Najczęściej wyszukiwane loty z Lotnisko Kijów-Żulany, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Tel Awiw - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena386 zł
Loty Lotnisko Warszawa Modlin - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena100 zł
Loty Lotnisko Paryż Charles de Gaulle - Warszawa
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena545 zł
Loty Lotnisko Warszawa Modlin - Rzym
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena250 zł
Loty Lotnisko Nowy Jork-JFK - Warszawa
Najkrótszy czas lotu8h 20min
Najniższa cena1 554 zł
Loty Wiedeń - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena77 zł
Loty Lotnisko Warszawa Modlin - Paryż
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena214 zł
Loty Kraków - Rzym
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena168 zł

Lotnisko Kijów-Żulany – jak się poruszać?

Komunikacja miejska w Kijowie jest świetnie zorganizowana, a dzięki wyjątkowo niskim cenom biletów możesz korzystać z niej praktycznie bez ograniczeń. 2 linie metra w Kijowie łączą ze sobą obie strony Dniepru, natomiast trzecia – najmłodsza – kursuje jedynie po prawej stronie rzeki. Kijowskie metro jest czynne w godzinach 05:30-00:30. Zaplanuj w swojej wycieczce przynajmniej jeden przejazd: bogato udekorowane stacje metra są efektowną atrakcją turystyczną.

Tramwaje w Kijowie obsługują głównie lewobrzeżną stronę miasta; po prawej stronie Dniepru dominują trolejbusy. Sieć komunikacji w Kijowie uzupełnia mnóstwo połączeń autobusowych i minibusy zwane marszrutkami. Te ostatnie zabiorą Cię w każdy najdalszy zakątek miasta, a kierowca zatrzyma się na żądanie, we wskazanym przez Ciebie miejscu. Tramwaje i autobusy w Kijowie są nowoczesne i komfortowe – duża część taboru została wymieniona z okazji turnieju Euro 2012.

Różnorodność środków transportu w Kijowie może zbić Cię z tropu, na początku podróży warto więc zaopatrzyć się w tzw. dowidnik – broszurę z rozpiską tras i rozkładem jazdy wszystkich linii. Bilety w Kijowie kupisz w kioskach, sklepach i w autobusach. Bilety mają formę plastikowych żetonów. Za jeden przejazd zapłacisz zaledwie 0,50 PLN, bez względu na długość trasy! Bilety w marszrutkach sprzedają wyłącznie kierowcy. Średnia cena przejazdu to około 0,75 PLN. Nie przejmuj się, jeśli nie dostaniesz paragonu – w marszrutkach nie spotkasz kontrolerów.


Lotnisko Kijów-Żulany – wymagania wizowe

Jeśli zamierzasz przebywać na Ukrainie przez 90 dni lub krócej, do przekroczenia granicy wystarczy Ci ważny paszport. Turystyczna wiza na Ukrainę nie jest wymagana. Szczegółowe informacje na temat wymaganych dokumentów i środków finansowych znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.


Zacznij planować swoją podróż do: Lotnisko Kijów-Żulany


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie lotów do miasta Kijów z momondo jest naprawdę łatwe. Przeszukujemy i wyświetlamy wiele ofert różnych linii lotniczych i serwisów rezerwacyjnych. Możesz także przefiltrować wyniki wyszukiwania, by zobaczyć loty najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Loty do miasta Kijów z elastycznymi zasadami rezerwacji można znaleźć, wyszukując loty i korzystając z filtru elastycznych zasad rezerwacji, który wskaże oferty lotów z elastycznymi opcjami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot do miasta Kijów dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów do miasta Kijów.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.