Tanie loty na trasie Kraków – Cardiff od 879 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 29.1
sob 5.2

Informacje o trasie Cardiff-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Cardiff
Najkrótszy czas lotu22h 40minNajszybszy lot Kraków-Cardiff zajmuje 22h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Cardiff. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Cardiff Cardiff Wales.
Cardiff — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Cardiff: Cardiff Cardiff Wales (CWL)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Cardiff?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Kraków – Cardiff są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Która trasa podróży Kraków – Cardiff jest najtańsza?

Kraków Balice - Cardiff Cardiff Wales

Wybierz trasę Kraków Balice - Cardiff Cardiff Wales, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Cardiff.


Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Cardiff

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Cardiff
Kilka linii lotniczych
2 lut
KRK04:00Kraków Balice
27h 10min
2 przesiadki
CWL07:10Cardiff Cardiff Wales
6 lut
CWL07:45Cardiff Cardiff Wales
20h 35min
2 przesiadki
KRK04:20Kraków Balice
KLM
2 lut
KRK11:50Kraków Balice
25h 05min
1 przesiadka
CWL12:55Cardiff Cardiff Wales
6 lut
CWL12:25Cardiff Cardiff Wales
4h 25min
1 przesiadka
KRK16:50Kraków Balice
1 166 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lut
KRK04:00Kraków Balice
27h 10min
2 przesiadki
CWL07:10Cardiff Cardiff Wales
6 lut
CWL07:45Cardiff Cardiff Wales
9h 40min
1 przesiadka
KRK17:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
2 lut
KRK13:35Kraków Balice
23h 20min
3 przesiadki
CWL12:55Cardiff Cardiff Wales
6 lut
CWL07:45Cardiff Cardiff Wales
20h 35min
2 przesiadki
KRK04:20Kraków Balice
1 026 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 lut
KRK08:25Kraków Balice
28h 30min
3 przesiadki
CWL12:55Cardiff Cardiff Wales
6 lut
CWL12:25Cardiff Cardiff Wales
28h 45min
3 przesiadki
KRK17:10Kraków Balice
1 849 zł
Znajdź podobne

  • Kraków Balice – Cardiff Cardiff Wales – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Kraków Balice – Cardiff Cardiff Wales wynosi 1625,3 km.


Alternatywne trasy Kraków-Cardiff

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Gdańsk - Cardiff
Najkrótszy czas lotu29h 20min
Najniższa cena615 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Cardiff

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Cardiff