Loty Europa Finlandia Helsinki

Helsinki – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Waszyngton (WAS)
Helsinki (HEL)
sob. 06.03.
sob. 13.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Helsinki

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Helsinki
Kraków
Helsinki

NAJTAŃSZA TRASA Kraków - Helsinki

Kraków (KRK) - Turku (TKU)

Ceny lotów Kraków - Helsinki są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Kraków Balice na Turku. Średnia cena wynosi 377 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY KRAKÓW - HELSINKIluty18% tańszyLoty Kraków - Helsinki kosztują średnio 447 zł w miesiącu luty
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY KRAKÓW - HELSINKIpaździernik33% droższyŚrednia cena za lot Kraków - Helsinki to 719 zł w miesiącu październik
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY KRAKÓW - HELSINKIluty763% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Kraków - Helsinki w miesiącu luty

Helsinki — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Helsinki?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Gdańsk – Helsinki w cenie 142 zł. To 84% taniej niż większość ofert lotów do miasta Helsinki. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.

W którym miesiącu polecę do miasta Helsinki najtaniej?

Zazwyczaj lipiec to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Helsinki. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 556 zł. Nasze dane pokazują, że kwiecień to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Helsinki. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 598 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Helsinki?

Podróżni często znajdują najlepsze oferty lotów do miasta Helsinki na 60 dni przed datą odlotu, kiedy ich ceny wynoszą średnio 789 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy znaleźli loty z tego kraju w cenie już od 257 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Helsinki są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot do miasta Helsinki jest czwartek – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 781 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Planując wylot na najdroższy dzień tygodnia, jakim jest niedziela, można oczekiwać, że lot Polska - Helsinki wyniesie około 939 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Helsinki są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że rano to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Helsinki. Nasi użytkownicy znaleźli bilety lotnicze z wylotem od tej porze już od 805 zł. W południe to popularna pora dnia na loty do miasta Helsinki, więc ceny biletów są wyższe i kosztują ok. 1 253 zł za bilet.

Czy w pobliżu miasta Helsinki znajdują się inne lotniska?

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Helsinki, rozważ Lotnisko Turku lub Lotnisko Tampere Tampere-Pirkkala.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Helsinki?

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Helsinki, najtaniej polecisz na Lotnisko Turku, za średnio 800 zł za osobę. Użytkownicy momondo mogą znaleźć najlepsze oferty, korzystając z Przewodnika po cenach lotów.


Helsinki Helsinki-Vantaa — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Helsinki Helsinki-Vantaa znalezione przez użytkowników momondo.
Norwegian
2 cze
16:30Kraków Balice
2h 10min
18:40Helsinki Helsinki-Vantaa
6 cze
15:05Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
17:05Kraków Balice
Norwegian
1 wrz
16:30Kraków Balice
2h 10min
18:40Helsinki Helsinki-Vantaa
5 wrz
10:15Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
12:15Kraków Balice
Norwegian
18 cze
10:20Kraków Balice
2h 10min
12:30Helsinki Helsinki-Vantaa
21 cze
08:40Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
10:40Kraków Balice
Norwegian
23 sie
16:30Kraków Balice
2h 10min
18:40Helsinki Helsinki-Vantaa
29 sie
10:15Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
12:15Kraków Balice
Norwegian
15 lip
10:20Kraków Balice
2h 10min
12:30Helsinki Helsinki-Vantaa
18 lip
15:05Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
17:05Kraków Balice
Norwegian
15 lip
10:20Kraków Balice
2h 10min
12:30Helsinki Helsinki-Vantaa
18 lip
15:05Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
17:05Kraków Balice

Które linie latają do miasta Helsinki?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Helsinki

Helsinki — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Helsinki
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
462 zł
Loty Warszawa - Helsinki
Najkrótszy czas lotu
2h 20min
Najniższa cena
470 zł
Loty Wrocław - Helsinki
Najkrótszy czas lotu
22h 10min
Najniższa cena
708 zł
Loty Gdańsk - Helsinki
Najkrótszy czas lotu
21h 50min
Najniższa cena
795 zł
Loty Poznań - Helsinki
Najkrótszy czas lotu
9h 50min
Najniższa cena
810 zł
Loty Katowice - Helsinki
Najkrótszy czas lotu
5h 45min
Najniższa cena
860 zł
Loty Szczecin - Helsinki
Najkrótszy czas lotu
13h 05min
Najniższa cena
1 147 zł
Loty Warszawa - Helsinki
Najkrótszy czas lotu
17h 25min
Najniższa cena
1 382 zł
Loty Zielona Góra - Helsinki
Najkrótszy czas lotu
10h 10min
Najniższa cena
1 382 zł
Zobacz więcej

Loty Europa Finlandia Helsinki
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza