Tanie loty na trasie Poznań – Los Angeles od 2 224 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Los Angeles-Poznań

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Poznań-Los Angeles
Znaleziono najlepszą cenę10 010 złNajlepsza oferta na podróż Poznań – Los Angeles w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 10 010 zł. Najlepsza cena lotu Poznań – Los Angeles w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 2 838 zł.
Najkrótszy czas lotu15h 45minNajszybszy lot Poznań-Los Angeles zajmuje 15h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Poznań-Los Angeles. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Poznań Ławica - Lotnisko Los Angeles.
Los Angeles — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Los Angeles: Los Angeles (LAX)

Jak znaleźć najtańsze loty Poznań - Los Angeles?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Poznań – Los Angeles są najtańsze?

Grudzień

Najtańsza pora roku na lot Poznań - Los Angeles to Grudzień. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Poznań – Los Angeles są najtańsze?

środa

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle środa. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.

Kiedy loty Poznań – Los Angeles są najtańsze?

wieczorem

Loty Poznań - Los Angeles są około 29% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Poznań – Los Angeles?

Lufthansa

LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Poznań-Los Angeles.

Która trasa podróży Poznań – Los Angeles jest najtańsza?

Poznań Ławica - Los Angeles

Wybierz trasę Poznań Ławica - Los Angeles, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Poznań - Los Angeles.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Poznań – Los Angeles?

41 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Poznań - Los Angeles to 41 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Poznań - Los Angeles

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Poznań - Los Angeles, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
4 lut
POZ11:10Poznań Ławica
29h 55min
2 przesiadki
LAX17:05Los Angeles
12 lut
LAX03:20Los Angeles
28h 05min
3 przesiadki
POZ07:25Poznań Ławica
2 224 zł
Znajdź podobne
KLM
26 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
30h 35min
1 przesiadka
LAX16:50Los Angeles
7 maj
LAX12:55Los Angeles
35h 50min
1 przesiadka
POZ00:45Poznań Ławica
2 304 zł
Znajdź podobne
Delta
26 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
18h 41min
2 przesiadki
LAX04:56Los Angeles
7 maj
LAX05:37Los Angeles
19h 08min
2 przesiadki
POZ00:45Poznań Ławica
2 316 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
25 kwi
POZ02:05Poznań Ławica
18h 15min
1 przesiadka
LAX20:20Los Angeles
10 maj
LAX13:10Los Angeles
21h 30min
1 przesiadka
POZ10:40Poznań Ławica
2 531 zł
Znajdź podobne
LOT
18 cze
POZ10:55Poznań Ławica
32h 50min
1 przesiadka
LAX19:45Los Angeles
14 lip
LAX12:45Los Angeles
15h 35min
1 przesiadka
POZ04:20Poznań Ławica
2 563 zł
Znajdź podobne
KLM
27 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
18h 41min
2 przesiadki
LAX04:56Los Angeles
7 maj
LAX05:37Los Angeles
19h 08min
2 przesiadki
POZ00:45Poznań Ławica
2 320 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Poznań - Los Angeles w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Poznań – Los Angeles w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Aeroflot i Lufthansa.
Aeroflot
10 lut
POZ07:50Poznań Ławica
54h 55min
2 przesiadki
LAX14:45Los Angeles
2 838 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
8 lut
POZ01:20Poznań Ławica
15h 45min
1 przesiadka
LAX17:05Los Angeles
7 474 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Poznań – Los Angeles

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Poznań – Los Angeles
Lufthansa
28 sty
POZ08:20Poznań Ławica
18h 35min
2 przesiadki
LAX02:55Los Angeles
9 lut
LAX12:15Los Angeles
20h 10min
1 przesiadka
POZ08:25Poznań Ławica
2 539 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
POZ00:35Poznań Ławica
19h 50min
2 przesiadki
LAX20:25Los Angeles
9 lut
LAX04:05Los Angeles
22h 40min
3 przesiadki
POZ02:45Poznań Ławica
4 234 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
28 sty
POZ08:20Poznań Ławica
18h 35min
2 przesiadki
LAX02:55Los Angeles
9 lut
LAX03:15Los Angeles
20h 45min
2 przesiadki
POZ00:00Poznań Ławica
2 547 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
28 sty
POZ08:20Poznań Ławica
35h 05min
1 przesiadka
LAX19:25Los Angeles
9 lut
LAX12:15Los Angeles
20h 10min
1 przesiadka
POZ08:25Poznań Ławica
2 659 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
POZ09:35Poznań Ławica
31h 30min
1 przesiadka
LAX17:05Los Angeles
8 lut
LAX20:15Los Angeles
27h 45min
2 przesiadki
POZ00:00Poznań Ławica
11 477 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
28 sty
POZ09:35Poznań Ławica
42h 01min
2 przesiadki
LAX03:36Los Angeles
8 lut
LAX20:15Los Angeles
27h 45min
2 przesiadki
POZ00:00Poznań Ławica
11 616 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Los Angeles

