Wypożyczalnie samochodów Bournemouth, Anglia

Bournemouth, Anglia tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Bournemouth, ENG, Wielka Brytania
26 kwi — 3 maj
Zwrot w miejscu odbioru
Bournemouth, ENG, Wielka Brytania
pon 26.4
Południe
pon 3.5
Południe

Wypożyczalnie samochodów Bournemouth

Bournemouth, Anglia - wszystkie największe wypożyczalnie
Ocena: Dobry – 7.8

Ocena bazuje na 2 opiniach


Bournemouth, Anglia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Londyn-Heathrow

Wynajem samochodów Bournemouth

W tym miesiącu 8 osób szukało samochodu na wynajem w mieście Bournemouth.

Bournemouth – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Bournemouth – Budget, Hertz i Thrifty to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Która wypożyczalnia ma najtańsze samochody na wynajem w mieście Bournemouth?

Hertz oferuje z reguły najtańsze ceny wynajmu za dzień w mieście Bournemouth, które są dostępne niezależnie od punktu wypożyczenia auta. Możesz liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 153 zł za dzień, ale nasi użytkownicy znaleźli w tym mieście najtańsze oferty już za 118 zł za dzień.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni działających w mieście Bournemouth daje możliwość darmowej rezygnacji z wynajmu. momondo informuje, czy dana wypożyczalnia samochodów – na przykład Budget, Hertz czy Thrifty – pobierze opłatę za odwołanie wynajmu samochodu, gdy musisz na ostatnią chwilę zmienić plan swojego wyjazdu.

Ile wypożyczalni ma Hertz na terenie miasta Bournemouth?

Hertz to popularna wypożyczalnia w mieście Bournemouth, ENG, ponieważ prowadzi tu więcej punktów wynajmu niż inne firmy. Bournemouth, ENG oferuje 1 punkt wynajmu, a wypożyczenie samochodu kosztuje tam średnio 153 zł dziennie.

Bournemouth, ENG – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Jeśli interesuje Cię wynajem samochodu, pamiętaj, że ograniczenia prędkości w granicach miasta Bournemouth wynoszą 50 km/h (o ile znaki drogowe nie wskazują inaczej). Ograniczenia prędkości w obszarach podmiejskich to 100 km/h, a po autostradach można jechać z prędkością do 115 km/h.

Bournemouth, Wielka Brytania - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu kwiecień?

Podróżujący do miasta Bournemouth w takim miesiącu jak kwiecień mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 9°C i opadów rzędu 40 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

kwiecień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Bournemouth – kwiecień to okres, w którym pogoda zazwyczaj nie wpływa na wybór poszczególnych rodzajów samochodów na wynajem. Użytkownicy momondo najczęściej mają konkretne preferencje dotyczące wynajmowanych samochodów w mieście Bournemouth. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Bournemouth i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładami tego typu samochodów są Ford Focus, Fiat 500 i Ford Fiesta.

Czy pogoda w mieście Bournemouth jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Anglia?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 8°C i opady w granicach 49,9 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Bournemouth.


Samochody w innych miastach - Wielka Brytania

Wielka Brytania – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Londyn, Edynburg czy Glasgow

Anglia – sprawdź więcej wypożyczalni samochodów

Anglia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Birmingham, Bristol czy Doncaster

Zacznij planować swoją podróż do: Bournemouth