Tanie loty Poznań - Bruksela od 42 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 1.12
śr 8.12

Informacje o trasie Bruksela-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Bruksela
Znaleziono najlepszą cenę400 złNajlepsza cena za lot Poznań – Bruksela znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 400 zł
Najkrótszy czas lotu1h 40minNajszybszy lot Poznań-Bruksela zajmuje 1h 40min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Bruksela. Popularnymi niebezpośrednimi trasami dla tego połączenia są Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Bruksela-Charleroi i Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Bruksela Bruxelles-National.
Bruksela — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Bruksela: Bruksela Bruxelles-National (BRU), Bruksela-Charleroi (CRL)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Bruksela?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Bruksela są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Poznań - Bruksela to Marzec. Najdroższa pora to Luty.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Bruksela?

LOT

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Bruksela.

Która trasa podróży Poznań – Bruksela jest najtańsza?

Poznań Ławica - Bruksela Bruxelles-National

Wybierz trasę Poznań Ławica - Bruksela Bruxelles-National, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Bruksela.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Bruksela

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Bruksela, zmieniając zakładki
Ryanair
10 gru
POZ10:35Poznań Ławica
1h 40min
CRL12:15Bruksela-Charleroi
13 gru
CRL14:35Bruksela-Charleroi
1h 40min
POZ16:15Poznań Ławica
Ryanair
10 gru
POZ10:35Poznań Ławica
1h 40min
CRL12:15Bruksela-Charleroi
13 gru
CRL16:30Bruksela-Charleroi
20h 50min
1 przesiadka
POZ13:20Poznań Ławica
Ryanair
10 sty
POZ12:30Poznań Ławica
1h 40min
CRL14:10Bruksela-Charleroi
14 sty
CRL12:40Bruksela-Charleroi
1h 40min
POZ14:20Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
20 sty
POZ06:00Poznań Ławica
23h 05min
1 przesiadka
CRL05:05Bruksela-Charleroi
27 sty
CRL10:15Bruksela-Charleroi
24h 05min
2 przesiadki
POZ10:20Poznań Ławica
Ryanair
10 gru
POZ10:35Poznań Ławica
1h 40min
CRL12:15Bruksela-Charleroi
13 gru
CRL14:35Bruksela-Charleroi
1h 40min
POZ16:15Poznań Ławica
Ryanair
10 gru
POZ06:35Poznań Ławica
30h 10min
2 przesiadki
CRL12:45Bruksela-Charleroi
13 gru
CRL14:35Bruksela-Charleroi
1h 40min
POZ16:15Poznań Ławica

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Bruksela w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Bruksela w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
23 gru
POZ07:45Poznań Ławica
1h 40min
CRL09:25Bruksela-Charleroi
Ryanair
4 gru
POZ12:45Poznań Ławica
4h 40min
1 przesiadka
CRL17:25Bruksela-Charleroi
Ryanair
2 gru
POZ06:00Poznań Ławica
11h 30min
1 przesiadka
CRL17:30Bruksela-Charleroi

Znajdź oferty lotu last-minute Poznań – Bruksela

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Poznań – Bruksela
Ryanair
3 gru
POZ10:35Poznań Ławica
1h 40min
CRL12:15Bruksela-Charleroi
5 gru
CRL16:45Bruksela-Charleroi
13h 25min
1 przesiadka
POZ06:10Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
2 gru
POZ03:30Poznań Ławica
6h 15min
1 przesiadka
CRL09:45Bruksela-Charleroi
3 gru
CRL12:40Bruksela-Charleroi
1h 40min
POZ14:20Poznań Ławica
Ryanair
3 gru
POZ10:35Poznań Ławica
1h 40min
CRL12:15Bruksela-Charleroi
5 gru
CRL06:15Bruksela-Charleroi
24h 15min
2 przesiadki
POZ06:30Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
3 gru
POZ10:35Poznań Ławica
1h 40min
CRL12:15Bruksela-Charleroi
5 gru
CRL10:15Bruksela-Charleroi
24h 50min
2 przesiadki
POZ11:05Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
3 gru
POZ06:00Poznań Ławica
31h 35min
2 przesiadki
CRL13:35Bruksela-Charleroi
5 gru
CRL16:45Bruksela-Charleroi
13h 25min
1 przesiadka
POZ06:10Poznań Ławica
Ryanair
2 gru
POZ06:00Poznań Ławica
23h 20min
2 przesiadki
CRL05:20Bruksela-Charleroi
3 gru
CRL12:40Bruksela-Charleroi
1h 40min
POZ14:20Poznań Ławica

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Bruksela

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Bruksela z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 446 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Lufthansa
CenaOd 551 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Bruksela oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Bruksela, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: LOT, Lufthansa, i SAS.

  • Poznań Ławica – Bruksela – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Poznań Ławica – Bruksela – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 883,7 km. Standardowy czasu lotu na tej trasie wynosi 1h 40min.


Alternatywne trasy Poznań-Bruksela

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Bruksela
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena83 zł
Loty Kraków - Bruksela
Najkrótszy czas lotu2h 00min
Najniższa cena79 zł
Loty Katowice - Bruksela
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena188 zł
Loty Gdańsk - Bruksela
Najkrótszy czas lotu29h 10min
Najniższa cena221 zł
Loty Wrocław - Bruksela
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena38 zł
Loty Łódź - Bruksela
Najkrótszy czas lotu17h 50min
Najniższa cena329 zł
Loty Lublin - Bruksela
Najkrótszy czas lotu9h 05min
Najniższa cena292 zł
Loty Rzeszów - Bruksela
Najkrótszy czas lotu6h 05min
Najniższa cena683 zł
Loty Wrocław - Antwerpia
Najkrótszy czas lotu13h 55min
Najniższa cena7 755 zł
Loty Lublin - Antwerpia
Najkrótszy czas lotu8h 35min
Najniższa cena2 884 zł
Loty Kraków - Antwerpia
Najkrótszy czas lotu14h 35min
Najniższa cena2 267 zł

Podobne loty: Poznań – Bruksela

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Poznań – Bruksela