Cardiff – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Cardiff (CWL)
śr. 21.04.
śr. 28.04.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Cardiff

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Cardiff
Kraków
Bournemouth

NAJTAŃSZA TRASA Kraków - Cardiff

Rzeszów (RZE) - Bristol (BRS)

Ceny lotów Kraków - Cardiff są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Rzeszów Jasionka na Bristol. Średnia cena wynosi 401 zł


Cardiff — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Cardiff?

Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Katowice – Cardiff jest 139 zł za osobę. To o 83% taniej od średnich cen lotów do miasta Cardiff. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

Czy w pobliżu miasta Cardiff znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Cardiff mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Bristol (34 km od centrum), Lotnisko Swansea Fairwood Comm (63 km od centrum), Lotnisko Gloucestershire (84 km od centrum), Lotnisko Exeter (84 km od centrum) lub Lotnisko Brize Norton (114 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Cardiff?

Za lot na Lotnisko Gloucestershire zapłacisz średnio 491 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Cardiff Cardiff-Wales Arpt — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Cardiff Cardiff-Wales Arpt znalezione przez użytkowników momondo.
KLM
15 sie
07:45Kraków Balice
10h 45min
1 przesiadka
18:30Cardiff Cardiff-Wales Arpt
20 sie
02:05Cardiff Cardiff-Wales Arpt
4h 00min
1 przesiadka
06:05Kraków Balice
1 060 zł
Znajdź podobne
KLM
15 sie
02:35Kraków Balice
11h 10min
1 przesiadka
13:45Cardiff Cardiff-Wales Arpt
17 sie
02:05Cardiff Cardiff-Wales Arpt
4h 00min
1 przesiadka
06:05Kraków Balice
1 780 zł
Znajdź podobne
KLM
5 cze
14:00Gdańsk Rębiechowo
16h 55min
1 przesiadka
06:55Cardiff Cardiff-Wales Arpt
8 cze
06:30Cardiff Cardiff-Wales Arpt
6h 00min
1 przesiadka
12:30Gdańsk Rębiechowo
1 087 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 sie
07:45Kraków Balice
6h 00min
1 przesiadka
13:45Cardiff Cardiff-Wales Arpt
18 sie
13:15Cardiff Cardiff-Wales Arpt
17h 25min
2 przesiadki
06:40Kraków Balice
1 132 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 sie
07:45Kraków Balice
6h 00min
1 przesiadka
13:45Cardiff Cardiff-Wales Arpt
20 sie
13:15Cardiff Cardiff-Wales Arpt
17h 25min
2 przesiadki
06:40Kraków Balice
1 299 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 sie
02:05Kraków Balice
12h 40min
2 przesiadki
14:45Cardiff Cardiff-Wales Arpt
17 sie
04:25Cardiff Cardiff-Wales Arpt
12h 50min
2 przesiadki
17:15Kraków Balice
1 371 zł
Znajdź podobne

Przydatne informacje o wyszukiwaniu lotów do miasta Cardiff Cardiff-Wales Arpt

Dowiedz się wszystkiego o darmowych funkcjach momondo, ułatwiających rezerwowanie lotów.

Jak włączyć alert cenowy dla lotu do miasta Cardiff?

Aby skorzystać z alertów cenowych momondo, wyszukaj loty do miasta Cardiff. Oferty lotów zostaną wyświetlone w czasie rzeczywistym – w tym miejscu możesz utworzyć alert cenowy, korzystając z dostępnego na stronie widgetu.

Jak mogę zaoszczędzić na locie do miasta Cardiff z momondo?

Skorzystaj ze sztucznej inteligencji naszego narzędzia do prognozowania cen i sprawdź, czy warto kupić bilet od razu, czy poczekać na obniżkę. Możesz także wybrać najlepszy dzień na lot, dzięki kalendarzowi cenowemu. Z Explore sprawdzisz ceny biletów do każdego miejsca z wybranego przez Ciebie miasta czy lotniska. W Discover znajdziesz natomiast wiele inspiracji oraz cennych wskazówek o tym, jak zaoszczędzić na podróży. Z kolei alerty cenowe powiadomią Cię o zmianach cen, dzięki czemu zarezerwujesz lot w odpowiednim momencie.

W jaki sposób momondo wyszukuje ceny lotów?

Porównujemy ceny ponad 700 dostawców ofert, od linii lotniczych po portale rezerwacyjne. Funkcjonujemy w ponad 30 krajach na całym świecie, zapewniając Ci dostęp do szerokiego wachlarza opcji podróży.


Cardiff — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Cardiff
Najkrótszy czas lotu
6h 00min
Najniższa cena
720 zł
Loty Gdańsk - Cardiff
Najkrótszy czas lotu
16h 55min
Najniższa cena
1 087 zł
Loty Katowice - Cardiff
Najkrótszy czas lotu
9h 00min
Najniższa cena
8 221 zł

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza