Tani wynajem aut Bruksela, Belgia

Bruksela, Belgia – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Bruksela, Belgia
5 sie — 12 sie
Zwrot w miejscu odbioru
Bruksela, Belgia
czw 5.8
Południe
czw 12.8
Południe
Wiek kierowcy:

Bruksela, Belgia oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

130 zł - 213 zł

Wszystkie typy samochodów

150 zł - 297 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Bruksela, Belgia wynosi 144 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 11%, zaczynającymi się już od 130 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 30% tańszy niższe od średnich cen w mieście Bruksela. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bruksela zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Bruksela, Belgia wynosi 222 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest grudnia, z cenami niższymi o około 31%, zaczynającymi się już od 154 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 7% droższe niższe od średnich cen w mieście Bruksela. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bruksela zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Duże) w mieście Bruksela, Belgia wynosi 215 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 236 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Duże) są o 4% droższe niższe od średnich cen w mieście Bruksela. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bruksela zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Duże) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Van) w mieście Bruksela, Belgia wynosi 220 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 0%, zaczynającymi się już od 330 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Van) są o 6% droższe niższe od średnich cen w mieście Bruksela. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Bruksela zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Van) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Kia Rio Hatchback
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Sixt

119 zł/dzień

6 wrz – 12 wrz
Kia Rio Hatchback
Citroen C2
lub podobny (Mini)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2-3-drzwiowe
Avis

120 zł/dzień

6 wrz – 12 wrz
Citroen C2
Chevrolet Sonic Sedan
lub podobny (Ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 2/4-drzwiowe
Sixt

121 zł/dzień

6 wrz – 12 wrz
Chevrolet Sonic Sedan

Wypożyczalnie samochodów Bruksela

Bruksela, Belgia - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

7,8

Komfort

7,5

Ogólnie

6,6

Odbiór/Zwrot

6,8

Jakość a cena

6,6
4 lokalizacji
Opis

Czystość

9,2

Komfort

8,7

Ogólnie

8,6

Odbiór/Zwrot

8,8

Jakość a cena

8,2
3 lokalizacji
Opis

Czystość

8,7

Komfort

8,7

Ogólnie

8,5

Odbiór/Zwrot

8,5

Jakość a cena

8,2
1 lokalizacja
Opis

Czystość

8,0

Komfort

4,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0
4 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

2,0

Ogólnie

2,0

Odbiór/Zwrot

2,0

Jakość a cena

2,0
7 lokalizacji
6 lokalizacji
2 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Place Rogier10,1 km
Mont des Arts11,0 km

Atrakcje w pobliżu:

Mont des Arts43,3 km
Place Rogier44,5 km

Atrakcje w pobliżu:

Place Rogier37,7 km
Mont des Arts39,1 km

Bruksela, Belgia — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Bruksela Bruxelles-National

Wynajem samochodów Bruksela

Od miesiąca lipiec do dziś 239 użytkowników momondo szukało taniego wynajmu samochodu w mieście Bruksela.

Bruksela – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Wpożyczalnie samochodów zawsze przykładały dużą wagę do czystości aut. Jeśli Twój kierunek podróży to Bruksela, pamiętaj o tym, że wypożyczalnie w tym miejscu zaostrzyły przepisy dotyczące czyszczenia pojazdów, by zapewnić wynajmującym jak największe bezpieczeństwo. Wypożyczalnie samochodów, które przeprowadzają dokładne czyszczenie aut, to Avis, Hertz i Europcar. Zapoznaj się z informacjami o każdej z dostępnych opcji. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

W większości przypadków wypożyczalnie nie pobierają opłaty za odwołanie wynajmu samochodu. Na momondo łatwo sprawdzisz, czy wybrana wypożyczalnia samochodów w mieście Bruksela oferuje darmową rezygnację z wynajmu auta.

Bruksela – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu sierpień?

Jeśli sierpień to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Bruksela, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 60 mm a temperatura oscyluje w okolicach 15 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 269 zł dziennie w mieście Bruksela.

Ile wypożyczalni ma Europcar na terenie miasta Bruksela?

Europcar ma 4 punkty wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 162 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Bruksela, Belgia – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Bruksela powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Bruksela, można poruszać się z prędkością do 90 km/h, a na autostradach – do 120 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Bruksela, Belgia - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu lipiec?

lipiec to miesiąc, w którym temperatura w mieście Bruksela wynosi średnio 17 °C a przewidywane opady 50 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

lipiec – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Bruksela – lipiec należy do miesięcy, w których panują wysokie temperatury, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest niewielkie, w związku z czym momondo poleca wynajem samochodu typu kabriolet, aby w pełni wykorzystać tę korzystną pogodę.

Czy pogoda w mieście Bruksela jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Bruksela - Region Stołeczny?

lipiec to miesiąc, w którym średnia temperatura regionu Bruksela - Region Stołeczny waha się w granicach 17 °C, a opady wynoszą 50 mm. Warto mieć to na uwadze, wybierając samochód w mieście Bruksela.


Samochody w innych miastach - Belgia

Belgia – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Antwerpia, Charleroi czy Zaventem

Zacznij planować swoją podróż do: Bruksela