Tani wynajem aut Campeche, Meksyk

Campeche, Meksyk – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Campeche, CM, Meksyk
27 paź — 3 lis
Zwrot w miejscu odbioru
Campeche, CM, Meksyk
śr 27.10
Południe
śr 3.11
Południe
Wiek kierowcy:

Wypożyczalnie samochodów Campeche

Campeche, Meksyk - wszystkie największe wypożyczalnie
2 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

10,0

Jakość a cena

10,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

10,0

Komfort

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/Zwrot

8,0

Jakość a cena

10,0
2 lokalizacji
2 lokalizacji
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja
1 lokalizacja

Campeche, Meksyk — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Mérida Rejon

Wynajem samochodów Campeche

W tym miesiącu 25 użytkowników momondo szukało wynajmu samochodu w mieście Campeche.

Campeche – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Campeche – Europcar i Hertz to wypożyczalnie, które przeprowadzają dokładne czyszczenie pojazdów, by minimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Pojazdy zawsze są regularnie czyszczone, jednak obecnie wypożyczalnie samochodów dokładają wszelkich starań, aby zapewnić ich kompleksową dezynfekcję. Znajdziesz wszystkie wypożyczalnie oferujące tę usługę, wyszukując i filtrując tę opcję na momondo. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Campeche, Meksyk – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Campeche, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 70 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 120 km/h i 120 km/h. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Campeche mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Campeche?

Zgodnie z naszymi danymi Audi A4 to najczęściej wybierany samochód w mieście Campeche. Nasi użytkownicy znaleźli oferty wypożyczenia Audi A4 już za 104 zł na dzień w mieście Campeche, choć zazwyczaj wynajęcie kosztuje ok. 135 zł za dzień. Inny popularny typ samochodu do wynajęcia w mieście Campeche to Ford Taurus, za który zapłacimy średnio 149 zł za dzień, jednak można również znaleźć oferty już za 113 zł za dzień.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Audi A4 w mieście Campeche?

Hertz oferuje wynajem Audi A4 w mieście Campeche średnio za 135 zł/dzień. Dostępność wynajmu modelu Audi A4 w mieście Campeche może się zmieniać, dlatego warto unikać rezerwacji w ostatniej chwili.

Campeche, Meksyk - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Październik?

Październik to miesiąc, w którym temperatura w mieście Campeche wynosi średnio 27 °C a przewidywane opady 119 mm. To ważna informacja, pomocna przy wyborze odpowiedniego do warunków samochodu.

Październik – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Campeche – Październik to miesiąc, w którym panują zazwyczaj wysokie temperatury, w związku z czym momondo poleca wynajem kabrioletu, aby w pełni wykorzystać sprzyjające warunki.

Czy pogoda w mieście Campeche jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Campeche?

Warunki atmosferyczne regionu w tym miesiącu to średnie temperatury rzędu 27 °C i opady w granicach 119 mm. Miej to na uwadze, podczas wybierania odpowiedniego samochodu w mieście Campeche.


Zacznij planować swoją podróż do: Campeche