Tanie loty Kraków - Helsinki od 58 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
czw 2.12
czw 9.12

Informacje o trasie Helsinki-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Helsinki
Znaleziono najlepszą cenę696 złNajlepsza cena za lot Kraków – Helsinki znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 696 zł
Najkrótszy czas lotu1h 50minNajszybszy lot Kraków-Helsinki zajmuje 1h 50min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Kraków-Helsinki. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Helsinki Helsinki-Vantaa.
Helsinki — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Helsinki: Helsinki Helsinki-Vantaa (HEL)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Helsinki?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Helsinki są najtańsze?

Luty

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Helsinki to Luty. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Helsinki są najtańsze?

sobota

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Kraków – Helsinki są najtańsze?

w południe

Loty Kraków - Helsinki są około 51% droższe po południu niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Helsinki?

Norwegian Air International

Finnair, Lufthansa i Norwegian to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Helsinki.

Która trasa podróży Kraków – Helsinki jest najtańsza?

Kraków Balice - Helsinki Helsinki-Vantaa

Wybierz trasę Kraków Balice - Helsinki Helsinki-Vantaa, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Helsinki.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Helsinki?

31 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Helsinki to 31 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Helsinki

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Helsinki, zmieniając zakładki
Ryanair
7 gru
KRK01:45Kraków Balice
13h 55min
1 przesiadka
HEL15:40Helsinki Helsinki-Vantaa
9 gru
HEL16:50Helsinki Helsinki-Vantaa
22h 35min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
7 gru
KRK05:30Kraków Balice
29h 10min
2 przesiadki
HEL10:40Helsinki Helsinki-Vantaa
9 gru
HEL16:50Helsinki Helsinki-Vantaa
22h 35min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
Ryanair
7 gru
KRK16:45Kraków Balice
23h 05min
1 przesiadka
HEL15:50Helsinki Helsinki-Vantaa
9 gru
HEL16:50Helsinki Helsinki-Vantaa
22h 35min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
Finnair
14 gru
KRK13:45Kraków Balice
2h 05min
HEL15:50Helsinki Helsinki-Vantaa
15 gru
HEL04:55Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
KRK06:55Kraków Balice
Ryanair
10 gru
KRK14:50Kraków Balice
24h 10min
1 przesiadka
HEL15:00Helsinki Helsinki-Vantaa
13 gru
HEL05:55Helsinki Helsinki-Vantaa
37h 20min
2 przesiadki
KRK19:15Kraków Balice
Ryanair
15 sty
KRK02:20Kraków Balice
27h 15min
2 przesiadki
HEL05:35Helsinki Helsinki-Vantaa
16 sty
HEL12:05Helsinki Helsinki-Vantaa
5h 05min
1 przesiadka
KRK17:10Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Helsinki w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Helsinki w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Finnair i Ryanair.
Ryanair
12 gru
KRK16:35Kraków Balice
9h 50min
1 przesiadka
HEL02:25Helsinki Helsinki-Vantaa
Ryanair
12 gru
KRK16:35Kraków Balice
9h 50min
1 przesiadka
HEL02:25Helsinki Helsinki-Vantaa
Ryanair
5 gru
KRK16:35Kraków Balice
9h 50min
1 przesiadka
HEL02:25Helsinki Helsinki-Vantaa

Znajdź oferty lotu last-minute Kraków – Helsinki

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Kraków – Helsinki
Ryanair
7 gru
KRK01:45Kraków Balice
13h 55min
1 przesiadka
HEL15:40Helsinki Helsinki-Vantaa
9 gru
HEL16:50Helsinki Helsinki-Vantaa
22h 35min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
7 gru
KRK05:30Kraków Balice
29h 10min
2 przesiadki
HEL10:40Helsinki Helsinki-Vantaa
9 gru
HEL16:50Helsinki Helsinki-Vantaa
22h 35min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
Ryanair
7 gru
KRK16:45Kraków Balice
23h 05min
1 przesiadka
HEL15:50Helsinki Helsinki-Vantaa
9 gru
HEL16:50Helsinki Helsinki-Vantaa
22h 35min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
Ryanair
7 gru
KRK01:45Kraków Balice
27h 00min
2 przesiadki
HEL04:45Helsinki Helsinki-Vantaa
9 gru
HEL16:50Helsinki Helsinki-Vantaa
22h 35min
1 przesiadka
KRK15:25Kraków Balice
Ryanair
7 gru
KRK01:45Kraków Balice
27h 00min
2 przesiadki
HEL04:45Helsinki Helsinki-Vantaa
9 gru
HEL06:35Helsinki Helsinki-Vantaa
32h 50min
2 przesiadki
KRK15:25Kraków Balice
Finnair
7 gru
KRK13:45Kraków Balice
2h 05min
HEL15:50Helsinki Helsinki-Vantaa
10 gru
HEL04:55Helsinki Helsinki-Vantaa
2h 00min
KRK06:55Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Helsinki

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Helsinki z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Norwegian Air International
CenaOd 320 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,8
Norwegian
CenaOd 411 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,2
Lufthansa
CenaOd 428 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
Ukraine International Airlines
CenaOd 550 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
Finnair
CenaOd 689 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Helsinki Helsinki-Vantaa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Helsinki Helsinki-Vantaa, takie jak Norwegian Air International, Lufthansa i Finnair, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Kraków Balice – Helsinki Helsinki-Vantaa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Kraków Balice – Helsinki Helsinki-Vantaa zajmuje ok. 1165,8 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 2h 05min.


Alternatywne trasy Kraków-Helsinki

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Helsinki
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena113 zł
Loty Warszawa - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena588 zł
Loty Poznań - Helsinki
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena42 zł
Loty Katowice - Helsinki
Najkrótszy czas lotu15h 35min
Najniższa cena242 zł
Loty Gdańsk - Helsinki
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena233 zł
Loty Kraków - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu8h 40min
Najniższa cena800 zł
Loty Poznań - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu10h 10min
Najniższa cena1 029 zł
Loty Gdańsk - Turku
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena171 zł
Loty Wrocław - Helsinki
Najkrótszy czas lotu13h 15min
Najniższa cena225 zł
Loty Warszawa - Ivalo
Najkrótszy czas lotu19h 20min
Najniższa cena1 150 zł
Loty Kraków - Oulu
Najkrótszy czas lotu16h 45min
Najniższa cena1 384 zł
Loty Gdańsk - Rovaniemi
Najkrótszy czas lotu9h 10min
Najniższa cena938 zł

Podobne loty: Kraków – Helsinki

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Kraków – Helsinki