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Poznań – Los Angeles z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Lufthansa
CenaOd 2 030 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
LOT
CenaOd 2 057 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

Loty KLM: Poznań – Los Angeles

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Poznań – Los Angeles
KLM
26 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
30h 35min
1 przesiadka
LAX16:50Los Angeles
7 maj
LAX12:55Los Angeles
35h 50min
1 przesiadka
POZ00:45Poznań Ławica
2 304 zł
Znajdź podobne
KLM
27 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
18h 41min
2 przesiadki
LAX04:56Los Angeles
7 maj
LAX05:37Los Angeles
19h 08min
2 przesiadki
POZ00:45Poznań Ławica
2 320 zł
Znajdź podobne
KLM
25 lut
POZ09:20Poznań Ławica
29h 00min
2 przesiadki
LAX14:20Los Angeles
28 lut
LAX18:30Los Angeles
29h 20min
2 przesiadki
POZ23:50Poznań Ławica
2 519 zł
Znajdź podobne

Loty Delta: Poznań – Los Angeles

Nasze najlepsze oferty Delta na lot Poznań – Los Angeles
Delta
26 kwi
POZ10:15Poznań Ławica
18h 41min
2 przesiadki
LAX04:56Los Angeles
7 maj
LAX05:37Los Angeles
19h 08min
2 przesiadki
POZ00:45Poznań Ławica
2 316 zł
Znajdź podobne
Delta
18 cze
POZ10:15Poznań Ławica
30h 35min
1 przesiadka
LAX16:50Los Angeles
15 lip
LAX03:15Los Angeles
21h 30min
2 przesiadki
POZ00:45Poznań Ławica
2 623 zł
Znajdź podobne
Delta
17 cze
POZ10:15Poznań Ławica
19h 02min
2 przesiadki
LAX05:17Los Angeles
14 lip
LAX02:00Los Angeles
22h 45min
2 przesiadki
POZ00:45Poznań Ławica
2 643 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Poznań Ławica – Los Angeles oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Poznań Ławica – Los Angeles, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Lufthansa, LOT i SAS. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Lufthansa, które oferują tego typu elastyczność.

  • Poznań Ławica – Los Angeles – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Poznań Ławica – Los Angeles zajmuje ok. 9460,2 km. Loty na tej trasie zajmują zazwyczaj około 14h 05min, w zależności od warunków i obłożenia lotnisk.


Alternatywne trasy Poznań-Los Angeles

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu12h 15min
Najniższa cena1 790 zł
Loty Warszawa - San Francisco
Najkrótszy czas lotu13h 20min
Najniższa cena1 511 zł
Loty Kraków - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu14h 15min
Najniższa cena1 722 zł
Loty Warszawa - Ontario
Najkrótszy czas lotu18h 09min
Najniższa cena2 332 zł
Loty Kraków - San Francisco
Najkrótszy czas lotu15h 20min
Najniższa cena2 192 zł
Loty Gdańsk - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu14h 20min
Najniższa cena1 778 zł
Loty Katowice - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu15h 40min
Najniższa cena2 531 zł
Loty Wrocław - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu18h 20min
Najniższa cena2 296 zł
Loty Warszawa - Reno
Najkrótszy czas lotu22h 10min
Najniższa cena3 022 zł
Loty Kraków - Ontario
Najkrótszy czas lotu17h 55min
Najniższa cena2 707 zł
Loty Warszawa - San Diego
Najkrótszy czas lotu17h 30min
Najniższa cena2 192 zł
Loty Katowice - San Francisco
Najkrótszy czas lotu14h 45min
Najniższa cena2 523 zł

Loty podobne do tych na trasie Poznań – Los Angeles

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Poznań – Los Angeles