Loty Europa Włochy Rzym Gdańsk - Rzym

Tanie loty Gdańsk - Rzym

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Rzym

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Rzym, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
31 sty
07:50
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 25min
1 przesiadka
CIA
13:15
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
03 lut
08:00
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
15h 00min
1 przesiadka
GDN
23:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
326 zł
Ryanair
Ryanair
13 sty
07:45
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 25min
1 przesiadka
CIA
13:10
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
16 sty
20:30
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
17h 45min
2 przesiad.
GDN
14:15
+1
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
361 zł
Ryanair
Ryanair
13 sty
07:45
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 25min
1 przesiadka
CIA
13:10
Lotnisko Rzym-Ciampino
Ryanair
19 sty
10:40
CIA
Lotnisko Rzym-Ciampino
13h 05min
2 przesiad.
GDN
23:45
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
368 zł
Lufthansa
Lufthansa
06 lut
18:25
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
3h 55min
1 przesiadka
FCO
22:20
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Lufthansa
09 lut
08:30
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
6h 10min
1 przesiadka
GDN
14:40
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
575 zł
KLM
KLM
06 mar
19:05
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 05min
1 przesiadka
FCO
00:10
+1
Lotnisko Rzym-Fiumicino
KLM
10 mar
07:10
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
5h 05min
1 przesiadka
GDN
12:15
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
614 zł
KLM
KLM
20 sty
19:05
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
5h 05min
1 przesiadka
FCO
00:10
+1
Lotnisko Rzym-Fiumicino
KLM
25 sty
13:45
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
9h 35min
1 przesiadka
GDN
23:20
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
702 zł

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk-Rzym?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Rzym to styczeń. Najdroższa pora to czerwiec.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
środa
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Rzym?
wieczorem
Loty Gdańsk - Rzym są około 21% droższe w południe niż wieczorem.
Która linia lotnicza lata do miasta Rzym najtaniej?
Wizz Air
Wizz Air, Ryanair i LOT to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Rzym.
Które połączenie jest najtańsze?
Gdańsk Rębiechowo - Rzym-Ciampino
Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Rzym-Ciampino, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Rzym.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Rzym?
56 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Rzym to 56 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Rzym-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Rzym
Najkrótszy czas lotu 3 godz. 40 min Najszybszy lot Gdańsk-Rzym zajmuje 3 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Rzym. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Gdańsk Rębiechowo - Rzym-Fiumicino i Gdańsk Rębiechowo - Rzym-Ciampino.
Lotniska - Rzym 2 lotniska Są 2 lotniska w pobliżu Rzym: Rzym-Fiumicino (FCO), Rzym-Ciampino (CIA)

Alternatywne trasy Gdańsk-Rzym

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Gdańsk - Neapol
Najkrótszy czas lotu
4h 05min
Najniższa cena
292 zł
Bydgoszcz - Rzym
Najkrótszy czas lotu
8h 20min
Najniższa cena
491 zł
Bydgoszcz - Neapol
Najkrótszy czas lotu
16h 40min
Najniższa cena
1 116 zł

Gdańsk - loty do:

Rzym - loty z:

*Ceny lotów do: Rzym to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Rzym Gdańsk - Rzym