Tanie loty Kraków - Szanghaj od 5 571 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Szanghaj-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Szanghaj
Najkrótszy czas lotu24h 20minNajszybszy lot Kraków-Szanghaj zajmuje 24h 20min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Szanghaj. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Szanghaj Hongqiao i Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Szanghaj Pu Dong.
Szanghaj — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Szanghaj: Szanghaj Pu Dong (PVG), Szanghaj Hongqiao (SHA)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Szanghaj?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Szanghaj są najtańsze?

Maj

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Szanghaj to Maj. Najdroższa pora to Czerwiec.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Szanghaj?

KLM

Finnair, KLM i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Szanghaj.

Która trasa podróży Kraków – Szanghaj jest najtańsza?

Kraków Balice - Szanghaj Hongqiao

Wybierz trasę Kraków Balice - Szanghaj Hongqiao, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Szanghaj.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Szanghaj

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Szanghaj, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
26 sty
KRK02:20Kraków Balice
46h 50min
3 przesiadki
SHA01:10Szanghaj Hongqiao
3 lut
SHA14:25Szanghaj Hongqiao
34h 50min
3 przesiadki
KRK01:15Kraków Balice
7 178 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 sty
KRK02:20Kraków Balice
24h 20min
2 przesiadki
PVG02:40Szanghaj Pu Dong
3 lut
PVG17:00Szanghaj Pu Dong
32h 55min
2 przesiadki
KRK01:55Kraków Balice
7 664 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 sty
KRK02:20Kraków Balice
24h 20min
2 przesiadki
PVG02:40Szanghaj Pu Dong
2 lut
PVG19:40Szanghaj Pu Dong
16h 55min
1 przesiadka
KRK12:35Kraków Balice
9 343 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 sty
KRK07:55Kraków Balice
19h 35min
2 przesiadki
SHA03:30Szanghaj Hongqiao
3 lut
SHA15:05Szanghaj Hongqiao
22h 05min
2 przesiadki
KRK13:10Kraków Balice
9 692 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 sty
KRK06:40Kraków Balice
22h 20min
2 przesiadki
SHA05:00Szanghaj Hongqiao
3 lut
SHA14:25Szanghaj Hongqiao
34h 50min
3 przesiadki
KRK01:15Kraków Balice
10 078 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
26 sty
KRK01:20Kraków Balice
41h 20min
3 przesiadki
PVG18:40Szanghaj Pu Dong
2 lut
PVG19:40Szanghaj Pu Dong
16h 55min
1 przesiadka
KRK12:35Kraków Balice
17 032 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Szanghaj w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
14 gru
KRK06:15Kraków Balice
30h 10min
3 przesiadki
PVG12:25Szanghaj Pu Dong
5 571 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 gru
KRK06:15Kraków Balice
29h 35min
3 przesiadki
SHA11:50Szanghaj Hongqiao
5 604 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
21 gru
KRK06:40Kraków Balice
38h 30min
3 przesiadki
SHA21:10Szanghaj Hongqiao
8 254 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Szanghaj

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Szanghaj z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
KLM
CenaOd 1 928 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Lufthansa
CenaOd 1 936 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Finnair
CenaOd 2 110 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Szanghaj oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Szanghaj, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Lufthansa, KLM, i Finnair.

  • Kraków Balice – Szanghaj – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Kraków Balice i Szanghaj dzieli dystans 8145,2 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 19h 35min.


Alternatywne trasy Kraków-Szanghaj

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Szanghaj
Najkrótszy czas lotu24h 35min
Najniższa cena6 830 zł
Loty Wrocław - Szanghaj
Najkrótszy czas lotu27h 45min
Najniższa cena6 144 zł
Loty Katowice - Szanghaj
Najkrótszy czas lotu21h 05min
Najniższa cena11 968 zł
Loty Poznań - Szanghaj
Najkrótszy czas lotu24h 55min
Najniższa cena18 644 zł
Loty Gdańsk - Szanghaj
Najkrótszy czas lotu47h 20min
Najniższa cena8 578 zł

Podobne loty: Kraków – Szanghaj

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Szanghaj