Loty Europa Włochy Emilia-Romania Bolonia Bydgoszcz - Bolonia

Tanie loty Bydgoszcz - Bolonia

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Bolonia-Bydgoszcz

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Bydgoszcz-Bolonia
Najkrótszy czas lotu 23 godz. 20 min Najszybszy lot Bydgoszcz-Bolonia zajmuje 23 godz. 20 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Bydgoszcz-Bolonia. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Bydgoszcz - Bolonia Guglielmo Marconi.
Lotniska - Bolonia 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Bolonia: Bolonia Guglielmo Marconi (BLQ)

Łatwe porównywanie lotów Bydgoszcz - Bolonia

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Bydgoszcz - Bolonia, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
07 lut
15:30
BZG
Lotnisko Bydgoszcz
18h 30min
2 przesiad.
BLQ
10:00
+1
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Lufthansa
10 lut
07:05
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
7h 40min
2 przesiad.
BZG
14:45
Lotnisko Bydgoszcz
825 zł
Lufthansa
Lufthansa
11 mar
15:40
BZG
Lotnisko Bydgoszcz
7h 20min
1 przesiadka
BLQ
23:00
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Lufthansa
13 mar
07:50
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
6h 50min
1 przesiadka
BZG
14:40
Lotnisko Bydgoszcz
848 zł
Lufthansa
Lufthansa
10 lut
15:25
BZG
Lotnisko Bydgoszcz
4h 05min
1 przesiadka
BLQ
19:30
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Lufthansa
11 lut
07:50
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
6h 50min
1 przesiadka
BZG
14:40
Lotnisko Bydgoszcz
997 zł
Lufthansa
Lufthansa
10 lut
15:25
BZG
Lotnisko Bydgoszcz
4h 05min
1 przesiadka
BLQ
19:30
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Lufthansa
11 lut
07:50
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
6h 50min
1 przesiadka
BZG
14:40
Lotnisko Bydgoszcz
997 zł
Lufthansa
Lufthansa
11 mar
15:40
BZG
Lotnisko Bydgoszcz
7h 20min
1 przesiadka
BLQ
23:00
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Lufthansa
13 mar
07:50
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
6h 50min
1 przesiadka
BZG
14:40
Lotnisko Bydgoszcz
848 zł
Lufthansa
Lufthansa
07 lut
15:30
BZG
Lotnisko Bydgoszcz
18h 30min
2 przesiad.
BLQ
10:00
+1
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
Lufthansa
10 lut
07:05
BLQ
Lotnisko Bolonia Guglielmo Marconi
7h 40min
2 przesiad.
BZG
14:45
Lotnisko Bydgoszcz
825 zł

Alternatywne trasy Bydgoszcz-Bolonia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
2h 05min
Najniższa cena
157 zł
Gdańsk - Piza
Najkrótszy czas lotu
2h 20min
Najniższa cena
279 zł
Gdańsk - Wenecja
Najkrótszy czas lotu
4h 00min
Najniższa cena
340 zł
Bydgoszcz - Mediolan
Najkrótszy czas lotu
4h 15min
Najniższa cena
489 zł
Zobacz więcej

Bydgoszcz - loty do:

Bolonia - loty z:

*Ceny lotów do: Bolonia to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Emilia-Romania Bolonia Bydgoszcz - Bolonia