Loty Europa Szwajcaria Bazylea Wrocław - Bazylea

Tanie loty Wrocław - Bazylea

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Bazylea-Wrocław

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Wrocław-Bazylea
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 45 min Najszybszy lot Wrocław-Bazylea zajmuje 2 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Wrocław-Bazylea. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Wrocław-Strachowice - Bazylea EuroAirport Swiss.
Lotniska - Bazylea 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Bazylea: Bazylea EuroAirport Swiss (BSL)

Jak znaleźć najtańsze loty Wrocław-Bazylea?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
luty
Najtańsza pora roku na lot Wrocław - Bazylea to luty. Najdroższa pora to lipiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
czwartek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle czwartek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Bazylea?
wieczorem
Loty Wrocław - Bazylea są około 60% droższe po południu niż wieczorem.
Która linia lotnicza lata do miasta Bazylea najtaniej?
SWISS
SWISS, Air France i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Wrocław-Bazylea.
Które połączenie jest najtańsze?
Wrocław-Strachowice - Bazylea EuroAirport Swiss
Wybierz trasę Wrocław-Strachowice - Bazylea EuroAirport Swiss, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Wrocław - Bazylea.
WRO
Wrocław-Strachowice
BSL
Bazylea EuroAirport Swiss

Łatwe porównywanie lotów Wrocław - Bazylea

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Wrocław - Bazylea, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
10 lut
18:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
5h 30min
1 przesiadka
BSL
23:55
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
16 lut
11:45
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
2h 55min
1 przesiadka
WRO
14:40
Lotnisko Wrocław-Strachowice
386 zł
Lufthansa
Lufthansa
09 mar
14:00
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
3h 15min
1 przesiadka
BSL
17:15
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
13 mar
07:10
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
6h 15min
1 przesiadka
WRO
13:25
Lotnisko Wrocław-Strachowice
409 zł
Lufthansa
Lufthansa
26 mar
18:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
5h 30min
1 przesiadka
BSL
23:55
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
29 mar
08:50
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
3h 20min
1 przesiadka
WRO
12:10
Lotnisko Wrocław-Strachowice
432 zł
Lufthansa
Lufthansa
06 mar
06:50
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
3h 15min
1 przesiadka
BSL
10:05
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
09 mar
21:15
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
3h 10min
1 przesiadka
WRO
00:25
+1
Lotnisko Wrocław-Strachowice
665 zł
Lufthansa
Lufthansa
28 lut
06:50
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
3h 15min
1 przesiadka
BSL
10:05
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
01 mar
15:15
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
4h 05min
1 przesiadka
WRO
19:20
Lotnisko Wrocław-Strachowice
581 zł
Lufthansa
Lufthansa
10 lut
18:25
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
5h 30min
1 przesiadka
BSL
23:55
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
Lufthansa
16 lut
11:45
BSL
Lotnisko Bazylea EuroAirport Swiss
2h 55min
1 przesiadka
WRO
14:40
Lotnisko Wrocław-Strachowice
386 zł

Alternatywne trasy Wrocław-Bazylea

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Genewa
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
416 zł
Kraków - Zurych
Najkrótszy czas lotu
1h 40min
Najniższa cena
546 zł
Wrocław - Zurych
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
592 zł
Wrocław - Genewa
Najkrótszy czas lotu
3h 20min
Najniższa cena
596 zł
Zielona Góra - Zurych
Najkrótszy czas lotu
12h 35min
Najniższa cena
879 zł
Zobacz więcej

Wrocław - loty do:

Bazylea - loty z:


Loty do innych miast: Szwajcaria

Bazylea to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do: Bazylea to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Szwajcaria Bazylea Wrocław - Bazylea